Skocz do zawartości

Brodzik, kabina czy wanna???

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_marek549

Guest_marek549
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 09:44

Witam, otoz jestem w trakcie remontu lazienki w bloku. Lazienka nie jest najmniejsza, ale wiadomo...pralka, kaloryfer, wanna...to wszytsko zajmuje miejsce. Chcialbym zrobic cos by zaoszczedzic przestrzen ale zeby bylo tez ladnie. Czy znacie jakies np sposoby obudowy pralki zeby nie stanowila tylko sprzetu? Czy ktos to robi, gdzies mozna kupic taka obudowe?I jeszcze jedno, czy znacie firmy godne polecenia, ktore maja jakies fajne male wanny, albo brodziny/kabiny? Ja wolalbym kabine, ale zona wanne (no wiadomo;), dlatego myslales zeby to moze jakos polaczyc...Sam nie wiem. Na razie znalazlem taka kabine Sanplastu http://www.sanplast....ty/produkt/208/ . Jest fajna bo oszczedza miejsce i cena niewielka. A moze macie inne sugestie?

#2 Guest_anna_jankiel

Guest_anna_jankiel
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 15:46

Jesli wolisz kabine, a zona wanne to mozna to polaczyc;) ja bym wybrala mnijsza wanne, najlepiej narozna z taka scianka bezbarwna, ktora zastepuje kabine. W takim miejscu mozesz wziac prysznic i nie nachlapac, albo pozwolic sobie na dluzsza kapiel. Wspomniales o kabinie Sanplastu, ale lepiej pomysl o fajnej naroznej wannie, moze tez byc z Sanplastu bo widzialam ze maja, ale co wybierzesz to Twoja decyzja. Ja mam od nich umywalke i jestem zadowolona, wiec jakosciowo nic nie zarzucam w razie co. A co do obudowy pralki, to albo dobry fachowiec zrobi Ci to z plytek, albo...w sumie nie mam pomyslu:)

#3 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 15:16

Jeśli pojawiają się takie dylematy proponuję zawsze wybrać dużą wannę, np. narożną, a do tego dobrą deszczownicę i problem rozwiązany, wanna i prysznic w jednym. http://www.sanplast....produkt/259701/ - ta wanna jest ciekawą opcją.

#4 Guest_Dobra

Guest_Dobra
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 10:09

Kompleksowe zakupy do łazienki zrobiłam niedawno przez serwis www.net-armatura.pl. Mają wszystko – od szafeczek i luster łazienkowych, przez baterie, odpływy, deszczownice, po wanny, kabiny, brodziki i WC. Jeśli ktoś urządza łazienkę od podstaw tak jak myśmy u siebie w domu robili to tutaj bez problemu skompletuje całe wyposażenie.

#5 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 maj 2016 - 07:41

Dobrym pomysłem jest według mnie połączenie wanny z prysznicem

#6 aga23

aga23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:20

Ja jestem za prysznicem z brodzikiem :)

#7 Adverb4

Adverb4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 23:40

Jak dla mnie wanna .Uwielbiam siedzieć w wannie .

Mowa jest srebrem, milczenie zlotem.

#8 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:29

Ja bym się jednak zdecydowała na kabinę prysznicową. To zdecydowana oszczędność przestrzeni.

#9 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:52

A może kabina wykonana z szkła ? Nie brudzi się , nie ma smug i ogólnie ciekawe rozwiązanie. Ja swoją zamawiałam w http://www.rkglass.p...iny-prysznicowe i jestem w 100 % zadowolona :) 

#10 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:46

Dla mnie kabiny są najwygodniejsze.

Always look on the bright side of life!

#11 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:22

U nas jest to i to ;)

#12 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 13:46

Ja mam prysznic bez brodzika. To według mnie najbardziej funkcjonalne rozwiązanie.

#13 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 16:31

Wanna i kabina to wybór najlepszy. Wieczorem wypoczynek w wannie, rano przed pracą prysznic.

#14 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 13:23

Tylko wanna zajmuje dość sporo miejsca w łazience. Nie każdy może sobie na to pozwolić.

#15 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 10:38

Wanna, najlepiej narożna.

#16 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 03 październik 2016 - 11:53

No niekoniecznie. A co jak masz małą łazienkę?

#17 Drakhtul

Drakhtul

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 03 październik 2016 - 16:57

Ja tam nie wyobrazam sobie czegos innego niz kabina. Nie lubie wylegiwac sie Bog wie jak dlugo w wannie. Szybki prysznic przed wyjsciem i tyle.

#18 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 08:46

Wanna wcale nie jest takich dobrym pomysłem. Zajmuje dużo miejsca, i jak masz małą łazienkę to zwyczajnie będzie z nią ciasno. Ja mam szklaną kabinę prysznicową i był to świetny wybór. Fajnie się ją użytkuje, a do tego szkło sprawia wrażenie elegancji. Zupełnie inny standard niż w przypadku plastikowych produktów. Potrzebowałam kabiny o niestandardowych wymiarach i taką właśnie wykonani dla mnie w R-K Glassie obok Dębicy. Na ich stonce możesz poczytać więcej o nich i ich realizacjach:  http://www.rkglass.pl/kabiny-prysznicowe . Każdy ma swój gust i szuka czego innego, ale u mnie kabina sprawuje się super, i lepszej nie mogłabym chyba wybrać. 

#19 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 15:33

Dla mnie bez wątpienia wanna, ale z możliwością użycia jak prysznica.

#20 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:03

Prysznic to na pewno oszczędność, ale ja wolę wannę, bo można się w niej dużo lepiej odprężyć po ciężkim dniu. A już najlepiej sprawić sobie wannę spa http://blogstyle.pl/...o-sa-wanny-spa/ , to jest dopiero relaks :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy