Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

jakie biurko?

115 odpowiedzi w tym temacie

#21 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 13:17

Hmm...ja w tej chwili postawiłabym raczej na biurko w starym stylu z ciemnego drewna i z całkiem sporą ilością szufladek.

#22 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2517 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 08:58

Może w takim stylu - http://modernmeble-t...piel-polysk/238

Normalne biurko, dobra cena, a jednocześnie całość rzeczywiście wygląda efektownie.

To kwestia oczekiwań, ale uważam, że biurko pierwsza klasa...

#23 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 10:35

A co sądzicie o tym biurku do dziecka? Nada się dla pierwszoklasisty http://www.decomania...ids-Slim-/75852? Mój syn ma 134 cm wzrostu. Czytałam na forum, że marka Minko robi porządne meble, ktoś ma od nich coś i może potwierdzić?

#24 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 12:37

Myślę, że większy wybór jest w Agacie, my tam kupowaliśmy biurko i fotel dla syna. Nie mogliśmy się zdecydować na jaki, ale sprzedawca trafnie na podpowiedział.

#25 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 17:23

Jeśli chodzi o meble biurowe, to najlepszy wybór ma moim zdaniem sklep KAMI. Są na rynku już naprawdę długo, myślę że nie bez powodu. Mają po prostu solidne meble, a to się wbrew pozorom nie tak łatwo zdarza. Kupując u nich, mam pewność, że meble posłużą mi latami, a takie meble kupuje się przecież na ładnych parę lat. No i ważne, aby były ergonomiczne, żeby nie szkodziły naszemu zdrowiu :) Ofertę można przejrzeć na stronie http://kami.pl

#26 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:12

Całkiem spoko biurka widziałam też na stronie mebli Forte.

Chociaż głównie są one pokazane na aranżacjach pokoi młodzieżowych( jak na zdjęciu poniżej) to myślę, że spokojnie wybierzesz też z nich coś dla siebie. Biorąc pod uwagę, że w ofercie Forte znajduje się sporo modeli różniących się od siebie można coś wybrać do każdego stylu i wnętrza.

11469798161.jpg

#27 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 06:39

Ja bym postawiła na proste, lecz funkcjonalne biurko. Tutaj http://www.homebook.pl/produkty/biurka widziałam kilka ciekawych propozycji. Szczególnie spodobało mi się biurko rogowe o bardzo nowoczesnym designie oraz sekretarzyk z vox.

#28 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:22

W Ikei widziałem ostatnio sporo ładnych biurek.

Always look on the bright side of life!

#29 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 wrzesień 2016 - 09:30

Dokładnie w Ikei można znaleźć fajne biurka :) 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#30 Beja

Beja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:51

Tak, tylko co z tą jakością tych biurek, jeśli mam już kupować wolę kupić naprawdę dobre, którego po kilku miesiącach nie będę musiała sklejać. Moim zdaniem lepiej kupić w sieci ja kupowałam w fashionmeble pl i jestem zadowolona przede wszystkim z jakości. Biurko ma już prawie 2 lata i nadal wygląda jak nowe, co jakość, to jakość, a i cena też była rozsądna.

#31 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 10:28

W jysku widziałam ostatnio ładne biurko. Ale dla mnie akurat było za duże.

#32 Guest_felixxa

Guest_felixxa
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 18:48

W Agacie kupiłam, bo tam tylko znalazłam taki wymiar, potrzebowałam większego biurka do komputera.

#33 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 14 październik 2016 - 08:32

A ile czekałaś na to biurko? Ja mam złe doświadczenia z czekaniem na meble z Agaty.

#34 provvincja

provvincja

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 15 październik 2016 - 14:44

A coś takiego https://www.ergoexpe...ocjuj_cene.html ? Moim zdaniem nowoczesne, klasyczne, funkcjonalne. Podoba mi się bardzo :)

#35 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 17 październik 2016 - 12:07

Ja zamiast biurka mam po prostu wycięty blat, do którego przykręcone są nóżki aluminiowe. Całość wygląda naprawdę całkiem, całkiem :)

#36 Guest_gosia623

Guest_gosia623
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 19:13

Teraz wybór jest ogromny i jest z czego wybierać, ja lubię klasykę i takie też mam biurko, które kiedyś kupiłam w Meble Hot wraz z innymi meblami. Do dziś pracuje przy nim i złego słowa nie mogę na nie powiedzieć, tak solidnie wykonane, że spokojnie posłuży mi jeszcze kilka ładnych lat.

#37 Guest_kruzza

Guest_kruzza
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:47

Kupowaliśmy biurko w agacie, tam synowi najbardziej się spodobało a i wymiar tam był bo syn  chciał większe.

#38 marta37

marta37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 17:41

Mnie się podoba coś w tym stylu jak meble BRAND z oferty Jard - http://jardmb.com.pl...gabinetowe.html. Lubię nowoczesne meble, a te mają jeszcze taki fajny industrialny rys :) 

#39 Rjulia

Rjulia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 12:06

dobry wybór, podoba mi się

#40 Guest_lolek

Guest_lolek
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:05

Ja też stawiam na nowoczesny styl, w moim przypadku bedzie to duże narożna z bestmeble4you.pl idealne rozmiarem. Nareszcie będę miał gdzie rozłożyć swobodnie projekty i cała resztę, a i te szuflady nie są takie malutkie, a dla mnie ma to jednak spore znaczenie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych