Skocz do zawartości

projekt aranżacji wnetrz

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_modna

Guest_modna
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 12:28

Zastanawiam się nad radykalna zmiana wystroju domu i szukam firmy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Znalazłam kilka propozycji, bardzo spodobała mi się ta na stronie n-design.pl Słyszałam, że to bardzo dobra firma, wykonująca znakomite projekty. Czy ktoś z was zna?

#2 Guest_promqueen

Guest_promqueen
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 16:08

Znajomej zrobili za***isty projekt mieszkania. Tylko, że ona kupowała całkiem nowe mieszkanie, ale sądzę, że to i tak nie ma w zasadzie większego znaczenia jeśli mieszkanie idzie do generalnego remontu. Jej zrobili to naprawdę świetnie, całe mieszkanie wykonane dokładnie w takim stylu jaki jej najbardziej odpowiada (nowoczesny i funkcjonalny, ale połączony z takim ciepłem domowego ogniska) no i z tego co mówiła to miała z nimi świetny kontakt więc z tego co ona mówiła, to będziesz zadowolona ze współpracy z n-design.

#3 Guest_CarlitoNeo

Guest_CarlitoNeo
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 22:11

Jeśli „stawiamy się” od nowa, czyli budujemy nowy dom, pewnie mamy jakąś, przynajmniej szczątkową wizję tego, co gdzie będzie się znajdować. Mam na myśli ułożenie mebli w salonie, rozkład kuchni, sypialni etc. Ciężko samemu wszystko zaplanować mając jedynie ogólny zarys rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń na projekcie. Ciężko wyobrazić sobie gdzie będzie stał telewizor, gdzie będzie gniazdko zasilające czy antenowe, jakiego koloru powinny być ściany, jakie będą okna etc. W takim wypadku warto zasięgnąć porady dekoratora, który mając do dyspozycji jedynie projekt będzie mógł opracować praktycznie szczegółowy projekt wystroju wnętrza, z kolorem zasłon i rozstawieniem kwiatków włącznie.

#4 kalinowska

kalinowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 11:51

Korzystanie z takich programów nie jest proste, zwłaszcza jeśli ktoś nie posiada zmysłu do aranżacji wnętrz, wolę skorzystać z pomocy architekta wnętrz archidesign.com.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych