Skocz do zawartości

projekt aranżacji wnetrz

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_modna

Guest_modna
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 12:28

Zastanawiam się nad radykalna zmiana wystroju domu i szukam firmy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Znalazłam kilka propozycji, bardzo spodobała mi się ta na stronie n-design.pl Słyszałam, że to bardzo dobra firma, wykonująca znakomite projekty. Czy ktoś z was zna?

#2 Guest_promqueen

Guest_promqueen
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 16:08

Znajomej zrobili za***isty projekt mieszkania. Tylko, że ona kupowała całkiem nowe mieszkanie, ale sądzę, że to i tak nie ma w zasadzie większego znaczenia jeśli mieszkanie idzie do generalnego remontu. Jej zrobili to naprawdę świetnie, całe mieszkanie wykonane dokładnie w takim stylu jaki jej najbardziej odpowiada (nowoczesny i funkcjonalny, ale połączony z takim ciepłem domowego ogniska) no i z tego co mówiła to miała z nimi świetny kontakt więc z tego co ona mówiła, to będziesz zadowolona ze współpracy z n-design.

#3 Guest_CarlitoNeo

Guest_CarlitoNeo
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 22:11

Jeśli „stawiamy się” od nowa, czyli budujemy nowy dom, pewnie mamy jakąś, przynajmniej szczątkową wizję tego, co gdzie będzie się znajdować. Mam na myśli ułożenie mebli w salonie, rozkład kuchni, sypialni etc. Ciężko samemu wszystko zaplanować mając jedynie ogólny zarys rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń na projekcie. Ciężko wyobrazić sobie gdzie będzie stał telewizor, gdzie będzie gniazdko zasilające czy antenowe, jakiego koloru powinny być ściany, jakie będą okna etc. W takim wypadku warto zasięgnąć porady dekoratora, który mając do dyspozycji jedynie projekt będzie mógł opracować praktycznie szczegółowy projekt wystroju wnętrza, z kolorem zasłon i rozstawieniem kwiatków włącznie.

#4 kalinowska

kalinowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 11:51

Korzystanie z takich programów nie jest proste, zwłaszcza jeśli ktoś nie posiada zmysłu do aranżacji wnętrz, wolę skorzystać z pomocy architekta wnętrz archidesign.com.pl/

#5 Guest_Jude

Guest_Jude
  • Goście

Napisano 04 maj 2020 - 05:26

przy projektowaniu warto wziąć pod uwagę klinkier – materiał, który mnie zachwycił. Znalazłam swój w Klinkierbudzie.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 943 postów

Napisano 06 maj 2020 - 08:49

Hmm, dużo tu ostatnio osób od tego klinkieru...

#7 Guest_oLLena

Guest_oLLena
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2020 - 12:58

Ważnym aspektem przy urządzaniu domu jest zasłona okien –czy wybierzmy firany i zasłony, czy rolety, czy może plisy? Ja jestem zwolenniczką tych ostatnich, mam u siebie plisy z www.plisa.sklep.pl

#8 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 07:46

Ciekawe aranżacje znajdziecie https://remont.biz.pl/projekty-wnetrz/

#9 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 15:41

Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.

#10 Magda.Olech

Magda.Olech

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 11:17

Fajne inspiracje i porady na wnętrza znajdziesz na tym blogu: https://blog.mirjan24.pl/

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2020 - 13:00

może minterior.pl?

#12 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów

Napisano 17 grudzień 2020 - 09:01

W Internecie jest bardzo dużo pomysłów i inspiracji. Z których można korzystać. Na https://architectu.pl/ jest też dużo fachowej wiedzy, która może być przydatna. Oczywiście zawsze warto w tworzeniu wnętrza skorzystać z wiedzy i umiejętności specjalisty. Jednak wiele osób mimo to decyduje się na wystrój wnętrz samodzielnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy