Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Szukam dobrych drzwi wejściowych

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Nivve

Guest_Nivve
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 17:35

Jeśli o wejściowe chodzi, to od lat stawiamy na Gerdę i nie zawodzi. Dobre zamki, estetyka wykonania, ogólna solidność - to wszystko mamy dzięki ich drzwiom. Ceny też nie są jakieś zatrważające.

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 16:38

Jak pytałam architektów wnętrz to polecali Interdoor i Vox.Na blogach i w pisamch wnętrzarskich też te drzwi miały dobre recenzje.

#23 Guest_aantek

Guest_aantek
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 07:19

z punktu widzenia bezpieczeństwa warto się skupić na wyborze zamka do drzwi, wybór jest spory, wg mnie warto wybierać spośród takich marek jak Dierre czy Gerda, nie bez powodu są cenione, mnie taki zamek zamontowała do drzwi firma www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/

#24 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:56

żeby uniknąć właśnie takich "cyrków" i nieprzyjemności najlepiej przed zdecydowaniem się na konkretną firmę poczytać o niej w internecie smile.png ja wszystkie drzwi do domu, razem z klamkami z resztą kupowałem w hurtowni www.heban.net i jak najbardziej polecam wink.png wszystko na czas, zgodnie z umową, porządnie i po bardzo fajnych cenach smile.png na drzwi wewnętrzne polecałbym gerdę, którą w poprzednim mieszkaniu miałem kilkanaście lat i nic się złego nie działo

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:06

Jak pytałam architektów wnętrz to polecali Interdoor i Vox.Na blogach i w pisamch wnętrzarskich też te drzwi miały dobre recenzje.

Invado też warto zobaczyć.

#26 Guest_Zadowolona

Guest_Zadowolona
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 14:38

Ja z kolei chcę polecić firmę www.superdrzwi.pl z siedzibą w Rybniku w CH Agata.

W poniedziałek telefonicznie umówiłam się na bezpłatny pomiar,kobietka we wtorek przyjechała. W piatek już miałam montażystów u siebie,pełna profeska. Nic nie uszkodzili, świetnie wymierzyli, drzwi rewelacja,wyciszające. 

Zamówiliśmy drzwi drewniane "fala" z drewnianymi futrynami z firmy Stolbud.Drzwi kompletne z wizjerem,klamkami,progiem.

Wszystko zamknęło sie w jednym tygodniu. Cena bardzo atrakcyjna.

Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję tej firmie. 

#27 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 13:01

Bardzo dobra firma:)

#28 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 15:40

Witam, polecam salon w Rybniku CH Agata , mają fajne ceny :-)

#29 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 14:18

Ja też polecam SuperDrzwi o/Rybnik, drzwi zew. w bloku / żelbeton zbrojenie 20 cm/ montażyści trochę się przestraszyli ale w 2 godziny wykuli pod ościeżnicę, precyzyjny montaż czysto bez uszkodzeń, profesjonalnie. Jedynie dział logistyki im nawala, reszta bdb.

#30 Guest_Czesia

Guest_Czesia
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:07

Ja też polecam SuperDrzwi o/Rybnik, drzwi zew. w bloku / żelbeton zbrojenie 20 cm/ montażyści trochę się przestraszyli ale w 2 godziny wykuli pod ościeżnicę, precyzyjny montaż czysto bez uszkodzeń, profesjonalnie. Jedynie dział logistyki im nawala, reszta bdb.

Witam,

JA ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY! Zamontowano mi w lutym br. drzwi, na których po kilku dniach wyszły plamy i inne wady. Drzwi wejściowe więc starałam się szybko załatwić z nimi reklamację i wymianę. Niestety, SPRAWA CIĄGNIE SIĘ DO DZISIAJ TJ. 3.08.2015r!!! Reklamacja uznana, jednak za każdym kolejnym kontaktem chciano mi ponownie przysyłać serwisanta, który miał wykonać zdjęcia. Zdjęcia mieli u siebie, bo już w marcu. Niestety bałagan mają olbrzymi i za każdym razem kontaktuje się ze mną inna osoba.

Skierowałam w końcu sprawę do PIH, gdzie doszło do porozumienia i miałam mieć ostatecznie wymienione dzrwi. Niestety kolejne próby kontaktu bez konkretów! Nawet spotkanie z właścicielem Dawidem Lachotą nie maiłao żadnych pozytywnych skutków w zakresie szybkiego załatwienia uznanej reklamacji!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kpina!

Zatem każdy kto ma ochotę skorzystać z tej firmy, niech się dobrze zastanowi. Nawet w PIH inspektor się wkurzył, jak się dowiedział, że pomimo polubownego załatwienia sporu firma nadal się miga od wykonania usługi!

OMIJAJCIE AUTORYZOWANĄ GRUPĘ TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ WRAZ Z JEJ WSPÓŁWŁAŚCICIELEM DAWIDEM LACHOTĄ Z DALEKA!!!!!

#31 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 03 sierpień 2015 - 15:55

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to ja kupiłam bardzo ładne i pełnowartościowe drzwi w Outlecie budowlanym. Wydawać się może, że pewnie coś z nimi nie tak. I tu zaskoczę, bo przyjechały pełnowartościowe i dzięki tym zakupom udało mi się zaoszczędzić trochę grosza. A z drzwi jesteśmy całą rodziną bardzo zadowoleni. Sklep ma kilka modeli do wyboru więc można wybrać http://hurtbud.com/3...-zewnetrzne-dom

#32 Guest_Klienta

Guest_Klienta
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 10:13

Ja poleciłabym drzwi Delta...jakość za rozsądną cenę. Mają dobre parametry, trwałe wykończenie smile.png

Jeśli z Drewna to coś firmy Stolbud albo Doorsy zależy na czym Ci konkretnie zależy smile.png

Ja kupiłam w firmie www.superdrzwi.pl 

Zadzwoń i pogadaj z ich przedstawicielem a na pewno cos Ci doradzi tongue.png

tel.334841935 lub 883367476

No ja absolutnie nie polecam tej firmy!

Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń to totalna pomyłka na rynku! Załatwiam z nimi reklamację już pół roku, a właściciel i pracownicy starają się jak mogą, aby sprawę przeciągnąć w nieskończoność. Nie pomogła nawet negocjacja za pośrednictwe inspektora z Wojewódzkiego PIH!

Ososba reprezetująca firmę to Dawid Lachota, który jest totalnie niekompetentny, narusza prawo konsumenta i łamie wszelkie zasady zdrowego rozsądku, a klienta ma za nic!

Natomiast produkty kupione w firmie są marnej jakości i nie da się ich reklamować, gdyż pracownicy ignorują klienta. ABSOLUTNIE NIE POLECAM I OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ!!!

#33 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 10:15

Firma kogucik i spółka, absolutnie nie polecam!

Powyższa opinia to chyba sprawka pracownika tej firmy!!!

#34 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 12:56

Pol -skone i Vox to dobre marki, ja właśnie w tych się rozglądam.No i cenowo są  na moją kieszeń.

#35 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 19:12

Na pewno nie polecam Superdrzwi z Katowic. Zamówiłam u nich drzwi wewnętrzne. Przyjechali z drzwiami i zaczęli je montować ale już po chwili okazało się, że opaski są za wąskie, krzywe i za krótkie. Do jednych drzwi nie było klamki. Oczywiście zapewnienia, że w ciągu tygodnia wszystko zostanie zrobione ale jak dostali całą kwotę to o wykonanie usługi czekam już dwa miesiące i tylko po moich telefonach mailach napisali mi, że reklamacja została uwzględniona i znowu na tym koniec. Jeśli chcecie uniknąć takich problemów to nie kupujcie tam drzwi OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 21:59

I dobrze, że są osoby, które nie polecają jakiś firm, w których mieli niemiłe sytuacje i nie zostały one pozytywnie rozwiązane. My z mężem też, mimo, że jesteśmy z Gdańska, nasze drzwi zamówiliśmy w salonie Gafka w Redzie http://www.gafka.pl/

Tam wykazali się największym profesjonalizmem, miłą obsługą. Z racji tego, że mają wiele marek drzwi, nie wciskali jednej konkretnej, pokazywali wady i zalety. Tak powinna wyglądać fachowa obsługa.

#37 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 10:49

W przypadku drzwi to mi się poszczęściło w Rzeszowie na Przemysłowie. Chodzi mi o salon Solo -www.grupasolo.pl. Trafiłem na wyprzedaż na drzwi panelowe, zewnętrzne. Wysoka jakość, miła obsługa, drzwi na gwarancji. Ogólnie to znam ten salon już od kilku lat, kupowałem od nich swego czasu drzwi do pokojów też.

#38 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 00:21

Na pewno nie polecam Superdrzwi z Katowic. Zamówiłam u nich drzwi wewnętrzne. Przyjechali z drzwiami i zaczęli je montować ale już po chwili okazało się, że opaski są za wąskie, krzywe i za krótkie. Do jednych drzwi nie było klamki. Oczywiście zapewnienia, że w ciągu tygodnia wszystko zostanie zrobione ale jak dostali całą kwotę to o wykonanie usługi czekam już dwa miesiące i tylko po moich telefonach mailach napisali mi, że reklamacja została uwzględniona i znowu na tym koniec. Jeśli chcecie uniknąć takich problemów to nie kupujcie tam drzwi OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomimo upływu lat ta firma nie jest reformowalna. Każdy pracownik łącznie z panem prokurentem Dawidem Lachotą i jego żoną maja odmienne wersje dla klientów: różne terminy, modele klamek... Ja na realizację pomimo zapisu 7-8 tygodni nie mogłem się doczekać, więc napisałem maila z informacją, ze jeśli w ciągu najbliższych dni nie będzie drzwi, to wycofuję przedpłatę i/lub oczekuję rekompensaty za niezdefiniowany okres. W krótkim okresie czasu otrzymałem telefon od pana Dawida, ze drzwi juz jadą, a on rozpatrzy moja reklamację. Przygotowalem otwory drzwiowe wg danych przedstawiciela, ale panowie montażyści stwierdzili, ze sa zbyt małe. Pokoje po świeżym remoncie., no i klamki nie te, co powinny być. Postanowilem nie płacić całości i tu zaczęły się schody. Pan Dawid bezwzglednie oczekiwał pelnej wpłaty, klamki przyjechały kolejny raz nie takie jak trzeba, a opaska okazala się za wąska. Napisała do mnie kolejna osoba z superdrzwi, ze moja kwota jest jedynie pomniejszona o wartość klamek i koniec dyskusji. Mam zapłacić, grzecznie czekać na opaski i nie dyskutować. 

Co mnie podkusiło, żeby kupować u nich cokolwiek bez weryfikacji w necie. Solennie przestrzegam przed tą firmą nawet po tylu latach i reklamacjach klientów. Nie jestem zwolennikiem PISu, ale moze w tym obszarze też zrobią porządek.

#39 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 21:15

Sampre Bydgoszcz posiada ofertę na wysokiej klasy drzwi zewnętrzne. Trafiłam do nich dzięki dobrej opinii moich znajomych i naprawdę nie zawiodłam się. Otrzymałam od nich dużą pomoc w doborze, pobrali oni wymiar bezpośrednio na budowie i we wskazanym terminie dokonali montażu. Dzięki drzwiom Oknoplastu w naszym domu jest bezpiecznie, cicho i ciepło.

#40 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:38

A ja zdecydowałem się na pomoc firmy Anex Okna, ponieważ mieszkam w Piasecznie i potrzebowałem pomocy specjalistów w wyborze drzwi wejściowych oraz wewnętrznych. Mogę ich śmiało polecić osobom niezdecydowanym, ponieważ można spokojnie zobaczyć całą ofertę, a przy większym zamówieniu dostałem rabat i do tego dość sprawnie zrealizowali zamówienie oraz montaż. Wszystko wyszło ok :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy