Skocz do zawartości

Schody wewnętrzne

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 12:50

Zależy jakie wnętrze, w jakim stylu urządzone.

#22 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:38

zawsze mi się takie podobały

#23 rutko

rutko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 11:42

Nie wiedziałam, że schody to taki koszt!

#24 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2220 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 08:13

Czy klasyczne bardziej praktyczne? Schody mają wyglądać idealnie i zdobić pomieszczenie. To nie ma być byle jaka kompozycja - wszystko powinno być solidnie dopasowane i wtedy będzie ok. Schody to ozdoba nieruchomości!

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 12:59

Szkalne fajnie wyglądają.

#26 kwarkk89

kwarkk89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 17 wrzesień 2015 - 18:09

Polecam gotowe schody o modułowej konstrukcji. Takie schody nie zajmują zbyt dużo miejsca, są tańsze od tradycyjnych schodów, a ich montaż jest prosty i szybki. Takie schody można bez problemu zamontować w już wykończonym wnętrzu, bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów.

panele podłogi – sklep internetowy

#27 Kurkak

Kurkak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 10:57

Szklane fajnie wyglądają, ale są trudne w utrzymaniu, szybko się brudzą i widać każdy pyłek na nich, najlepsze chyba drewniane

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 13:48

Szklane robią efekt!

#29 Guest_matylda

Guest_matylda
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 15:26

Gdy w domu mieszkają dzieci należy mieć na uwadze ich bezpieczeństwo. Osobiście proponuję wybór balustrady szklanej, ponieważ nie posiada ona żadnych elementów poziomych czy pionowych na które małe dziecko mogłoby się łatwo wspiąć. Ponadto są one stosowane coraz częściej ze względu na prostotę, lekkość i nowoczesny charakter. Typów balustrad szklanych jest mnóstwo, polecam zapoznać się z ofertą firmy ESKATT.

#30 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 12:43

Zależy jakiego rodzaju schodów potrzebujesz. Ja mam u siebie takie schody strychowe: http://hurtbud.com/s...hody&results=10. Są bardzo tanie, bo tylko 250 zł. Bardzo dobrze się sprawują, a z montażem też nie było żadnego kłopotu.

#31 mono6

mono6

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 13:03

#32 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 09:29

My zamówilismy sobie schody...szklane. Bardzo nam się podobały. Wprawdzie zastanawiailśmy się czy będa prakyczne ale wzięlismy pod uwagę wszystkie punkty za oraz przeciw oraz jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Schody wygodne oraz łatwe w czyszczeniu. Są wbrew pozorom bardzo stabilne. Polecam jednak zdecydować się na firmę, która posiada w swoich realizacjach duże doświadczenie. My zamawialiśmy je tutaj:

http://otoschody.pl/

Efekt jak na tym zdjęciu:

a095_schody_szklane2.jpg

#33 matysek

matysek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 21:17

schody ze szkła szybko się brudzą i są nietrwałe dużo lepiej prezentują się schody drewniane. W lipcu zamówilismy schody z drewna egzotycznego od firmy kuhn. Jak porównujemy ze schodami w domach znajomych to naprawdę się wyrózniają

#34 qwerek

qwerek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 19:35

Klasyczne zajmują więcej miejsca. Ale są o dużo bardziej wygodniejsze

Ludzie nie są tacy, jak się zdają.

#35 EwelaR

EwelaR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2016 - 15:45

Kręcone są bardzo niepraktyczne, a do tego często słabo wyglądaja. Jak dla mnie świetną alternatywą są schodzi działowe. Trochę taki kompromis miedzy kręconymi a klasycznymi - a zostaja wciąż praktyczne. Do tego  można je jakoś fajnie wykończyć projektując oryginalną balustradę.

#36 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 11:26

Witam, zdecydowanie polecam klasyczne schody drewniane! W naszym domu stoją schody z firmy pimex, super fachowa obsługa. Na dodatek znajomy który również buduje dom polecił nam stronę rabaty budowlane, na której można sporo zaoszczędzić.

#37 Kamka

Kamka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 09:47

fajnie wyglądają schody ze szklaną balustradą, wiem że LinealSystem takie robi, ale niestety nie pasują do każdego wnętrza

#38 Jonas

Jonas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 12:49

Ja jestem olbrzymim fanem schodów spiralnych. Rzadko kiedy widuję je we wnętrzach, jednak niekiedy potrafią nadać wnętrzom interesującego charakteru.

#39 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2220 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 06:47

Ta sama firma Prudlik. Myślę, że schody wyglądają genialnie, ale czy faktycznie tak jest, to już sami oceńcie. Wasze klimaty, czy nie bardzo?

schody-wstegowe.jpg

#40 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:34

Bardzo podobają mi się szklane balustrady przy schodach takie jak na stronie http://baumax.net.pl...klane/barierki/Świetnie się prezentują, prawda? Chciałbymm mieć takie u siebie w domu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych