Skocz do zawartości

Ile kosztuje wykonanie instalacji gazowej w domu jednorodzinnym?

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tosca

Tosca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 21:34

A czy są jakieś dobre rozwiązania, jak ktoś nie ma takiego przyłącza do gazu?

#22 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:17

Nie jest takie drogie założenie domowej instalacji gazowej mi oni zakładali centrumgaz.eu/instalacje-gazowe, a warto, bo później wychodzi taniej niż ogrzewanie węglem czy drzewem.

#23 Guest_jojo

Guest_jojo
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 11:44

U nas czas decyzji. Planujemy ogrzewanie gazowe, ale gazem płynnym ze zbiornika. Wie ktoś z jakimi to się może wiązać kosztami?

Wiesz co to na pewno zależy od wielkości domu, ale na pewno wyjdzie Cię to taniej niż olej opałowy, czy energia elektryczna, zresztą eko-groszek też potrafi być droższy... polecam dzierżawę zbiornika, mniej papierowej roboty do ogarnięcia, nie musisz się tez martwic o serwisowanie. Ja mam gaz z Gaspol, już 2 lata od nich dzierżawię zbiornik i jestem zadowolony

#24 Ekspert_GASPOL

Ekspert_GASPOL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:18

Dzień dobry,

praktycznym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają przyłącza do gazu ziemnego jest ogrzewanie gazem płynnym. Ogrzewanie taką metodą jest rozwiązaniem bezobsługowym, czystym i cechującym się wysokim komfortem użytkowania. Nie wymaga też posiadania osobnej kotłowni, dzięki czemu pomieszczenie to można przeznaczyć do innych celów.

Zachęcam do kontaktu z wybranym doradcą handlowym GASPOLU, który przedstawi szczegóły techniczne dla konkretnych warunków. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej: https://www.gaspol.p...sor-contact-tab

Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,

Ekspert marki GASPOL SA

#25 Guest_jedenaście

Guest_jedenaście
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:33

To wtedy gaz płynny ze zbiornika. Montujesz taki na działce i jest napełniany z cysterny, my własnie zmieniamy ogrzewanie z pieca węglowego na taki gaz płynny, czyściej w domu i praktycznie bezobsługowo.

#26 Guest_xerxx

Guest_xerxx
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 10:55

Zdarza się nam czasami kłaść klimatyzację i najczęściej projekt dostajemy z biura Eran. Profesjonalnie zrobiony plan, nie ma problemów z tym, że zrozumieć co projektant miał na myśli, a wcale nie jest to taka oczywistość. Niektórzy projektanci od sanitarki chyba nigdy na placu budowy nie byli i nawet nieruchomości nie obejrzeli przed zrobieniem planu i potem wychodzą ładne kwiatki przy podłączaniu. Z nimi nie ma takiego problemu.

#27 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:28

Wiesz co to na pewno zależy od wielkości domu, ale na pewno wyjdzie Cię to taniej niż olej opałowy, czy energia elektryczna, zresztą eko-groszek też potrafi być droższy... polecam dzierżawę zbiornika, mniej papierowej roboty do ogarnięcia, nie musisz się tez martwic o serwisowanie. Ja mam gaz z Gaspol, już 2 lata od nich dzierżawię zbiornik i jestem zadowolony

Dom 120m2 powierzchi użytkowej, 150m2 całkowitej, 4 osoby. Ile kosztuje dzierżawa zbiornika?

#28 Guest_Palowk

Guest_Palowk
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 13:28

Nie jest tak drogo. My zakładaliśmy w naszym domku rodzinnym w łodzi instalacje gazową i to była dobra inwestycja. O wiele taniej wychodzi niż opalanie domu węglem czy drzewem. Oni nam zakładali centrumgaz.eu/, niedrogo wzieli i szybko zrobili.

#29 Ekspert_GASPOL

Ekspert_GASPOL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 październik 2017 - 10:00

Dzień dobry,

w przypadku braku przyłącza do sieci gazowej dobrym rozwiązaniem jest ogrzewanie gazem płynnym ze zbiornika dzierżawa lub zakup zbiornika na gaz płynny. Ogrzewanie gazem płynnym Jest to korzystne rozwiązanie rozwiązaniem korzystnym, zwłaszcza jeżeli cenimy sobie czystość, bezobsługowość i wysoki komfort użytkowania. 
Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy GASPOL na ogrzewanie domu gazem płynnym. GASPOL oferuje możliwość dzierżawy zbiornika, wykonanie kompleksowej instalacji zbiornikowej LPG oraz dostawy gazu płynnego w postaci propanu technicznego. . W swojej ofercie posiadamy dostawę gazu płynnego LPG w postaci propanu technicznego wraz z możliwością dzierżawy zbiornika w bardzo korzystnej cenie.
W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta GASPOL pod numerem telefonu 606 800 400. 
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam, 
Ekspert marki GASPOL SA

#30 Guest_ali63

Guest_ali63
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 16:09

a zna ktoś z was może firmę tech-gas??? pilnie potrzebuję opinii.

#31 Guest_maja

Guest_maja
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 17:11

Dom 120m2 powierzchi użytkowej, 150m2 całkowitej, 4 osoby. Ile kosztuje dzierżawa zbiornika?

nie jestem sprzedawcą więc nie wiem, ale z tego co mówiła mi siostra to oni z mężem podłączyli się ostatnio pod zbiornik sąsiada i dzięki temu taniej ich to wyszło, może poszukaj takich ofert jak jesteś zainteresowany gazem płynnym

#32 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 15 październik 2017 - 22:43

Dzięki, nie wiedziałam, że tak można. Mamy teściów za płotem, myślą o zmianie ogrzewania. Dobrze wiedzieć, że możemy mieć wspólny zbiornik. A jak wtedy wygląda sprawa rozliczeń? Są jakiej liczniki, tak?

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:50

hej. Chciałabym wiedzieć czy ktoś z Was zna firmę ITGAS? na już potrzebuję opinii.

#34 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:33

Wszelkich dokładnych informacji może udzielić  profesjonalna firma, która się tym zajmuje. Nam dobrze doradziła i zajęła się montażem instalacji gazowej firma Nonez http://nonez.pl/oferta/z Cieszyna.  Solidna firma, szybko uwinęli się  z pracą, jesteśmy z nich w 100% zadowoleni.

#35 Guest_Eugeniusz Grzelak

Guest_Eugeniusz Grzelak
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 15:36

My zamawialiśmy projekt instalacji gazowej z firmy Eran (eran.com.pl), chcieliśmy aby wszystko zostało fachowo zrobione. Samo wykonanie instalacji zleciliśmy też firmie zajmującej się wykonywaniem tego typu instalacji. Poszło szybko i sprawnie.

Jaki koszt? Mam teraz właśnie wykonawce i projektanta w jednej osobie ,wyliczył mi koszt całkowity na 13 tys.,a nie mam porównania

#36 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 28 maj 2018 - 11:13

Tak generalnie koszty są tutaj uzależnione od wielu czynników, chociażby kubatury budynku. Niemniej jednak jeżeli np. zdecydujemy się na ofertę LPG -Direct http://lpgdirect.pl/instalacje-gazowe/i zlecenie im montażu instalacji, możemy mieć pewność, że wybraliśmy ekologiczne rozwiązanie, a co więcej jego koszty w porównaniu do chociażby tradycyjnego co nie są aż tak wysokie, jak mogłoby się wydawać.

#37 Guest_kiki

Guest_kiki
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 08:54

Sami eksperci ;-)  Trudno odpowiedzieć na proste pytanie ? Jeśli już wstawiasz kryptoreklamę w odpowiedzi to przynajmniej wstaw jakiś konkret odnoszący się do pytań. Adresy i nazwy firm i informacje, że masz siostrę teściową czy inne takie nic nie wnoszą do tematu. Popaprańcy marketerzy....

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 19:13

instalacja gazowa hmm.. nie da się z góry określić kwoty instalacji... dobrą firmę mogę polecić itgas.pl/pl/strona-glowna/

#39 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 12:59

Witam, złożyłem dzisiaj wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej.. Jakie jest doświadczenie w tej sprawie, ile się czeka, jaki koszt, dodam iż główna rura jest ponad 100m od działki, oraz podłącz ma być do 2 działek... Czy gazownia pozytywnie może rozpatrzyć mój wniosek?

#40 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 00:29

Mówiąc juz o tych tematach - jakiego macie dostawce energii? My zmienilismy już dosyć dawno na pulsar energia i rachunki są faktycznie nizsze!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych