Skocz do zawartości

Pomaganie OPP 1% podatku dla dzieciaków

podatki dzieci procent opp

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Vincent

Guest_Vincent
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 15:48

Sposobów na to by przekazać jeden procent podatku jest wiele, ale ja zawsze staram się wybierać takie OPP których cel jest naprawdę szlachetny.W tym roku zachęcam was do tego, by była to Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom: pomocdzieciom.eu która jak co roku zbiera na promocję i ochronę zdrowia dzieci i młodzieży, świadczenie pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych i komunikacyjnych, świadczenie pomocy dzieciom w leczeniu i rehabilitacji

Nie musisz być wolontariuszem by pomagać, wystarczy wpisać w swoją deklarację KRS 0000140007

#2 Guest_Angelika

Guest_Angelika
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 00:14

Naprawdę warto oddać 1% swojego podatku! Ja robię to już od kilku lat i przeznaczam go na Siemachę. Poznałam ją kiedyś przez przypadek i bardzo mnie zainteresowało działanie tej placówki. Zatem pomaga ona młodym ludziom odkrywać pasje, spełniać marzenia i poszerzać horyzonty. Jednym słowem WARTO! smile.png Na tej stronie możecie zapoznać się z organizacją i przekazać 1% jedenprocentopp.pl/ smile.png

#3 Guest_hajbil

Guest_hajbil
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 08:40

Jak chcecie przekazać 1% podatku, to mozna to zrobic na pitroczny.pl za darmo. Szczerze Wam polecam, bo na e-deklaracjach.gov.pl trzeba mieć na komputerze system Windows, uprawnienia administratora systemu operacyjnego, czytnik dokumentów PDF i wtyczkę do niego, moim zdaniem kompletnie bez sensu, za dużo klikania, instalowania, formalności. Strasznie to ludziom komplikują :/ A na pitroczny.pl nie trzeba. Po prostu człowiek wchodzi na strone i wypełnia PIT.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki, dzieci, procent, opp

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych