Skocz do zawartości

rejestracja domeny internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 10:04

Cześć, zakładam działalność związaną z naprawą sprzętu elektronicznego biur. Chcę zarejestrować domenę internetową, znalazłem odpowiednik domeny na serwisach zagranicznych. Jest ona nieaktywna, a w Polsce takiej nie ma. Czy mogę wobec tego zarejestrować w Polsce taką domenę?

#2 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 luty 2014 - 16:20

Szukacie oferty domen dla firm z końcówką firma.pl? Znajdźcie na http://www.firma.pl/ . W ofercie znajduje się również konto email z końcówką @firma.pl . Sprawdźcie ofertę firmy. Jest naprawdę atrakcyjna z dobrą ceną. Polecam.

#3 2BE.pl

2BE.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 24 luty 2014 - 09:46

Cześć, zakładam działalność związaną z naprawą sprzętu elektronicznego biur. Chcę zarejestrować domenę internetową, znalazłem odpowiednik domeny na serwisach zagranicznych. Jest ona nieaktywna, a w Polsce takiej nie ma. Czy mogę wobec tego zarejestrować w Polsce taką domenę?

Najlepiej sprawdzić, czy zagraniczna domena nie jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Jeżeli jest, to istnieje ryzyko, że w przyszłości właściciel praw do znaku zgłosi roszczenia wobec polskiej domeny. 

Najłatwiej jest skorzystać z wyszukiwarki na stronie Urzędu Patentowego - daje dostęp nie tylko do polskiej bazy znaków towarowych, ale również do baz zagranicznych. Można je znaleźć pod adresem http://www.uprp.pl/m...,index,pl,text/

2BE.pl - przyjazny rejestrator domen internetowych

#4 Guest_RobertW

Guest_RobertW
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 16:24

Witaj,

domeny albo są zarejestrowane, albo nie. Niezależnie od kraju. Skoro wymyślona przez Ciebie domena nie jest zarejestrowana, to możesz ją zarejestrować.

Polecam rejestrację poprzez firmę o12.pl - szczegóły rejestracji domen i cennik znajdziesz na stronie https://o12.pl/domeny

#5 vaijaec

vaijaec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 11:54

Dokładnie - w kwestii rejestracji domen nie ma znaczenia, z jakiego jest ona kraju.

Jeżeli chodzi o sam proces rejestracji - ja z doświadczenia polecam firmę Prohost. Wychodzi bardzo korzystnie cenowo, gdy wykupuje się pakiety, dużo fajnych ofert promocyjnych mają

JakiKantor.pl - Ranking Kantorów Internetowych

#6 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 marzec 2014 - 15:20

Najtaniej aftermarket.pl - pierwszy rok drożej niż u konkurencji, ale kolejne lata taniej :)

Jeśli masz inne pytania - napisz do nas kontakt@hekama.pl

Twoja agencja reklamowa - projekt + druk  - zapraszam na www.hekama.pl

Kubki z nadrukiem od 5 zł netto! kubkireklamowe.slask.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych