Skocz do zawartości

Zdjęcie

działania marketingowe

pozyskiwanie Klientów marketing

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 AgencjaRTB

AgencjaRTB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 luty 2014 - 00:21

Witam. Czytam od paru dni różne wpisy na tym forum. Ciekawe opinie wypowiadają ludzie... Nie ma jednak nic o pozyskiwaniu Klientów, a to chyba duża bolączka wielu biznesów w dzisiejszych czasach. Mnie ostatnio fascynuje Inbound Marketing i ten blog: http://skutecznyinbo...g.blogspot.com/

#2 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:32

Blog wydaje się być interesujący smile.png

#3 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 08:34

Ale przecież jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów to nic innego jak działania marketingowe za to odpowiadają. Im bardziej prowadzone na szeroką skalę i skoordynowane tym lepiej. Na początku szczególnie jak ktoś nie ma o tym zielonego pojęcia lepiej odbyć jeden czy dwa profesjonalne kursy. Teraz w maju 20-21 odbywać się będzie Mail Day w Warszawie, jest to już druga edycja pierwsza zakończyła się bardzo dużym sukcesem. Poczytajcie o tym http://mailmyday.pl/ w miarę możliwości się zapiszcie, naprawdę można w ten sposób zaoszczędzić wiele długich godzin, prowadzenia nieskutecznych działań marketingowych. 

#4 Afrodyta

Afrodyta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 10:26

Marketplanet OnePlace. Witam. Może zainteresuje Państwa artykuł

http://manager.money...,0,1675083.html

Tu można poczytać o tym jak dotrzeć do klienta:) 

#5 Ricco Poznań

Ricco Poznań

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 12 styczeń 2015 - 12:16

Witam serdecznie.

Wyjątkowa, rozpoznawalna, zapiamiętywalna i profesjonalna domena internetowa,
idealna dla biura księgowego, bardzo dobra do pozycjonowania z frazami księgowość, bez historii - na sprzedaż.

Kontakt e-mail na stronie.

Dla zainteresowanej osoby projekt www gratis.

biuro rachunkowe poznań Księgowość szyta na miarę.

#6 DamianS

DamianS

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 16:40

DARMOWE Szkole na którym będzie wiele informacji  o  Social media, pozyskiwaniu klietów i jak przekierować ruch na  własną stronę www. http://bit.ly/1HMMCnW wink.png

#7 Jasiek37

Jasiek37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 21:14

Do pozyskiwania klientów jest teraz sporo metod , trzeba tylko pomyslec, doradzić sie kogoś madrego i dopasowac coś do swojej branzy. Ja np postawiłem na socjal media i telemarketing http://ccig.pl

i dobrze na tym wychodze

Sposobów na dotarcie do klienta jest sporo

#8 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 01:56

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, dobrym rozwiązaniem będzie uruchomienie automatycznych powiadomień sms o statusie zamówienia, terminie dostawy towaru czy aktualnych promocjach. Platformę umożliwiającą takie działania można przetestować bezpłatnie, także zachęcam: serwersms.pl.

#9 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:22

Dla osób, które mają kontakt z klientem i nie pracują tylko w sieci bardzo ciekawa opcja, która zyskuje w ostatnich latach to marketing zapachowy warto sobie przybliżyć temat, dla kogo jest niejasny tutaj większość informacji możecie znaleźć - http://www.aromacorp.pl/ ogólnie AromaCorp jeśli chodzi o rynek polski to w tej tematyce firma z największym doświadczeniem.

#10 ZofijkaHab

ZofijkaHab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:30

W tym temacie lepiej nie kombinować tylko wynająć profesjonalistów od marketingu i pozycjonowania takiej firmy w necie. Podaliście parę namiarów, samemu tez w necie można się rozejrzeć i wybrać jakąś z doświadczeniem, z wynikami i z dobrymi opiniami. Samemu to czasu nie starczy na taki marketing i nie starczy też doświadczenia - efekty będą mizerne bądź nie będzie ich wcale... Szkoda energii tracić!

#11 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 04 luty 2016 - 17:07

To prawda, jeżeli chodzi o pozycjonowanie czy kampanie Adwrods najlepiej poprosić o pomoc specjalistów. Ale takie działania jak prowadzenie profili w mediach społecznościowych czy masowa wysyłka wiadomości sms można przeprowadzić na własną rękę.

#12 semtime.pl

semtime.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 luty 2016 - 21:56

Zastanawia mnie skąd powszechne przekonanie, że samodzielne prowadzenie Social Media jest proste i nie potrzeba do tego wiedzy z zakresu marketingu.

Profesjonalne prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords.

Zapytaj o możliwości reklamy dla Twojej firmy i odbierz kupon na kliknięcia o wartości 250zł na - http://semtime.pl

#13 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 05 marzec 2016 - 01:31

Samodzielne prowadzenie profili w mediach społecznościowych nie jest proste, trzeba mieć odpowiednią wiedzę i czas. Nie mniej jednak, znam firmy, które zajmują się tym samodzielnie i to z powodzeniem.

#14 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 marzec 2016 - 08:20

Ja z kolei uważam, że firma skuteczni.pl wykonuje naprawdę dobre usługi pozycjonowania stron internetowych. Jeśli komuś z was takie usługi się przydadzą to warto zapoznać się z ich ofertą. Myślę, że oferta jest naprawdę godna uwagi. 

#15 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 07:40

jest mnóstwo narzędzi które można z powodzeniem wykorzystywać smile.png ja też uważam że warto bywać na targach branżowych, albo wystawiać swoje stoisko albo przynajmniej odwiedzać. Często dodatkowo są sympozja tematyczne organizowane, można się zaprezentować odwiedzającym. Naszym celem na jesień jest Horeca w Krakowie czyli targi wyposażenia hoteli, już pomału myślę nad stoiskiem

#16 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 15:19

zdecydowanie tak jak pisze Mateusz- obecność na targach branżowych to obecnie jedna z najlepszych metod dotarcia do potencjalnego klienta oraz partnera biznesowego :) jeżeli ktoś ceni innowacje to zachęcam do udziału w targach Kompozyt-expo czyli międzynarodowych targach materiałów, technologi i wyrobów kompozytowych. Ja na pewno będę tam reprezentował swoją firmę- stoisko już wykupione

#17 Guest_Danielw

Guest_Danielw
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:01

Według mnie warto zlecić działania agencji, która zna się na rzeczy. Niekiedy to rozwiązanie jest o wiele szybsze i sprawniejsze, bardziej opłacalne. Ja np. współpracuję z agencją Fama i jestem zadowolony, nie żałuję swojej decyzji.

#18 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 luty 2017 - 09:58

Najlepszym sposobem są targi branżowe, ale oprócz tego musisz mieć jakieś gadżety reklamowe dla firm żeby pozostać zapamiętanym;)

#19 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 15 luty 2017 - 11:45

Bez dobrego marketingu i działań reklamowych naprawdę ciężko wybić się na rynku i zostać zauważonym. Taka prawda. Aczkolwiek można z tym walczyć i być o krok przed konkurencją. Ważna jest dobra widoczność, zarówno w internecie, jak i w codziennym życiu. Fajnym patentem będzie tu zakup ścianek promocyjnych tego typu https://retio.pl/scianki-reklamowe. Szczególnie jeśli uczestniczymy w jakiejś akcji promocyjnej, gdzie wystawia się również konkurencja.

#20 lula38

lula38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 luty 2017 - 14:30

Ważnym elementem działań marketingowym są materiały reklamowe - ulotki, plakaty, broszury. U nas akurat ulotki bardzo fajnie się sprawdzają, w związku ze specyfiką działalności :) Oczywiście ważne jest, aby takie materiały były dobrze zaprojektowane - nie chodzi także o warstwę wizualną, ale i korzyść dla Klienta. W naszym przypadku z ulotką jest fajna zniżka :) Zarówno projekty, jak i wydruk przygotowała dla nas drukarnia Labcreation, zdecydowanie polecam :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyskiwanie Klientów, marketing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych