Skocz do zawartości

Dobry program kadrowo-płacowy

wróć do serwisu Księgowość 64 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:18

Witam,

czy ktoś zna firmę DMZ Chemak ze Szczecina. Proponują system Karo. Czy ktoś się z nim spotkał i może coś napisać?

Witam,

Jestem pracownikiem tej firmy więc moja opinia jest subiektywna smile.png System ma budowę modułową i to Klient decyduje które z poniższych modułów i w jakim tempie wdrażać.

•             BAZA - Zarządzanie strukturą firmy i opisy stanowisk

•             PORTAL PRACOWNIKA – portal samoobsługowy dla pracowników ESS

•             PORTAL MANAGERA – portal samoobsługowy dla managerów MSS

•             SZKOLENIA - Zarządzanie, budżetowanie i rozliczanie szkoleń

•             OCENA i MbO - Oceny okresowe pracowników i Zarządzanie Przez Cele

•             KOMPETENCJE - Zarządzanie kompetencjami pracowników

•             REKRUTACJA – Wsparcie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów

•             KARIERA - Planowanie następstw, ścieżki kariery i indywidualne plany rozwoju

•             WORKFLOW - Elektroniczny Obieg dokumentów kadrowych

•             GRAFIKI – Moduł do planowania i rozliczania czasu pracy

Zachęcam Panią do kontaktu i samodzielnego wyrobienia sobie opinii na temat systemu KARO. Z chęcią pomogę.

Artur Figiel - 609 98 99 92

#22 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 16:00

IMO tylko R2płatnik się liczy w Polsce smile.png

Taka gra słów smile.png

#23 Guest_Mirosław_ktoś_

Guest_Mirosław_ktoś_
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 13:15

Dobra, to może przejdźmy do konkretów. 

Ściągnęłam sobie wersje testowe zaprezentowanych tutaj programów: R2płatnik, Lefthand. 

Pierwsze wrażenie, no kurcze ten płatnik nie najgorszy. Lefthand trochę dziwnie sie instalował, ale się zainstalował. 

Natomiast później to już mamy do czynienia z maluchem i mercedesem. 

Ostatecznie wybrałem Lefthand Kadry i Place. Porządnie napisany program, chyba najlepszy z ich oferty. Kiedyś miałem sprzedaż i magazyn, ale to już inna historia. 

Polecam każdemu kto chce mieć stabilne profesjonalne kadry w swojej firmie i nie chce się martwic, że czegoś nie ma lub trzeba dopisywać za grube pieniądze, jak w przypadku innych programów. 

#24 Guest_grazyna

Guest_grazyna
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 08:20

Dla mnie to kwestia gustu. Mi leży akurat R2płatnik i uważam że już nie zamienię go na nic innego a prędzej nawet pracę zmienię. Ale wiadomo że ile ludzi tyle opinii.

#25 Guest_Mieszko

Guest_Mieszko
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 09:39

Polecam R2płatnika. Rzeczywiście bardzo dobry program kadrowy. W wersji PRO jego możliwości są prawie nieograniczone i z każdym zmyślnym programistą jest się w stanie podziałać (otwarte API).

#26 Guest_Władysław

Guest_Władysław
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:36

W wersji PRO jego możliwości są prawie nieograniczone i z każdym zmyślnym programistą jest się w stanie podziałać (otwarte API).

I tutaj Lefthand wygrywa w przedbiegach. Każdy dostaje najwyższą jakość programu bez dodatkowych opłat za jakieś funkcje. Cena licencji uzalezniona jest tylko od liczby pracowników. 

#27 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:45

Witam, ja ze swojej strony polecić mogę program Aga firmy Streamsoft. Korzystam z niego w mojej działalności, szczególnie przy ewidencji obecności pracowników, obliczaniu płac i zasiłków, przelewach i wystawianiu dokumentów. Jest prosty w obsłudze, a potrzebne funkcje są rozmieszczone w widocznych miejscach.

#28 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:52

Polecam R2płatnika. Bardzo dobrze się na nim pracuje i o ile mi wiadomo to nie zrujnował kieszeni szefa.

#29 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 21:21

R2płatnik jest pod względem kosztowym bardzo dobrze skrojony i można go perfekcyjnie dopasować do wielkości firmy. Co prawda inni producenci też to mają ale chyba tylko w przypadku R2płatnika te limity pracowników są ustawiane tak rozsądnie. Reasumując również polecam.

#30 Guest_janusssz134

Guest_janusssz134
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 11:02

z kolei ja od kilku lat używam lefthand i mogę polecić, nawet mój znajomy w swojej firmie się na niego przerzucił wink.png

Poleciłami go koleżanka ksiegowa i rzeczywiscie dużo rzeczy mozna robić samemu, bardzo intuicyjny program

#31 Guest_Jola_jolanta

Guest_Jola_jolanta
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:40

z kolei ja od kilku lat używam lefthand i mogę polecić, nawet mój znajomy w swojej firmie się na niego przerzucił wink.png

Poleciłami go koleżanka ksiegowa i rzeczywiscie dużo rzeczy mozna robić samemu, bardzo intuicyjny program

Kupiłam Lefthand Kadry i Płace już w 2013 jak tylko się u nich pojawił się w sprzedaży. Poleam gorąco. Dwa lata użytkowania i żadnych problemów. Aktualizacje zawsze na czas. Super!

#32 Guest_JolantaG

Guest_JolantaG
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:21

Ja obecnie korzystam z programu LeftHand Kadry i Płace i bardzo jestem zadowolona. Bardzo prostu w obsłudze, nie ma mowy o błedach. 

#33 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 14:14

u mnie egzamin zdał program Kadry i Płace Pakietu Przedsiębiorcy - do mojej firmy, wyliczenia płacy moim pracownikom jest idealny - nie ma ograniczeń  co do ilości wprowadzonych umów. Nie jest drogi ale za to bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny.

#34 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 10:34

Ja również jak przedmówczynie polecam Lefthand Kadry i Płace. Nie ma mowy, żeby w programie nie dało się czegoś wykonać. Cena uzależniona jest od potrzeb. Mają bardzo elastyczne przedziały a co najważniejsze w każdym momencie można licencję rozszerzyć bez najmniejszego problemu.

#35 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 13:34

IMO akurat R2płatnik nie ma sobie równych. Uważam że to najlepszy program w ofercie RESET2. Oczywiście, nie ujmując pozostałym, ale R2płatnik jest zdecydowanie najlepszy.

#36 Guest_gruby

Guest_gruby
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 14:33

u mnie egzamin zdał program Kadry i Płace Pakietu Przedsiębiorcy - do mojej firmy, wyliczenia płacy moim pracownikom jest idealny - nie ma ograniczeń  co do ilości wprowadzonych umów. Nie jest drogi ale za to bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny.

dokładnie w ten sposób bym ten program określił. też z niego korzystam i myślę, że każdy komu wpadnie on w ręce z pewnością podpasuje.

#37 MK-HR

MK-HR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 21:33

A może Eova ? Za niecałe 1200 netto można mieć system z licencją bez limitów na liczbę pracowników. Już na starcie jest gotów do pracy, a działa chyba najszybciej ze wszystkich jakie widziałem, a zajmuję się tematem od 15 lat. Działa nie tylko jako aplikacja ale również poprzez przeglądarkę, co wkrótce stanie się już normą.

Aktualizację i zgodność z przepisami, współpraca z Płatnikiem i SODiR-em, exporty przelewów, seryjne zgłoszenia, wyrejestrowania, e-deklaracje  itd. itd itd. Solidna aplikacja , warto sprawdzić.

#38 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 20:18

ja polecam r2płatnika ale tak naprawdę co kto lubi

jeden się przyzywczai do jednego drugi do innego i nie przegadasz

#39 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 28 listopad 2015 - 21:36

Mi akurat r2płatnik nie przypadl do gustu, żeby wprowadzic umowę zlecenie i potem rachunek do tej umowy to musiałem się nieźle naklikać, za dużo czasu poświęciłem żeby to zrobić,  jak dla mnie za mało intuacyjny.

#40 PeterJan

PeterJan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 13:39

Czy możecie mi polecić jakiś dobry program kadrowo-płącowy?

Zależy mi, żeby był aktualizowany i prosty w obsłudze.

Pracuje w dziale kadr i płac, więc mogę się wypowiedzieć. Od 6 lat korzystamy z systemów Teta HR od Unit4. Jakie są zalety? Przede wszystkim kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (zatrudnionych zarówno na umowy o prace, jak i na umowy cywilnoprawne), profesjonalne naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia podatkowe, ZUS, US, rozliczanie urlopów, a także okresowa ocena pracowników i generowanie raportów. Sam system jest bardzo intuicyjny, więc jeśli szukasz rozwiązania na lata, to mogę polecić właśnie Unit4.

Pozdrawiam,

Piotr

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych