Skocz do zawartości

program księgowy dla biura rachunkowego

program księgowy biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:43

U nas pkpir i kh rozliczamy na R2fk i jesteśmy zadowoleni.

#42 Rafał Kośmicki COM@COM

Rafał Kośmicki COM@COM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTORUŃ

Napisano 13 kwiecień 2015 - 16:10

Ale przecież to jest bzdurą bo każdy dobry system wymaga wdrożenia i każdy dobry system może być dostosowany do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. U nas np. wdrażaliśmy system Reset2 i wszystko zrobiono pod nas. We wcześniejszej firmie wdrażaliśmy właśnie enovę i było tak samo. Nie widzę zatem sensu tej wypowiedzi, bo są i pudełka i wersje do wdrożenia i to trzeba rozróżnić. No ale jak się nie ma doświadczenia...

od tego spamu na temat Reset2, który jest na tym forum to już aż oczy bolą...
Nie wiem jak jest w programie Reset2 bo go nie wdrażałem... ale miałem odczynienia z programami, które wymieniłem i z tych wszystkich najlepiej podoba mi się współpraca z enovą.

Z programami z którymi miałem do czynienia przy wymagających klientach wymiękały i trzeba było się przesiąść na enovę

np: spersonalizowany systemu prowizyjny, który wylicza prowizje dla pracowników na podstawie danych wprowadzonych w programie.

Dodatkowo z gotowych rozwiązań mało, który system posiada takie moduły jak:

- zintegrowany moduł DMS, dzięki któremu można skanować faktury, które automatycznie wpadają do systemu.

- moduł Pulpit klienta biura rachunkowego, dzięki któremu klient biura ma podgląd do kluczowych informacji swojej firmy.

- moduł Kadrowy - po prostu najlepszy na rynku.

COM@COM Usługi Informatyczne

www.comacom.pl

tel. 698-06-06-66

#43 Guest_Zośka77

Guest_Zośka77
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 14:05

W programie RAKS jest system monitorowania pracy księgowych i pracy wykonanej dla danego klienta. Możesz monitorować zarówno swoich pracowników jak i nakłady pracy na każdego klienta. Jeśli jako bviuro masz sporo pracowników i klientów to pomocne rozwiązanie.

#44 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 13:06

od tego spamu na temat Reset2, który jest na tym forum to już aż oczy bolą...
Nie wiem jak jest w programie Reset2 bo go nie wdrażałem... ale miałem odczynienia z programami, które wymieniłem i z tych wszystkich najlepiej podoba mi się współpraca z enovą.

Z programami z którymi miałem do czynienia przy wymagających klientach wymiękały i trzeba było się przesiąść na enovę

np: spersonalizowany systemu prowizyjny, który wylicza prowizje dla pracowników na podstawie danych wprowadzonych w programie.

Dodatkowo z gotowych rozwiązań mało, który system posiada takie moduły jak:

- zintegrowany moduł DMS, dzięki któremu można skanować faktury, które automatycznie wpadają do systemu.

- moduł Pulpit klienta biura rachunkowego, dzięki któremu klient biura ma podgląd do kluczowych informacji swojej firmy.

- moduł Kadrowy - po prostu najlepszy na rynku.

A nie zgodzę się z tym, bo aktywnie czytam to forum i piszesz ze Insert i Optima wymiekaja przy enovie. Co oczywiscie jest nieprawda. Malo tego przeciez enova to programisci ktorzy tworzyli Optime... Ja rozumiem ze mogli poprawic wiele rzeczy ale mimo wszystko Optima nadal pozostaje bardzo dobrym ERPem. Bez dwoch zdan.

#45 vakspl

vakspl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław, Kraków, Nowy Sącz

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:21

Witam, 

Chcę otworzyć biuro rachunkowe i stoję przed dylematem który program księgowy zakupić, bardzo proszę o poradę który polecacie. z góry dziękuję

Polecam Ci enovę. Ten system jest aktualizowany na bieżąco i zgodny z przepisami. Dla Biura Rachunkowego to bardzo ważna kwestia. Niektórzy twierdzą, ze nie jest intuicyjny. Ja to ujme trochę w inny sposób. Moduł Księga Handlowa wymaga wsparcia przy wdrożeniu, bo jest bardzo rozbudowany, ale w zamian system daje bardzo dużo mozliwości automatyzacji pracy. Kilku naszych Klientów, to właśnie Biura RAchunkowe, które wcześniej pracowały na innych programach.

Jedni z nich nawet samo uporało się z wdrożeniem. Wszyscy są bardzo zadowoleni.

Jedną z ważnych zalet systemu enova jest jej otwartość i mozliwość integracji z innymi programami. Jako przyklad podam Ci Biuro achunkowe, które obsluguje firmę mającą sieć kilkunastu sklepów pracujacych na systemie Altum firmy Comarch.

W tym biurze zastosowalismy rozwiązania integracyjne dzięki, któremu biuro zasilane jest automatycznie i na bierząco w dane z systemu Altum. Panie z biura logują się do systemu i już na dzień dobry widzą wszystkie dane z dnia wczorajszego, a w przypadku tego klienta jest ich bardzo dużo.

Zapraszam do odwiedzin naszej strony http://vaks.pl/enova gdzie znajdziesz wiecej informacji o systemie oraz dane kontaktowe do naszej firmy.

Pozdrawiam,

Jarek

Jarek

Wdrożeniowiec systemu enova

#46 Guest_Barbara__

Guest_Barbara__
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 12:40

Nasze biuro pracuje na wFirma.pl i klienci sobie chwalą

#47 Rafał Kośmicki COM@COM

Rafał Kośmicki COM@COM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTORUŃ

Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:57

A nie zgodzę się z tym, bo aktywnie czytam to forum i piszesz ze Insert i Optima wymiekaja przy enovie. Co oczywiscie jest nieprawda. Malo tego przeciez enova to programisci ktorzy tworzyli Optime... Ja rozumiem ze mogli poprawic wiele rzeczy ale mimo wszystko Optima nadal pozostaje bardzo dobrym ERPem. Bez dwoch zdan.

Nigdzie nie napisałem, że optima czy insert to złe systemy. Z mojego punktu widzenia jako osoby, która wdraża systemy najwygodniej pracuje mi się z enovą. Optima jest dobrym systemem i ostatnio widać, że wydaje sporo kasy na marketing... ale podejście enovy do klientów oraz partnerów jest dużo lepsze niż w optime. Natomiast insert to jest po prostu inna liga... ciężko porównać z enovą, chociaż ostatnio bacznie przyglądam się projektowi NEXO. Jest to ciekawy projekt ma jeszcze sporo błędów ale jest coraz lepiej.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to masz racje, że enova ma swoje początki w optimie. Ciekawym faktem jest to, że programiści, którzy odeszli z optimy to była grupa, która ogarniała kadry i płace i to właśnie w enovie jest najlepszy system kadrowo-płacowy.

PS. "enova to programisci ktorzy tworzyli Optime" często słyszę ten komentarz jako argument, że optima jest lepsza. W takim przypadku odpowiadam, że w enovie nie ma tak, że każdego człowieka zastąpisz skończoną liczbą studentów...

COM@COM Usługi Informatyczne

www.comacom.pl

tel. 698-06-06-66

#48 Sławek_M

Sławek_M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 12:44

Zgadzam się z wypowiedzią vakspl oraz COM@COM. Prowadzę własne biuro rachunkowe i przed zakupem programu do księgowości rozpatrywaliśmy optimę, enovę oraz rewizora. Był to świadomy wybór bo na początku testowaliśmy każde oprogramowanie w wersji demo oraz spotykaliśmy się z firmami, które wdrażają w.w. systemy, żeby omówić wszystkie plusy i minusy. Z wymienionych systemów najlepiej sprawdzała się enova i tak od 5 lat. Ostatnio zainwestowaliśmy w ich nowy moduł, który pozwala na dostęp klientów do swoich danych. Powiem krótko teraz klient wszystko sprawdza sobie przez internet, dzięki czemu wydajność księgowych wzrosła o 40%.

#49 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 20:14

U mnie w biurze wykorzystuje się program księgowy http://www.ksiegapod.../wersja-testowa . Można wybrać sobie w nim jeden z kilku modułów jak chociażby: płace i ZUS, środki trwałe, VAT. Pracę z nim można rozpocząć w dowolnym momencie roku podatkowego i nie ma najmniejszych problemów z obsługą. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze.

#50 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 12:22

Dla biura rachunkowego zdecydowanie polecam program LeftHand. W ofercie mają m.in. Pełną Księgowość, Księgę Przychodów i Rozchodów, Kadry i Płace i inne.

#51 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:43

Szeroką gamę produktów księgowych ma RESET2 z Wrocławia, na pewno znajdziesz u nich coś dla siebie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program księgowy, biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych