Kategorie
Skocz do zawartości

program księgowy dla biura rachunkowego

Gość Beśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chodzi o KPIR to polecam Buchalter Win albo MK Rzeczpospolitej,

natomiast jeżeli chodzi o księgi rachunkowe to polecam:

Fajnym programem w prowadzeniu kilku firm jest Rewizor Gt bo w nim najbardziej się intuacyjnie odnalazłem bez fachowej pomocy, dokumenty zadekretowane nie muszą być zaksięgowane żeby sporządzić RZIS i Bilans i sprawdzić czy wszystko pasuje,  a to jest ważne, jeżeli coś się nie zgadza to można poprawić i gdy wszystko jest ok to dopiero zaksięgować, nie trzeba zamykać i zaksięgować poprzednich okresów żeby pracować w następnych,

z tych które testowałem to jeszcze Leftchand ale nie przypadły mi do gustu niektóre wydruki i narzucaniu nr dekretu i księgowego wg producenta

oraz jeszcze reset2, ale tam nie ma opcji księgowania tylko jak wprowadzisz dokument to po zamknięciu tego okresu dokumenty są wtedy jak zaksięgowane- trochę dziwne ale każdemu co innego odpowiada.  

Radzę pobrać demo i samemu sprawdzić.

Czytaj więcej na Infor.pl: http://forum.infor.pl/topic/14858-sprawdzony-program-f-k-do-biura-rachunkowego/page-6#ixzz2qJh8X0Uy

• 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Grzesiek

My pracujemy na programach od RESET2. Godne zaufania, aktualizowane na bieżąco z niezłą pomocą producenta. Ponadto, R2fk ma opcję rozliczania właścicieli z udziałów we wszystkich firmach. Pamiętam, że swego czasu szukaliśmy tego u konkurencji i się nie doszukaliśmy.

Gość księgowość Poznań

Jeśli rozważacie możliwość prowadzenia usługi księgowości hybrydowej to polecam szybkafaktura.pl. Platforma jest bardzo wygodna i zapewnia duże możliwości. Nadaje się nie tylko dla jednoosobowych form działalności, ale zapewnia też sprawne narzędzia do zarządzania bazą klientów, magazynem, kaadrami czy rozliczamiem firmowych pojazdów.

• 2 tygodnie później...
Gość biuro_rachunkowe

Moim zdaniem dla biura najważniejsza jest szybkość pojawiania się aktualizacji czy wprowadzania pojedynczych dokumentów. prowadząc biuro przez 10 lat miałam możliwość testowania i pracy na kilku programach. w ubiegłym roku przeszliśmy na oprogramowanie LeftHanda. z czystym sumieniem mogę polecić ten program... aktualizacje zawsze na czas w 100% zgodne z nowymi przepisami.

• 2 tygodnie później...

Jeśli rozważacie możliwość prowadzenia usługi księgowości hybrydowej to polecam szybkafaktura.pl. Platforma jest bardzo wygodna i zapewnia duże możliwości. Nadaje się nie tylko dla jednoosobowych form działalności, ale zapewnia też sprawne narzędzia do zarządzania bazą klientów, magazynem, kadrami czy rozliczaniem firmowych pojazdów.

Popieram. Sam korzystam z usług biura rachunkowego ZYSK-PROFIT współpracującego z programem szybkafaktura.pl. W pełni profesjonalna obsługa i bardzo korzystna oferta finansowa.

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość liczydło

To zależy, czy chcesz mieć program pudełkowy, czy webowy. Ja w swoim biurze wybrałem tę drugą opcję, więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić tylko to, co sam używam i wypróbowałem, czyli program szybkafaktura.pl. Mają bardzo korzystne oferty współpracy z biurami księgowymi. Jeśli Cię, to zaciekawiło, to nie polegaj tylko na opiniach użytkowników, ale wypróbuj sam, zwłaszcza, że przez 45 dni okresu próbnego jest za darmo.

• 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...