Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

reklama druk projektowanie graficzne identyfikacja wizualna firma biznes

wróć do serwisu Moja Firma 256 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Miekos70

Guest_Miekos70
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 23:00

Moim zdaniem nie można jednoznacznie określi jaka forma ponieważ to zależy od rodzaju działalności i rynku lokalnego. Ja od niedawna inwestuję w torby z nadrukiem (sprawdź sobie np. arprint.com.pl)  i musze przyznać że daje to dobre efekty.

#82 zuziek111

zuziek111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:31

Moim zdaniem ciekawą opcją jest reklama w postaci marketingu elektronicznego.Żyjemy w czasach, gdzie każdy ma telefon, tablet czy inny sprzęt.Myślę, więc, że taka reklama najszybciej trafi do klienta. Np.zobaczcie i sami pomyślcie czy  taką kinder niespodzianka nie zafascynuje najmłodszych odbiorców:http://blog.posperit...yli-digital-pos.

#83 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 14:31

Bez wątpienia dziś marketing sieciowy jest kluczową formą promocji. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się ze skutecznymi formami reklamy w sieci, zapraszamy do zapoznania się z ofertą promopager.com . Na początku chcemy zaproponować przeprowadzenie bezpłatnie audytu strony internetowej. Dzięki niemu będziemy mogli dobrać odpowiednie frazy kluczowe, za sprawą których możliwe będzie wskoczenie na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania. Tym samym można zyskać przewagę nad konkurencyjnymi firmami. Pozycjonowanie nie zawsze przynosi wymierne efekty, a na jego wyniki trzeba długo czekać. Poza tym Google niejako lepiej "patrzy" na strony, które są dostępne w wersji mobilnej. Tutaj jedną z najlepszą formą promocji jest kampania  Google AdWords, umożliwiająca wskoczenie na czołowe pozycje nawet po 3 dniach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, płatność wyłącznie za TOP 10, stały monitoring a przy tym ciekawe triki dla Państwa stron.

#84 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 16:54

Mnie sms jakoś nie przekonują. Wolę być aktywna na portalach społecznościowych. 

Sms są skuteczne, ale trzeba je kierować tylko do stałych klientów. Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi odbiorcami naszych usług jest ważne, jak nie najważniejsze,w  końcu to oni generują dla nas największe przychody.

#85 Ekimek

Ekimek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 styczeń 2016 - 17:40

Ja uważam, że pytanie jest źle postawione - co to ma oznaczać, że jedna forma reklamy ma być najlepsza dla każdego typu biznesu.

Każda branża ma swoją własną specyfikę - ulotki, to przeżytek jednakże niektóre branże opieraja sie wyłącznie o nie - bo jakoś tam działają.

Inne firmy korzystają wyłącznie z katalogów i spotkać face-2-face (najczęściej firmy, które działają w B2B).

Nie ma jednej dobrej reklamy, a to jaką my wybierzemy dla naszego biznesu zależeć będzie na pewno od: budżetu i zasięgu działania. Każdy przecież wie, że reklama radiowa czy w telewizji jest skuteczna, jednak mało którą firmę stać na taki wydatek. Internet - jest ok, ale to też zależy od specyfiki branży w jakiej działa firma.

#86 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 01 luty 2016 - 14:40

Zgadzam się, każda firma powinna mieć opracowaną strategię promocji, zawierającą różne formy reklamy, nie ma jednego skutecznego sposobu, który gwarantowałby zwiększenie sprzedaży. Moim zdaniem warto wykorzystywać zarówno reklamę internetową, jak i tą tradycyjną.

#87 semtime.pl

semtime.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 02 luty 2016 - 11:55

Warto próbować różnorodnych kanałów, ale należy pamiętać o pomiarach skuteczności.

Profesjonalne prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords.

Zapytaj o możliwości reklamy dla Twojej firmy i odbierz kupon na kliknięcia o wartości 250zł na - http://semtime.pl

#88 edytkoo

edytkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 luty 2016 - 14:41

Wydaje mi się , że w dzisiejszych czasach najlepszym pomysłem na reklamę jest reklama w internecie i wszelakie czynności aby własnie tam zaistnieć jako firma. Każda praktycznie dzialalność powinna mieć swoją stronę internetową (nawet mechanika samochodowa może mieć: https://www.feuvert....o/katowice.html ) teraz wlaściwie wszystko odbywa się w internecie więc podstawowym działaniem reklamującym dane usługi czy prokudty to są właśnie działania w internecie:)

#89 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 11 luty 2016 - 11:34

Dużo zależy jeszcze od branży. Bo inną strategię dobiera się w branży turystycznej, inną w branży budowlanej, a jeszcze inną w branży motoryzacyjnej.

Na pewno warto postawić w pierwszej kolejności zrobienie strony internetowej. Czyli jest to miejsce docelowe na które mają ostatecznie trafić klienci/użytkownicy.

A można ich sprowadzić przy pomocy Google Adwords czy pozycjonowania (to dwie najskuteczniejsze metody), ale również z artykułów sponsorowanych, mediów społecznościowych czy forów.

Polecam w tym zakresie zgłosić się do FunkyMedia: http://funkymedia.pl/

Nie chcę nikogo reklamować, niech coś zaproponują. Pod względem realizacji nie mam zastrzeżeń.

#90 Guest_Dominik Jedrzejczak

Guest_Dominik Jedrzejczak
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 16:42

Najlepiej jest inwestować w e-mail marketing, gdzie 1zł może przynieść kilkanaście złotych zysku

#91 jagoda343

jagoda343

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 09:45

Ja uważam, że reklama internetowa to podstawa. Każdy kto korzysta z tej formy reklamy i dobrych usług to jest zadowolony z efektów. Na przykład moja mama swoją firmę promuję poprzez marketing szeptany i pozycjonowaniem stron. Korzysta z pomocy http://www.nowapozycja.pl/. Teraz każdy sięga do internetu po wszystko, opinii też będzie szukał w necie, więc warto pomyśleć o marketingu szeptanym.

#92 azie

azie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 10:05

Chcielibyśmy przedstawić nasz NOWY produkt, który jest idealnym prezentem (gadżetem reklamowym) dla Państwa klientów. Naszą propozycją jest atestowany i skuteczny jednorazowy alkotest. Jako JEDYNY spośród gadżetów reklamowych, ma BEZPOŚREDNI wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Z naszych usług korzysta już kilkaset firm w całej Polsce.

Oferujemy możliwość zmiany szaty graficznej etykiety umieszczonej na alkomacie. Nadruk i treść etykiety może być dowolnie redagowana. Zachowane muszą być jedynie dane dotyczące atestów oraz Praw Konsumenta. Poniżej przedstawiamy przykładowe nasze realizacje.

Zamówienia już od 50 sztuk w cenie 3,70zł/sztuka (z Państwa LOGO) – podane ceny wyrażone są w kwotach netto. Uwzględniony został tam wariant z Państwa logotypem. W przypadku produktu brandowanego, otrzymają Państwo już spersonalizowany według Państwa wytycznych, wyjątkowy produkt reklamowy. Ofertę cenową regulują tzw. widełki cenowe – dołączony załącznik. Przesyłam również nasz podstawowy cennik na alkomaty z naszą etykietą.

P R O M O C J A !

przy zamówieniu już od 300 sztuk alkomatów  otrzymasz je

W PROMOCYJNEJ cenie - 2,50zł netto za sztukę!

Projekt i wysyłka GRATIS!

Atestowane alkomaty jednorazowe DriveSafety służą do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Skuteczność pomiaru, przy zachowanym bezpieczeństwie, gwarantuje certyfikat TUV Rheinland. Pomiar zawartości alkoholu we krwi następuje podczas reakcji alkoholu w wydychanym powietrzu z reagentem (reaktywna substancja chemiczna). Pomiaru należy dokonać minimum po dwudziestu minutach od spożycia alkoholu. Skala pomiaru odpowiada polskim normom. Uwzględnia ona trójstopniową skalę: 0.0, 0.2 i 0.5 promila.

Zamówienia mogą Państwo realizować telefonicznie lub przesyłać bezpośrednio na mój adres email.

Pozdrawiam

Julita Osińska

DriveSafety
ul. Reja 11/1
65-076 Zielona Góra
, Poland

NIP:  929-137-67-59

mobile: +48 730 986 983
j.osinska@drivesafety.eu
www.drivesafety.eu

#93 modetta

modetta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 12:27

Można też skorzystać z takiego gadżetu jak parasole z nadrukiem, myślę, że to fajny i ciekawy sposób na reklamę firmy.

#94 semtime.pl

semtime.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 marzec 2016 - 16:21

Youtube jest jeszcze dość mało wykorzystywanym kanałem w Polsce.

Profesjonalne prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords.

Zapytaj o możliwości reklamy dla Twojej firmy i odbierz kupon na kliknięcia o wartości 250zł na - http://semtime.pl

#95 Guest_ADVISOR

Guest_ADVISOR
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 00:17

Zamiast wurzucać niepotrzebnie pieniądze na nieskuteczną reklamę należałoby wykonać analizę rynku docelowego, którą można zlecić agencji, nie są to duże pieniądze, a lepiej je przeznaczyć na wiedzę niż na nietrafioną reklamę, która sie nie zwróci, bo nie każdy rodzaj reklamy będzie skuteczny dla każdego typu działalności na danym terenie, www.awante.pl

#96 Guest_Maciej K.

Guest_Maciej K.
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 11:12

W sumie już dość długo, bo 3 lata jestem klientem agencji reklamowej Smart Creation (www.smartcreation.pl). Rzetelna i kompleksowa obsługa. To co u nich się rzuca w oczy to wysoki standard opracowań graficznych. Prowadzą mi Facebooka i tutaj grafika musi stać na wysokim poziomie, jeśli ktoś chce się ze swoim profilem przebić.  

#97 Guest_Damien76

Guest_Damien76
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 22:36

Najskuteczniejsza jest pewnie reklama w telewizji podczas ważnych wydarzeń np. super bowl ale takie reklamy kosztują bardzo dużo. Jeśli masz mały sklepik lepiej skupić się na reklamie lokalnej i dawać klientom np. torby z nadrukiem. Ja tak robie i zauważyłem dużą poprawę w sprzedaży. Torby biore od firmy arprint.com.pl.

#98 Guest_jurek.l

Guest_jurek.l
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 11:04

Dużego wsparcia w reklamie internetowej udzieliła mi agencja interaktywna ze strony www.smartcreation.pl. Tak się nazywają jak w adresie – Smart Creation. Zrobili wszystko za mnie, czyli analiza potrzeb, strategia plus konkretna kampania reklamowa. Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowane. Polecam.

#99 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 14:47

Najlepszy jest w obecnych czasach marketing szeptany. Ludzie o wszystkim i o każdym czytają najpierw internecie, więc umieszczenie reklam na forach i dyskusjach to według mnie najlepsza opcja. Moja firma w tej kwestii współpracuje z Clever Agency.

#100 Guest_Michal86

Guest_Michal86
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 20:41

Moim zdaniem zależy od rodzaju interesu. Inaczej się reklamują butiki a inaczej firmy usługowe. Ja mam mały sklep wielobranżowy i do większych zamówień dodaję gratisy moim klientom. Takie gratisy kupuję w dobrej cenie np. w drukarni Fortis.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, druk, projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna, firma, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych