Skocz do zawartości

Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

reklama druk projektowanie graficzne identyfikacja wizualna firma biznes

wróć do serwisu Moja Firma 214 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_Toaszm

Guest_Toaszm
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 16:45

Taka, która pozyskuję tanio klienta w dany okresie czasu. Pchanie się w nowe kanały nie zawsze jest spoko, jak twoje seo i strona leży bo tylko przepalisz budżet.

#202 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 09:29

Musisz pomyślec jaka forma reklamy będzie najskuteczniejsza dla Twojej firmy :) MOże poczytaj specjalistyczne artykuły na ten temat, bardzo ciekawe informacje sa na przykład tu https://6krokow.pl/w...klamowac-firme/

#203 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:02

Wszystko oczywiście zależy od firmy i branży. Moja firma postawiła na (jeszcze wydaje mi się bardzo niedoceniany w Polsce) marketing smsowy. My wprowadzaliśmy go przy współpracy z platformą playsms, która obsługuje tego typu narzędzia. Jedną z wielu zalet tej metody jest możliwość łatwego zweryfikowania efektów - u nas pojawiły się piorunująco szybko.

#204 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 15:20

Wszystko zależy od branży i od grupy docelowej. U nas świetnie sprawdzają się drukowane materiały - np. katalogi produktowe czy broszury, które zamawiamy w bardzo dużych nakładach. Materiały tego typu przygotowują dla nas w drukarni Labcreation, tam też czasami realizowane są projekty różnych broszur itp. Ważne jest, aby takie rzeczy były solidnie wykonane - są wizytówką firmy przecież :) 

#205 ini123

ini123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 13:09

Ja na swoim przykładzie odniosę się do reklamowania firmy dużej, bo już od lat nie mam styczności z małą firmą i jej trudnościami. Mam dużą firmę, więc też zasoby mam znacznie większe, żeby wykorzystać je na reklamę. Uważam, że dla takich firm najlepszym rozwiązaniem jest wsparcie organizowania dużej imprezy masowej w swoim mieście - wówczas mieszkańcy dużo łatwiej skojarzą firmę, poza tym będą ją identyfikować z czymś pozytywnym i ciekawym. Ja zamówiłem konstrukcje sceniczne z http://www.aluweld.p...cje-sceniczne/ i dodatkowo zamówiłem banery reklamowe do umieszczenia na nie. Nie macie pojęcia jak bardzo skoczyły wejścia na moją stronę po tej imprezie. Sam nie spodziewałem się aż tak pozytywnego skoku. ;)

#206 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:33

Dla mnie najlepszą formą reklamy jest reklama na różnych stronach internetowych, i w wyszukiwarkach :)

#207 sumno

sumno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 luty 2018 - 18:17

Jeśli szukac rozwiązań to tylko na podstawie opinii firm które się tym zajmują, one mają porównanie w jakiej dziedzinie czym można działać z najlepszym skutkiem. Moim zdaniem patrzenie samemu co się wydaje najlepsze albo sugerowanie sąsiadem to raczej wyrzucanie pieniędzy w błoto albo czekanie na łut szczęścia - albo się uda, albo nie.

#208 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 12:19

Ja przede wszystkim stawiam tak jak większość na internet. Ale muszę przyznać, że znajoma poleciła mi reklamę w magazynie OFFSET. Reklamowałam tam salon fryzjerskim i na lokalnym rynku sprawdził się świetnie. Salon stał się bardzo rozpoznawalny, liczba klientów bardzo szybko wzrosła.

#209 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 19 luty 2018 - 13:21

Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza... Wszystko zależy od rynku na jakim działamy. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci marketing smsowy - korzystam w tym celu z platformy www.playsms.pl która obsługuje tego typu narzędzia marketingowe. Możesz sobie tworzyć bazę kontaktów klientów lub dostosowywać do swoich potrzeb formularz zapisu do newslettera - u mnie te działania przyniosły świetny efekt

#210 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 20 luty 2018 - 14:06

Reklama internetowa. A jakaż niby inna? Aktualnie w zasadzie każdy szuka usług oraz towarów właśnie za pomocą internetu. Oraz każda firma, ktora chce być widoczna i nie czuć sie jak na pustyni powinna zainwestować we własną strone internetową.I nie tylko. Liczy się:

pozycjonowanie

ciagle aktualizowanie oferty

firmowy fan page

ewentualnie płatne reklamy w google

Jeśli mogę kogoś tutaj polecić to będzie to ta firma -----> http://onlinegroup.pl/Po napisaniu do nich powinni zrobić wycenę. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#211 Guest_Matina

Guest_Matina
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 20:50

Myślę, że naprawdę wiele zależy od tego, co planujemy reklamować. Ja akurat prowadzę taką działalność, że reklama w internecie (pozycjonowanie itp) to podstawa. Skorzystałam z pomocy agencji MtWeb z Krakowa, jestem bardzo zadowolona z efektów.

#212 adamasd

adamasd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2018 - 11:35

Reklama bardzo głęboki temat, od którego stanowczo zależy życie naszego biznesu. Kluczem jest wybranie strategii reklamowej, a nie pchanie i marnowanie pieniędzy na różne kampanie. Np w przypadku e-sklepów zajmowanie się, reklamami w necie, porównywarkami itp. Dobrym pomyslem, ktory nie wymaga wielkiego wkładu jest reklama google przez banery itp. Reklamy te najczęściej są kierunkowane do odbiorców na podstawie stron jakie odwiedzają. Ciekawy poradnik znajdziecie tutaj http://reklamowehasl...czy-tradycyjna/

#213 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 23:30

Opłacalna jest inwestycja w gadżety reklamowa. Od zawsze tego typu reklama się sprawdza. Najlepsze są kubki reklamowe . Klienci bardzo lubią dostawać prezenty i na pewno docenią nasz gest. Poza tym sami będą promować naszą firmę. 

#214 Pantalonek

Pantalonek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKrk

Napisano 11 maj 2018 - 08:52

Ja na początku działałam w internecie, dlatego po prostu starałam się działać na tym polu. Do teraz samodzielnie sobie linkuję, albo uprawiam ten cały marketing szeptany. Aktualnie zaczynam współpracę z producentem toreb z Katowic, Ecosac bodajże, bo działam już na miejscu w Krakowie i w sumie nie mam do nich daleko. Zdecydowanie polecam tę opcję każdemu, kto w sposób kreatywny chce się zareklamować. Torby papierowe reklamowe są naprawdę dobrym pomysłem, bo klient je zabierze ze sobą, a jeśli będą pomysłowe na pewno ktoś zapyta "o skąd masz taką torebkę" i wtedy pada odpowiedź, że z mojego sklepu ze skarpetami  :D

#215 exitogroup

exitogroup

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 maj 2018 - 13:46

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo form reklamy. Najważniejsze jest, by dobrać najbardziej odpowiednią dla naszego biznesu. Tylko dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w efektywny sposób promować swoją markę, czy sprzedawane produkty lub usługi. Nawet poszukując agencji marketingowych musimy jasno postawić jaki cel nas interesuje i co za pomocą reklamy chcemy osiągnąć. Na rynku można reklamować się na bardzo różne sposoby. Zaczynając od banerów przy drogach, przez gadżety reklamowe dla klientów po takie media jak TV, radio czy internet.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, druk, projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna, firma, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych