Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor

wróć do serwisu Moja Firma 288 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_ANiaG

Guest_ANiaG
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 11:47

Ja zrezygnowałam, też dlatego, że mam daleko do kantoru. Druga sprawa: koszty. Teraz najczęściej wymieniam w Amonet.pl. Każda transakcja równa się oszczędność (czasu i kasy).

#62 Guest_Samson

Guest_Samson
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 22:54

Prawda. Jeżeli można taniej i wygodniej, głupotą byłoby nie skorzystać. Sam wymieniałem przez Amronet.pl i z czystym, sumieniem mogę ten kantor polecić. W niespełna pół godziny otrzymałem przelew, od razu po transakcji była też FV i informacja ma maila.

#63 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 22:18

Mają najlepszą ofertę w zakresie internetowej wymiany walut. Tylko a Amronet.pl korzystam ostatnio.

#64 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:43

Ze swojej strony zapraszam do rejestracji i testów możliwości u nas - https://www.iwaluty.pl/

W razie jakichkolwiek pytań/problemów jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Piotr Patecki,

PR & Marketing Director

Kontakt:

E: pomoc@iWaluty.pl

T: +48 58 520 11 11

#65 Guest_pan.x

Guest_pan.x
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 23:16

Tak, korzystałem i nadal korzystam. Początkowo z różnych, ale do Amronet.pl przekonałem się najbardziej. To rzetelny kantor, współpracując z którym oszczędzam najwięcej.

#66 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:40

Spread walutowy w kantor77 to 0,3 zł. Na mieście spread jest nawet 10-20 razy wyższy, ogromne różnice. Ale to też trzeba śledzić. Przy wymienianiu znaczących kwot różnice są bardzo duże...

mspinfo.png

#67 Guest_alexia

Guest_alexia
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 21:02

Ja nie lubię niespodzianek, dlatego też zawsze wymieniam w Amronet. Tam koszt transakcji jest zawsze stały i wynosi tylko 0,2%.

#68 Guest_frau

Guest_frau
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:39

Masz rację, wszystko można z góry wyliczyć, sprawdzić korzyści, upewnić się  czy warto. Amronet.pl. ma zresztą na stronie wirtualny kalkulator walut, którym wykonujesz symulację transakcji. Fajna, przydatna aplikacja:)

#69 Damin

Damin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 12:32

aaaaale fanów amronetu niby :P aplikacje z kalkulatorami to już chyba zdecydowana większość internetowych wymieniarek ma, tym mnie nie przekonacie. zresztą ja już nie jestem do przekonywania :)  ostatnio ogarnąłem taka opcje w moim przypadku bardzo korzystną, ponieważ wyjeżdzam za granice na jakiś czas a cześć pieniędzy będę mieć z polski, więc co mam dawać dla banku przewalutowywać po ich kursie przy wpłacaniu pln na konto wa;utowe,  to własnie za pomocą internetowego kantoru będę to robić. i własnie w takiej sytuacji moim zdaniem porównując z kantorami stacjonarnymi nie ma w ogóle dylematu.  

#70 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 16:19

Fani czy zwykli użytkownicy, nie ważne. Ja jestem w Amronecie i też sobie chwalę ten kantor. Pozdr. Maciek.

#71 Guest_Faust67

Guest_Faust67
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 10:31

No tak, mnie również ten kantor odpowiada, głównie ze względu na to, że Amronet pobiera wyjątkowo niskie opłaty i przelewy PLN zawsze są za darmo:D

#72 Damin

Damin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 15:39

dobra, załóżmy że własnie tak jest :P podobał mi się komentarz jednej osoby na temat waszych wpisów na innym forum: 
 "Ufajcie tylko firmom zatrudniającym mało rozgarniętych bezrobotnych do pisania wpisów sponsorowanych za 30 groszy od wpisu."
http://forum.gazeta....nternetowy.html

co o tym myślicie?

#73 Guest_M.W.

Guest_M.W.
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 22:03

Chyba sam jestem mało rozgarniętym bezrobotnym (albo autor, który wysilił się na artykuł), te posty umieszczają firmy i kasują za to znacznie więcej niż myślisz.

#74 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 11:51

I po co afera? Ja jestem klientem Amronetu i mam naprawdę dobre zdanie o tym kantorze, dlaczego więc mam się na ten temat nie wypowiedzieć?

#75 Damin

Damin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 12:17

to absolutnie nie atak w jakość usług tej firmy, nie korzystałem więc po prostu nie wiem i oceniać nie będę. chodzi o otoczkę która próbuje być budowana w taki sposób. chyba nikt nie uwierzy że kwestią przypadku jest że co się nie odwiedzi jakieś forum około tematyczne tam jest "nadziabane" bardzo podobnymi wpisami. Żeby dojść do jakiejś wartościowej wypowiedzi trzeba się przebić przez ten cały nic niewnoszący spam, tylko z tym mam problem...

#76 Guest_magda23

Guest_magda23
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 18:11

Też jestem jedną z tych osób, która ma zaufanie do platformy AMRONET. Szybkie i tanie przelewy.

#77 Guest_GABI

Guest_GABI
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:30

Opłaca się korzystać z e-kantorów, niewątpliwie. Sama wymieniam w ten sposób walutę prawie 2 lata. Głównie w Amronet.pl teraz ponieważ platforma jest idealnie dopracowana i bezpieczna. Korzystne kursy i niska prowizja przekładają się na niezłą oszczędność.

#78 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 21:28

Dawne to czasy, gdy ostatnio w zwykłym kantorze byłem. Teraz tylko online, m.in. a w zasadzie najczęściej Amronet. Sprawa jest prosta- wybieram takie rozwiązanie, które mi się opłaca.

#79 Guest_Jakubiec

Guest_Jakubiec
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 11:32

Słusznie, Amronet oferuje znacznie więcej niż zwykłe kantory. Tanio wymieniam waluty na dowolne potrzeby i mogę również zarabiać na sprzedaży walut.

#80 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 13:51

Tak jak pisałem - porównujcie kursy, no i wybierajcie tylko bezpieczne kantory - sprawdźcie czy to działalność zarejestrowana. Wymieniałem kantor77 i nadal to oni mają najkorzystniejsze kursy na rynku. Ale nie zmienia to faktu, że jeśli walutę wymieniacie systematycznie, to trzeba ten rynek cały czas obserwować.

mspinfo.png

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych