Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor

wróć do serwisu Moja Firma 269 odpowiedzi w tym temacie

#261 Guest_Jager

Guest_Jager
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 12:50

Słaby kantor jeśli nie funkcjonuje cały tydzień. W końcu idea internetowych przewalutowań jest taka, że mają być komfortowe. Ja korzystam z Amronet, 24/7 jest dostępna usługa i to w czasie rzeczywistym po kursie kantoru, a nie że tylko zlecić mogę w weekend a na zatwierdzenie czekam. Nic z tych rzeczy. Przewalutowanie jest automatyczne,za chwilę już mogę dalej dysponować środkami w walucie.

#262 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 09:22

Ja od lat korzystam z kantoru walutowego Alior Banku.

#263 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2050 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 09:26

Stacjonarnie również można trafić naprawdę bardzo atrakcyjne kursy - jest taka sieć o nazwie Kantory Plus, np. w Zgorzelcu, ale ogólnie oni mają swoje kantory w okolicy trasy A4. No i mają spread na poziomie 0,5 grosza. To jest niespotykane raczej na tym rynku. Walutę można zamówić online, online sprawdza się też kursy. Nie jest łatwo o tak dobre warunki, nawet w kantorach online.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#264 Guest_beatta

Guest_beatta
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 17:56

Kolega polecił mi ich Pluskantor, spoko kursy, można trochę grosza zaoszczędzić, szybko, sprawnie także jak dla mnie ok pluskantor.pl

#265 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:36

Amronet to jest tez świetna opcja, warto sobie sprawfdzić bo korzystnie, długo już tam wymieniam

#266 Guest_nicki

Guest_nicki
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 13:44

Dodam giełde walut jak nie mieliscie okazji poznac , porównajcie sobie możliwości i kursy walut, w pełni funkcjinalny i praktyczny e-kantor  a raczej pełna udogodnien bezpieczna platforma wymiany - gieldawalut. com żebyście sobie porównali , dla mnie perfecto

#267 Guest_loami

Guest_loami
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 21:34

Dla nie sprawdzonym i pewnym kantorem internetowym jest jeden ze wspomnianych tutaj- Amronet. Wiadomo że nie wystarczy skusić klienta dobrą ofertą cenową, bo kantor musi spełniać warunek bezpiecznych przewalutowań i szybkich -inaczej internetowa transakcja mijałaby się z celem, nie byłaby żadnym ułatwieniem. W Amronecie właśnie te warunki są spełnione, w ciągu 2 lat od kiedy korzystam żadnego poślizgu.

#268 Guest_H_okey

Guest_H_okey
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 22:46

Korzystałem, korzystam i korzystał będę nadal z wymiany walut przez Internet. Pluskantor.pl posiada dokładnie te zalety jakich mi brakowało w tradycyjnych przewalutowaniach. Transakcja z 30 minut skrócona do co najwyżej 3, waluta tańsza o ponad 20 gr i nie muszę kombinować co dalej zrobić z gotówką skoro kontrahent czeka na przelew. Transfer wykonuję prosto z kantoru.

#269 Guest_Yeti

Guest_Yeti
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:04

Oczywiście, że korzystam. Mam kredyt we frankach i szczerze mówiąc bez Cinkciarza byłoby znacznie drożej, szczególnie jak kurs poszedł do góry. A tak zawsze jakaś kwota miesięcznie się oszczędza. Rocznie są to już niezłe sumy, także każdemu polecam. 

#270 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:41

Ja korzystałam z pluskantor.pl i jestem pod wrażeniem jakie to łatwe i wygodne. A kursy mają takie niskie że takich to stacjonarnie nigdzie nie widziałam. No i wszystko bezpiecznie, szyfrowane połączenie itd.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych