Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor

wróć do serwisu Moja Firma 251 odpowiedzi w tym temacie

#241 Drygu

Drygu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 luty 2018 - 12:04

Dla mnie dość kluczową kwestią były darmowe przelewy do mojego konta walutowego do mojego banku, niestety z tego powodu musiałem zrezygnować z Amronet a podpiałem konto do Cinkciarz.pl bo tutaj jak robię przelew nawet do 3 razy w miesiącu to już zbiera się suma.

#242 Guest_easy rider32

Guest_easy rider32
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 23:07

Ja mam z Gieldawalut.com darmowe przelewy na rachunek walutowy, a konto bankowe w BZWBK, współpraca ponadto całościowo bardzo dobra, sprawne wymiany, dobry kurs.

#243 Marcino

Marcino

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 12:43

Mam duże wymagania powiem szczerze, najważniejsze w kantorach online jest  bezpieczeństwo i  wygoda wg mnie no i ceny

#244 krystekpoli

krystekpoli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 15:30

Ja korzystam z Kantor Ekspert i powiem szczerze, że mają bardzo dobre kursy. Wymieniam tam spore kwoty i oceniam go jako bardzo profesjonalny. 

#245 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 09:18

ja od siebie polecam dobrykantor.pl

#246 Guest_stiro

Guest_stiro
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:54

Pluskantor mogę dodać do tych najkorzystniejszych , przynajmniej w mojej ocenie. Mam dużo transakcji za sobą i pełne zadowolenie i z kursów i z szybkości. I co ważne dla mnie ekspresowe przelewy zagraniczne na cały świat no i pełne bezpieczeństwo

#247 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 09:00

Jeszcze jakiś czas temu sytuacja wyglądała tak, że mieliśmy do czynienia z cinkciarz pl i długo długo nic. Teraz kolejne banki wprowadzają możliwość wymiany waluty po rynkowych stawkach. Dobrym przykładem jest tutaj kantor Alior Bank.

Problem z Aliorem jest taki, że oni mają tam płatne konta bankowe.

Dlatego lepszym pod tym względem wydaje się być Nest Bank: http://www.tanie-kon...ank/nest-konto/

Mają tam darmowe konta wlutowe. W zasadzie wszystko odbywa się bezkosztowo.

#248 Guest_Hirek

Guest_Hirek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:54

Mnie bardzo zainteresowała  platforma Amronet -  na poczatku sceptycznie podchodziłem ale  sporo czytałem i okazuje sie że te społecznościowe platformy wymiany walut to  całkiem dobra rzecz i cieszą sie coraz większa popularnością. brak speadów walutowych  i atrakcyjne kursy , crossy to kusząca sprawa

#249 Guest_frankej1977

Guest_frankej1977
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:33

Platforma Amronet posiada też taką zaletę, że po kursie dostępnym bardzo szybko można wymienić walutę, tak jak w kantorze, najczęściej z tego wariantu korzystam, ale jak ktoś np. planuje wcześniej zakup waluty, społecznościowo, po ustalonym przez siebie kursie na pewno jeszcze więcej zaoszczędzi.Fajnie jest mieć taką swobodę, żeby móc dopasować wariant przewalutowania do swoich priorytetów.

#250 Guest_franex

Guest_franex
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 23:28

Ja potwierdzę że pluskantor wychodzi bardzo korzystnie, niskie spready , dobre kursy. Jak ktos potrzebuje to też niskie kwoty przelewów zagranicznych

#251 Guest_ewcia.consv

Guest_ewcia.consv
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 20:01

Jak to dokładnie jest z platformami? trafiłam niedawno na Gieldawalut.com i wynika,że można też równie szybko jak w kantorze kupić walutę, nie czekając aż oferta innego klienta zostanie dopasowana. Jestem bardzo ciekawa opinii jeśli korzystaliście z usług tej firmy, przede wszystkim realnie jak szybko będę mieć wymienioną walutę. Kursy są lepsze niż w kantorze z którym rok współpracowałam, będę wdzięczna za szczere info.

#252 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 17 maj 2018 - 12:56

Na Cinkciarzu też jest taka możliwość przelewu natychmiastowego jeśli robisz przelew do banku który jest na liście kantoru. Taką listę możesz w przypadku Cinkciarza znaleźć tu https://cinkciarz.pl...e-konta-bankowe. teraz chyba wszystkie kantory online maja takie możliwości, bo każdemu klientowi zależy na tym by jak najszybciej mieć pieniądze na koncie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy