Skocz do zawartości

biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenie

wróć do serwisu Księgowość 452 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_flaszka

Guest_flaszka
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 11:30

też prowadzę biuro ... w Poznaniu. Klientów mam ale zawsze przyda się więcej :))Jaki macie pomysł, sposób na pozyskanie nowych klientów?Pozdrawiam,

#42 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 11:57

Chcę otworzyć biuro rach.,poszukuję księgowej z certyfikatem do współpracy. Płońsk i okolice 692448499

#43 Guest_hania

Guest_hania
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 17:05

posiadam certyfikat księgowy i staż w księgowości 16 lat - poszukuję wspólnika do biura rachunkowego - Legnica i okolice hania290511@wp.p.

#44 Guest_Gota

Guest_Gota
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 14:22

GOTAXA Kancelaria Rachunkowa Poznań - duże doświadczenie w pełnej ksiegowości, ale również KPiR, kadry i płace, finansowanie, praca u Klienta oraz w swoim biurze - www.gotaxa.pl

#45 Guest_FkProfit

Guest_FkProfit
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:06

Witam,Poszukuję osoby z certyfikatem do prowadzenia biura rachunkowego na terenie Radomia lub Warszawy. Forma współpracy do uzgodnienia (wspólnicy lub zatrudnienie). Księgowa nie będzie musiała się martwić o pozyskiwanie klientów ponieważ zajmę się tym osobiście.Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz informacją o preforowanej formie współpracy na adres fkprofit@gmail.comPrzemek

#46 Guest_magi

Guest_magi
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 23:33

Witam!Myślę, że problem z klientami biura rachunkowego jest problemem firmy na początku jej działalności. Z moich informacji wynika, że biura, które działają dłużej mają nadmiar klientów. Prowadzę biuro już rok, poświęcając mało czasu na czynne pozyskanie klienta (działalność obok pracy na etat)i wiem, że taka działalność rozwija się tylko poprzez klientów z polecenia. Obecnie chciałabym zając się tylko biurem.Posiadam długoletnie doświadczenie, zwłaszcza w zakresie pełnej księgowości jak i controlingu i analizach finansowych. Posiadam certyfikat i ubezpieczenie OC. Chętnie nawiążę współpracę z biurami rachunkowymim (podzlecenie) lub bezpośrednio z podmiotami podlegającymi Ustawie o rachunkowości. Może to być współpraca zdalna aczkolwiek preferuję bezpośredni kontakt więc obszar okolic Żywca i Bielska-Białej byłby najbardziej pożądany. Jeżeli znajdą się osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy infioferta@gmail.com

#47 Guest_vega

Guest_vega
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 22:53

Zapraszam do współpracy osoby, które chcą założyć biuro rachunkowe, a nie mają uprawnień. Posiadam certyfikat, doświadczenie i oprogramowanie. Przyjmę także podzlecenia. Kontakt mailowy biuro@phubonus.pl

#48 Guest_micgal

Guest_micgal
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 15:56

Witam! Czy mozliwe jest prowadzenie usług księgowych na podstawie umowy franczyzy bez posiadania przez franczyzobiorcę certyfikatu do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych? Osoby z certyfikatem proszę o kontakt mailowy na adres: piechota.m@wp.plPrzykład: Ja zakładam jednoosobową działalność gospodarczą, znajduję biuro rachunkowe, którego właściciel posiada taki certyfikat, podpisuję umowę franczyzową i świadczę usługi księgowe, a franczyzodawcy płacę opłatę licencyjną. Tylko jak pogodzić charakter prawny umowy franczyzowej (franczyzobiorca działa we własnym imieniu i na własny rachunek) z wykonywaniem usług księgowych przez uprawnione osoby z certyfikatem?

#49 Guest_magsob

Guest_magsob
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 11:42

Witam,prowadzę niewielkie biuro rachunkowe, posiadam licencję MF oraz ubezpieczenie - chętnie nawiążę współpracę na zasadzie podzleceń. Kontakt: kontakt@acc.biz.pl

#50 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 14:36

Jak długo rozkręcałyście własne biura rachunkowe?? Ile czasu minęło do pierwszego klienta a ile aż wychodziłyście już na czysto??

#51 Guest_elżbieta

Guest_elżbieta
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 10:25

prowadzę małe biuro rachunkowe w Łodzi, posiadam certyfikat MF i ubezpieczenie OC - chętnie nawiążę współpracę na zasadzie podzleceń kontakt: elazawadzka@onet.eu

#52 Guest_jura

Guest_jura
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 17:17

Posiadam certyfikat MF, staż w księgowości. Chcę otworzyć biuro rachunkowe i poszukuję wspólnika - okolice Rybnika, Wodzisławia, Jastrzębia. Kontakt jura9@op.pl

#53 Guest_dorcia

Guest_dorcia
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 15:01

chcę otworzyć biuro rachunkowe i poszukuję osoby która użyczyła by mi certyfikatu księgowego lub na zasadzie współpracy mogę zlecać robienie VZM-ów lub wniosków kredytowych jak i również pomóc pozyskiwaniu klientów na pełna księgowość .Jestem z woj świętokrzyskiego GG 2052202 .Czekam na rozsądne propozycje

#54 Guest_Dori

Guest_Dori
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 19:54

Posiadam certyfikat MF, jednak nie mam wystarczajacego doświadczenia i dlatego poszukuje zatrudnienia w biurze rachunkowym bądź innej formy współpracy w celu pogłębienia swojej wiedzy z zakresu księgowości.

#55 Guest_katarzyna

Guest_katarzyna
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 01:13

Posiadam certyfikat doradcy podatkowego ale nie mam za dużego doświadczenia,pracowałam w biurze podatkowym a obecnie w dziale księgowości.Poszukuję zatrudnienia w biurze podatkowym bądź innej formy współpracy w celu pogłębienia swojej wiedzy.jestem z Łodzibkatarzynab@interia.pl

#56 Guest_Poszukuję wspólnika lub wspólniczkę

Guest_Poszukuję wspólnika lub wspólniczkę
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 22:54

Poszukuję wspólnika lub wspólniczkę (może być bez uprawnień ale z doświadczeniem) do otwarcia biura rachunkowego w Piasecznie lub Warszawie.Posiadam uprawnienia MF do utworzenia biura rachunkowego.lidiapas@poczta.onet.pl

#57 Guest_lucyna

Guest_lucyna
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 21:05

szukam dodatkowej pracy Toruń kontakt dymka8@wp.pl

#58 Guest_biuro.opole

Guest_biuro.opole
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 21:55

Szukam wspólnika do prowadzenia biura rachunkowego w Opolu. Mam certyfikat MF. Interesuje mnie współpraca z osobą posiadającą doświadczenie w BR. Mój adres - biuro.opole@onet.pl Czekam na propozycje :)

#59 Guest_dori

Guest_dori
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 15:30

pytanie do micgal Chciałam zapytać czy odpowiedział Ci ktos na zadane przez Ciebie pytanie bo ja też poszukuję odpowiedzi na nie . Pozdrawiam serdecznieOdp: biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenieWitam!Czy mozliwe jest prowadzenie usług księgowych na podstawie umowy franczyzy bez posiadania przez franczyzobiorcę certyfikatu do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych?Osoby z certyfikatem proszę o kontakt mailowy na adres: piechota.m@wp.plPrzykład: Ja zakładam jednoosobową działalność gospodarczą, znajduję biuro rachunkowe, którego właściciel posiada taki certyfikat, podpisuję umowę franczyzową i świadczę usługi księgowe, a franczyzodawcy płacę opłatę licencyjną.Tylko jak pogodzić charakter prawny umowy franczyzowej (franczyzobiorca działa we własnym imieniu i na własny rachunek) z wykonywaniem usług księgowych

#60 Guest_właściciel/lubuskie

Guest_właściciel/lubuskie
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 15:45

Witam. Istniejące od 14 lat biuro w woj lubuskim - Słubice nad Odrą pragnie pozyskać nowych klientów. Dla nowych klientów indywidualnie ustalane ceny! Mail; kuki170@wp.plSzukamy również wspólniczki z certyfikatem, mile widziane doświadczenie i j, niemiecki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych