Skocz do zawartości

biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenie

wróć do serwisu Księgowość 453 odpowiedzi w tym temacie

#441 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 11:01

Zapraszam do Nas https://biurorachunkowe.giax.pl/jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, który łączy w sobie zalety klasycznego biura i biura internetowego.

#442 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 23:05

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów oraz wieloletnią praktykę w prowadzeniu księgowości, kadry, płace. Podejmę współpracę z biurem rachunkowym ze Śląska z okolic Bytomia, prowadzę  biuro rachunkowe.
Kontakt:
b.rachunkowe@interia.eu

#443 Guest_JUSTYNA

Guest_JUSTYNA
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 22:07

SZUKAM DODATKOWEJ PRACY W KSIĘGOWOŚCI / BIURZE RACHUNKOWYM GDYNIA

Witam,

Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy w godzinach popołudniowych (po godz. 15-ej i weekendy lub praca zdalna) z biurem rachunkowym lub w dziale księgowości. Posiadam doświadczenie w księgowości (pełna księgowość, jednakże chciałabym się rozwijać i zdobyć doświadczenie w pracy). Jeżeli byliby Państwo zainteresowani moja propozycją proszę o kontakt.

Mój adres e-mail: j-paradowska@wp.pl

#444 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 22:11

Ja od lat współpracuje z biurem rachunkowym i nie wyobrażam sobie bez nich swojej działalności. Polecem UKD

#445 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 13:29

Biuro Rachunkowe JM w Krośnie poprowadzi za Ciebie ZUS, podatki, GUS oraz wszystkie inne sprawy urzędnicze. Gwarantujemy, iż nie będziemy zajmować dużo czasu, wszytko załatwiamy sprawnie i szybko.

Prowadzimy również obsługę w zakresie BHP.

Biuro Rachunkowe JM
ul. Bieszczadzka 1 38-400 Krosno
tel. 509 977 580
biurojpodkul@gmail.com
www.rozliczeniakrosno.pl

#446 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 17:53

Sama korzystam z pomocy biura rachunkowego, bo samej bardzo ciężko to ogarnąć. Od jakiegoś czasu współpracuje z Mkfinanse i jestem bardzo zadowolona. Wszystko robią bardzo skrupulatnie i na czas.

#447 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 31 maj 2016 - 09:36

Mam wrażenie, że coraz więcej osób stara się mierzyć z, przynajmniej podstawowymi, zagadnieniami z zakresu księgowości na własną rękę. Mają do tego dedykowane programy (płatne, bezpłatne, wersje demo), które są aktualizowane i wspierane przez producentów (w tym temacie akurat dużo dobrego słyszałem o RESET2 z Wrocławia). O ile w przypadku małych, jednoosobowych DG takie rozwiązanie może się sprawdzić, to pewnie już przy większych, zatrudniających kilka osób niezbędna będzie zewnętrzna obsługa bądź wykwalifikowany pracownik, który zajmie się tym od A do Z.

#448 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 08:24

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów oraz praktykę w prowadzeniu księgowości, kadry, płace. Podejmę współpracę z biurem rachunkowym z okolic Szczecinek, Wałcz, Piła.
księgowosc81@wp.pl

#449 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 08:31

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów oraz praktykę w prowadzeniu księgowości, kadry, płace. Podejmę współpracę z biurem rachunkowym z okolic Szczecinek, Wałcz, Piła.
rachunkowosc81@wp.pl

#450 Guest_ireks

Guest_ireks
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:49

Dużym wsparciem jeśli chodzi o księgowość jest dla mnie już od dwóch lat marka Ed Pro ze Szczecina. Świetny kontakt telefoniczny, muszę im oddać, że są naprawdę dyspozycyjni. Jeśli jest jakaś pilna sprawa, to zawsze mogę się dodzwonić i wszystkiego od ręki dowiedzieć. Konkretne podejście, bez lania wody i wodzenia za nos. W kwestii ceny można się dogadać, jak porównywałem z innymi biurami to trzeba im oddać, że są konkurencyjni.

#451 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 16:24

D

#452 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 21:24

Witam,

Otwieram biuro rachunkowe w okolicy Kielc. Mam długoletnie doświadczenie w księgowości.Chętnie nawiążę współpracę

w charakterze podwykonawcy.

Oferty proszę wysyłać na adres: ewa.orawiecka@gmeil.com

#453 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 21:30

Witam,

Otwieram biuro rachunkowe w okolicy Kielc. Nawiążę współpracę w charakterze podwykonawcy,

ewa.orawiecka@gmail.com

#454 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 18:05

Witam,chętnie odkupię klientów obsługiwanych przez biuro rachunkowe,którego właściciel np.przechodzi na emeryturę. Teren : woj. warmińsko-mazurskie. Proszę o kontakt: 693-780-987.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych