Skocz do zawartości

biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenie

wróć do serwisu Księgowość 453 odpowiedzi w tym temacie

#421 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 12:30

Witam,

Poszukuje partnera do prowadzenia już istniejącego biura rachunkowego w Warszawie z bazą klientów i rozszerzenia działalności.

Poszukuje partnera który będzie pracowała i zdobywał klientów. Tylko poważne oferty.

ktotek@poczta.onet.pl

#422 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 12:31

Witam, zastanawiam się nad zleceniem doręczania korespondencji jakiejś firmie wyspecjalizowanej w tym. Znalazłem coś takiego http://www.abc-dc.pl, czy ktoś może korzysta z usług tej firmy i mógłby coś powiedzieć na ten temat?

#423 Joannapin

Joannapin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2014 - 15:57

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów oraz wieloletnią praktykę w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek handlowych. Podejmę współpracę z biurem rachunkowym z okolic woj. Dolnośląskiego, w tym również współprace na zasadzie zdalnej księgowości w obrębie całej Polski.
Kontakt:
691 766 338
jpin@wp.pl

#424 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 10:51

Szukam osoby (wspólnika) z certyfikatem księgowego, chętnej do otwarcia biura rachunkowego na terenie Olsztyna ( woj. warmińsko - mazurskie). Kontakt: joanna_sienkiewicz@interia.pl.

Witam!

Mam do sprzedania dobrze prosperujace biuro rachunkowe w Elblagu.

Kontakt Dorota Siembab 661 324 278

#425 Madada85

Madada85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 07:34

Czy ktoś z Was miał do czynienia z biurem rachunkowym Audit-Sycom? - www.audit-sycom.pl/ Ich siedziba znajduje się w Gdańsku, ale ponoć działają na terenie całej Polski i mają korzystne stawki. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

#426 kamila_ochal

kamila_ochal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 11:50

Polecam biuro rachunkowe Greta znajdujące się na 3 maja 13 ( II piętro). Sama z ich usług korzystam. W swojej ofercie posiada opcje zakładania firmy bez płacenia składek ZUS. Ponadto dla nowych klientów przewiduje liczne rabat.

Tel. 17 85 34 108
Więcej inf. http://greta.rzeszow.pl/

#427 monia8212

monia8212

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 30 lipiec 2014 - 20:23

Podejmę współpracę z osobą która ma doświadczenie w pełnej księgowości. Współpraca może być na zasadzie zdalnej księgowości w obrębie całej Polski.

mmonikaa82@gmail.com

#428 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 11:30

Dzień dobry.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego ABAKUS z Bydgoszczy. Gwarantujemy najlepszą obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dostępną na rynku. Usługi świadczymy zarówno w Bydgoszczy i okolicach jak również oferujemy zdalną obsługę przedsiębiorstw na terytorium całego kraju. Szczegółową ofertę oraz rabaty znajdą Państwo na naszej stronie www.abakus.bydgoszcz.pl oraz pod nr tel 782-610-943.

Zapraszam do współpracy.

#429 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 20:05

Witam.

Prowadzę biuro rachunkowe, poszukuję osoby do współpracy (chętnie on-line), lub zatrudnię księgową która specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych.

Zapraszam do kontaktu: 45oliwka@gmail.com

#430 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2236 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 13:03

Tutaj się kontaktujcie - http://wiatrowscy.co...-podatkowa.html

Profesjonaliści, pracują również zdalnie, teraz nie jest łatwo o dobre biuro rachunkowe.

#431 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 14:00

Jeżeli poszukujecie dobrego biura rachunkowego na Opolszczyźnie to polecam Biuro Rachunkowe OPOLE - IWA
Księgowa z bardzo dużym doświadczeniem, biuro bardzo przyjazne klientowi, pomocne przy codziennych sprawach związanych z prowadzeniem firmy. Idealne do współpracy, sam korzystam z ich usług księgowych i jestem niezmiernie zadowolony.
Dane kontaktowe:
tel. 532 418 362 lub 608 635 195
Opole - ul. Ozimska 48/lok 49 lub ul. Piotrkowska 1/401 (Malinka)
www.biurorachunkoweiwa.pl

#432 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 16:27

Witam.
Szukam wspólniczki lub wspólnika do biura rachunkowego, z własną bazą klientów.Prowadzę biuro od ponad roku, chcę nawiązac współpracę z osobą, która ma potrzebę rozwoju oraz która chce tak, jak ja, rozwinąć swoją działaność. Poznań , ira307@wp.pl

#433 anna b

anna b

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2015 - 01:41

Szukam wspolnika do otwarcia biura rachunkowego i uslug finansowych w Gdansku.

#434 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 15:39

Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów, kilkuletnią praktykę w prowadzeniu księgowości. Podejmę współpracę z biurem rachunkowym na zasadzie zdalnej księgowości tylko PKPIR, najlepiej okolice Mławy, Ciechanowa, Płońska, Raciąża. Mam zarejestrowaną działalność. Zapraszam dorotaw641@wp.pl

#435 Guest_warces

Guest_warces
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 10:29

Kompleksowe usługi księgowe w Pile proponuje np. Tax Consulting z Piły . Prowadzą księgowość, kadry i płace, oferują obsługę BHP, płacenie podatków w imieniu klienta, symulacje podatkowe. Wygodne jest też to, że biuro odbiera dokumenty bezpośrednio od klienta, umożliwia ich dostarczanie pocztą czy mailem.

#436 Guest_IGNAC

Guest_IGNAC
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 13:12

Jeśli zależy Ci, żeby program księgowy był ekonomiczny, to możesz wybrać SKP Firma (Super Księga Podatkowa). Dostępny jest on na stronie www.ksiegapodatkowa.pl. Można dobierać tutaj moduły i płacić tylko za potrzebne nam funkcje. Księga podatkowa jest podstawą. Ale można wybrać też abonament z rozliczeniami ZUS i płacami, fakturami itp.

#437 Guest_SYLWIA

Guest_SYLWIA
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 09:45

Szukasz Biura Rachunkowego w centrum Szczecina? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.podatkikadry.pl

#438 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 21:20

Szukam księgowej do współpracy w uruchomieniu i prowadzeniu biura rachunkowego w Lublinie.
Wymagane co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym. 
Obecnie prowadzę biuro w zakresie pozyskiwania środków unijnych. posiadam również wykształcenie księgowe.
Posiadam podstawowy sprzęt( komputery) i umeblowanie do biura.

Szczegóły współpracy do ustalenia

#439 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 21:22

Kontakt do ogłoszenia powyżej biuro.prestiz@o2.pl

#440 Guest_stellak

Guest_stellak
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 18:55

Ja mam firmę i współpracuję z biurem rachunkowym MH Szczecin. Nie wyobrażam już sobie żebym miał sam prowadzić księgowość za pomocą jakichś programów, czy z kimś innym współpracować. Bardzo rzetelni i terminowi. Jestem zadowolony..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych