Skocz do zawartości

biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenie

wróć do serwisu Księgowość 452 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_lex

Guest_lex
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 18:09

nawiążę współpracę, posiadam Certyfikat Ksiegowego MF, zarejestrowaną działalność, miasto Ciechanów oraz sąsiednie lub Warszawa Kontakt:lexicom@gmail.com

#22 Guest_KasiaC-n

Guest_KasiaC-n
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 09:56

Od lipca 2010 roku chcę otworzyć biuro rachunkowe. Posiadam certyfikat MF, lokal i jego wyposażenie.Chętnie nawiążę współpracę z innym biurem.Kontakt: kasia_biuro1@o2.pl

#23 Guest_KasiaP

Guest_KasiaP
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 09:57

woj.śląskie, miasto Cieszyn i okolice

#24 Guest_ARGO - Biuro Rachunkowe www.argo-ksiegowos.pl

Guest_ARGO - Biuro Rachunkowe www.argo-ksiegowos.pl
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 15:39

Prowadzenie Biura Rachunkowego nie jest łatwe szczególnie jeśli nie mają Państwo stałych klientów którzy pomogą pokryć koszty.Konkurencja jest bardzo duża, rozproszona, od niewielkich biznesów po prawdziwych "wyjadaczy". Warto przed decyzją o założeniu własnej działalności, pozyskać kilku klientów lub pracować na dwa etaty, na swoim i na umowie.Jedna Licencja MF nie powinna decydować o przejściu na swoje, tu nie liczy się tylko wiedza, ale także doświadczenie, jakość obsługi, umiejętności sprzedażowe (choćby na początku).Wszystkim Państwu życzymy powodzenia!www.argo-ksiegowosc.pl

#25 Guest_stopatax

Guest_stopatax
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 12:51

Gdańsk, Posiadam licencję MF,biuro rachunkowe oraz długoletnie doświadczenie w księgowości (zarówno pełne ksiegi jaki i KPiR), dodatkowo mam doświadczenie w sprawozdaniach skonsolidowanych. Chętnie podejmę współpracę z innym biurem rachunkowym na zasadzie podzlecenia lub pojednyczego zlecenia. kontakt stopatax@onet.pl

#26 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 11:14

Witam, otworzyłam BR w Legnicy, działam na terenie dolnego śląska i całego kraju,mam licencje MF, obsługujemy podmioty w zakresie kadr - płac , doradztwa personalnego. Zapraszam do wspołpracy, doradztwa. Jestem otwarta na różnego raodzaju pomysły. Pozdrawiam, kontakt paingpa@interia.pl

#27 Guest_do ARGO

Guest_do ARGO
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 13:14

W zupełności się z Tobą zgadzam. Na początek bez etatu ani rusz. Mnie szef namawia, żebym poprowadziła mu księgi jako biuro. Postawił "tylko" jeden warunek - że będzie miom jedynym klientem. Zliczyłam koszty, m.in. ZUS, ubezpieczenie, dojazdy. Porównałam z proponowaną stawką... i odmówiłam. Zarobiłabym mniej niż mam teraz, pracując na etacie, a odpowiedzialność dużo większa.

#28 Guest_77sylwia

Guest_77sylwia
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 13:30

Szukam klientów z Poznania i okolic do mojego biura rachunkowego. Zainteresowanych proszę o kontakt 77sylwia@gazeta.pl

#29 Guest_76 Gabi

Guest_76 Gabi
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2010 - 19:51

Posiadam Certyfikat od 01.08.2010 otwieram biuro rachunkowe poszukuję klientów z powiatu Lublinieckiego oraz okolic nawiążę również chętnie współpracę na zasadzie podzlecenia.Zainteresowanych proszę o kontakt gabisu@wp.pl.

#30 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2010 - 22:09

Przymierzam sie do otworzenia biura rachunkowego w Rzeszowie. Szukam doswiadczonego wspolnika/wspolniczki. Posiadam licencje. Kontakt edh@poczta.onet.pl

#31 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 23:54

Witam! Poszukuje klientów ze Szczecina i okolic. Obsługuje zdalnie również klientów z całej Polski. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam: mmonikaa82@gmail.com

#32 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 08:59

Witam! Zamierzam otworzyć biuro rachunkowe w okolicach Trzcianka, Piła , Czarnków , posiadam licencję MF, 11 doświadczenie w pełnej ksiegowości, prowadzę również ksiegi uproszczone, kadry i płace a także rozliczam wewnątrzwspólnotowe transakcje itd. Obecnie pracuję na etecie. Chętnie przyjmę zlecenia, podzlecenia. kontakt 601-672-627

#33 Guest_kampa

Guest_kampa
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 11:30

szukamy klientów KAMPA pełne kadry i płace - profesjonalnie59-220 Legnica, Pl. Słowiański 1 Tel. / fax 076 724 35 33507 776 509 793 208 395kampa2000@wp.pl

#34 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:23

Witam wszystkim!Ja także mam problem z klientami. Nie sądziłam, że to będzie takie trudne, ale rzeczywistosc okazała się zupełnie inna. Chętnie nawiąże współpracę z innymi biurami. Posiadam oprogramowanie, które pozwala obsługiwac firmy zdalnie, a klienci mają dostęp do danych z każdego miejsca w Polsce posiadającego dostęp do internetu. Jestem otwarta na propozycje :) GG: 2385262

#35 Guest_asia

Guest_asia
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 08:28

Witam Zamierzam otworzyć biuro rachunkowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, Posiadam certyfikat MF, 9-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obecnie pracuję na stanowisku głównego księgowego, przyjmę zlecenia oraz podzlecenia, tel. 662-146-063

#36 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 14:46

Prowadze biuro rachunkowe już od 13 lat, ale ostatnio brakuje nam klientów. Dlatego również skłaniam się do ewentualnej współpracy z mniej doświadczonym biurem z Rzeszowa, które zapewniłoby nam nowe zlecenia. Posiadam oczywiście certyfikat Ministra Finansów oraz profesjonlane oprogramowanie. Proszę zobaczyć stronę internetową: www.biuro-rachunkowe.rzeszow.pl. W dziale "kontakt" są wszelkie numery telefonów.

#37 Guest_yolka

Guest_yolka
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 15:35

Prowadzę biuro od 16 lat, mam duże doswiadczenie , sporo klientów . Zaproponuję współpracę osobie, która posiada certyfikat MF i chce nabyć doświadczenia w prowadzeniu ksiegowości na odległość. emmanuel@unet.pl

#38 Guest_goha

Guest_goha
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2010 - 00:12

Mam doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (ksiązki PiR oraz pełna księgowość)i z chęcią podejmę współpracę, tylko nie mam certyfikatu. Okolice rzeszowa email:pietrek44@onet.eu

#39 Guest_JustB71

Guest_JustB71
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 09:54

Do yolka. Mam certyfikat i jestem zainteresowana współpracą. justb1@op.pl

#40 Guest_księgowa

Guest_księgowa
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:07

Do yolka. Posiadam doświadczenie, mam certyfikat. Jestem zainteresowana współpracą. Pisałam już na maila w sobotę. Podaję jeszcze raz adres caty123@poczta.onet.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych