Skocz do zawartości

Zdjęcie

Treści video jako sposób promocji firmy i strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102726 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 09:58

Reklamowy film video to skuteczny sposób nie tylko na promocję firmy, produktu czy nowej usługi w Internecie, ale także samej strony internetowej w wyszukiwarkach. Eksperci powszechnie wskazują, że opublikowanie na firmowej stronie internetowej filmu video, może mieć znaczny wpływ na pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Powrót do artykułu: Treści video jako sposób promocji firmy i strony internetowej

#2 Guest_Jotek

Guest_Jotek
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 14:17

Płynąc radośnie na fali pierwszych sukcesów początkujący przedsiębiorcy rzadko zastanawiają się nad tym, jak powinna wyglądać ich reklama. Nie robią strategii, nie analizują rynku. Są przekonani, że do pozyskania klientów wystarczy konto na Facebooku i stronka internetowa. Tak naprawdę bez porządnej strategii dokonanej na podstawie analizy rynku, określenia grupy odbiorców i zastanowienia się, jakie właściwie zabiegi mogą wpłynąć na ich aktywność, nie ma szansy na zdobycie dużej ilości klientów. W naszej branży trzeba iść w kampanie digitialowe. Od razu to wiedzieliśmy. Znajomi polecali nam Orchidea Group i po zapoznaniu z ich portfolio doszliśmy do wniosku, że naprawdę warto się z nimi związać.. Zespół przydzielony mi z Orchidea Group najpierw dokładnie wszystko zaplanował i przedstawił mi i dopiero potem ruszył do boju. No i efekty widać było już po kilku miesiącach :) Dziś nie musimy się martwić o klientów. Kilka naszych kampanii digitalowych wzbudziło spore zainteresowanie na rynku :)

#3 raku95

raku95

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 15:29

Płynąc radośnie na fali pierwszych sukcesów początkujący przedsiębiorcy rzadko zastanawiają się nad tym, jak powinna wyglądać ich reklama. Nie robią strategii, nie analizują rynku. Są przekonani, że do pozyskania klientów wystarczy konto na Facebooku i stronka internetowa. Tak naprawdę bez porządnej strategii dokonanej na podstawie analizy rynku, określenia grupy odbiorców i zastanowienia się, jakie właściwie zabiegi mogą wpłynąć na ich aktywność, nie ma szansy na zdobycie dużej ilości klientów. W naszej branży trzeba iść w kampanie digitialowe. Od razu to wiedzieliśmy. Znajomi polecali nam Orchidea Group i po zapoznaniu z ich portfolio doszliśmy do wniosku, że naprawdę warto się z nimi związać.. Zespół przydzielony mi z Orchidea Group najpierw dokładnie wszystko zaplanował i przedstawił mi i dopiero potem ruszył do boju. No i efekty widać było już po kilku miesiącach :) Dziś nie musimy się martwić o klientów. Kilka naszych kampanii digitalowych wzbudziło spore zainteresowanie na rynku :)

Niektórzy uważają wideo za skuteczne i to właśnie w nie inwestują, ale ja Wam powiem, że zdecydowanie dobrze wychodzi się także na pozycjonowaniu stron Warszawa dlatego, że widoczność strony jest kluczem do zwiększenia zysków. Oczywiście nie wszyscy się na tym znają, dlatego najlepiej jest zaufać firmom, które mają doświadczenie. Jak IT Holding na przykład. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych