Skocz do zawartości

Zdjęcie

E-kantory - który wybrać

kantor internetowy wymiana walut online fritz exchange opinie

wróć do serwisu Moja Firma 189 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 18:25

Teraz bardzo mocno reklamuje się cinkciarz polecam poczytać opinie na ten temat - https://www.coolfore...we/cinkciarz-pl

#42 Guest_seweryn

Guest_seweryn
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 23:51

Mnie-jako właścicielowi niewielkiej firmy- najlepiej współpracuje się z Amronet, dopuszczalna negocjacja kursu, FV po każdej transakcji.

#43 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 03 luty 2015 - 15:20

Ja wolę korzystać jednak z kantorów stacjonarnych.

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 12:49

Prowadzę własną firmę i nie wyobrażam sobie na ten moment powrotu do korzystania z kantorów stacjonarnych. Wymieniam duże kwoty, więc transakcja bezgotówkowa bez wychodzenia z biura to dla mnie duża wygoda plus zysk, dzięki lepszym kursom. Testowałem już kilka e-kantorów od najpopularniejszych, typu internetowykantor.pl czy cinkciarz, po mniejsze, takie jak np. stosunkowo nowy openkantor.pl i muszę przyznać, ze oferta świeżaków jest całkiem niezła - ddoatkowo np. openkantor ma bardzo szybkie księgowanie, darmowe powiadomienia i wszystko odbywa się ekspresowo, bez dodatkowych kosztów. E-kantory to zdecydowanie strzał w dziesiątkę smile.png

#45 Guest_Mira

Guest_Mira
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 14:20

Ja polecam Pewny Kantor  z własnego doświadczenia. Zawsze zanim wybiorę kantor robię dokładny badanie rynku , co też uczyniłam w tym przypadku i wg moich informacji najlepiej i najkorzystniej wypada właśnie Pewny Kantor.

#46 Guest_thomaszowskiy

Guest_thomaszowskiy
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 15:24

W sieci z pewnością znajdzie się nie jeden porządny kantor z dobrą ofertą, ale ja obstaję przy Amronet.pl. Korzystam już długo, mam zaufanie i widzę, że kursy cały czas są dobre.

#47 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:48

Zgadzam się, właśnie zacząłem korzystać z usług openkantor.pl i jestem bardzo zadowolony. Świetne kursy i ekspresowe przelewy za darmo. Zdecydowanie polecam.

#48 Guest_Ignek

Guest_Ignek
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 17:52

Ja korzystam z usług Pewnego Kantoru, bo ma najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku.

#49 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 12:57

Ostatnio korzystam z usług openkantor.pl i jestem bardzo zadowolony, zarówno z kursów, jak i szybkości i łatwości obsługi. Szybkie księgowanie, całość trwa dosłownie chwilę.

#50 sebinio

sebinio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 14:57

Według mnie cinkciarz jest ok

#51 jurek1970

jurek1970

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 11:08

nie ufam internetowym kantorom, wolę osobiście pojechać do kantoru i z ręki do ręki wymienić waluty. We Wrocławiu jest kantor http://www.centkantor.pl/ do którego jeżdżę na korzystną wymianę walut. Mam zaufanie do pieniędzy z tamtego kantoru i z korzystnej ceny.

#52 Guest_Pewny Kantor

Guest_Pewny Kantor
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 10:48

Pewnykantor.pl powstał na fundamentach sieci kantorów stacjonarnych funkcjonujących od 24 lat. Dzięki nam można dokonać wymiany walut nie wychodząc nawet z domu! Zlecenia przyjmujemy całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą motywacją do codziennej pracy są tysiące zadowolonych klientów.Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

#53 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 11:37

Ja wymieniam w Pewnym Kantorze- skusiły mnie dobre opinie i atrakcyjne warunki. No i przede wszystkim fakt, że nie jest to jakiś nowy twór, ale kantor z doświadczeniem i tradycjami.

#54 Guest_X_enja

Guest_X_enja
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 22:54

Dużo tego teraz mamy, a więc odpowiedź nie jest taka prosta. Mnie jednak najbardziej odpowiada (pod każdym względem ) współpraca z Amronet.pl.

#55 Guest_Farel

Guest_Farel
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 13:14

Liderwalut.pl jest najlepszy - środki miałem na koncie w kilkanaście minut, kursy mają niezwykle konkurencyjne i co wazne - przelew wykonuje się w obrębie jednego banku smile.png

#56 Guest_lara

Guest_lara
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 23:04

Super, że powstały te wszystkie a-kantory. Znakomita alternatywa dla stacjonarnych, w których nie opłaca się już wymieniać waluty. Wystarczy porównać sobie kursy. Ja zawsze robię takie przeliczenie na kalkulatorze walut, na stronie Amronet. 

#57 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2015 - 11:23

Cześć! Opłaca się wymieniać walutę w kantorze Amronet. Zawsze mają dobre kursy, nie windują też prowizji pod niebiosa. Zresztą dla nowych nowych klientów jest teraz 90 procent zniżki na prowizję, przez pierwszy miesiąc - konto.amronet.pl/90-procent-rabat-na-pierwszy-miesiac-wymiany-walut. Polecam!

#58 Guest_Papi

Guest_Papi
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 22:44

Ostatnio korzystam z Amronet.pl i sprawują się naprawdę dobrze ;) bardzo czytelna strona i przejrzysta. Polecam sprawdzic.

#59 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 08:53

Stosunkowo prosty w obsłudze (z intuicyjnym kreatorem) oraz z dobrymi kursami jest Ergo Kantor - wrzucam linka http://ergokantor.pl/

Wymiana następuje w czasie rzeczywistym, czyli po wpłacie środków na rachunek kantoru wymiana następuje w około 1 kwadrans.

Powiem tak, kursy wymiany w kantorach internetowych są zwykle o kilka groszy korzystniejsze od kantorów stacjonarnych. Jest też bezpieczniej, bo wszystko odbywa się online - dobra opcja dla tych którzy spłacają kredyty we frankach szwajcarskich.

#60 Guest_Celina2889

Guest_Celina2889
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 20:47

Mam spore doświadczenie jeśli chodzi o kantory online i śmiało polecam Amronet.pl

Są w 100% bezpiecznie transakcje - potwierdzenia sms.

Polecam sprawdzic smile.png

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor internetowy, wymiana walut, online, fritz exchange, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych