Skocz do zawartości

wróć do serwisu Moja Firma 96 odpowiedzi w tym temacie

#81 darkonpriv

darkonpriv

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:37

Wraz z planowanymi zmianami wprowadzającymi nowy rodzaj kas repozytoryjnych popularnie nazywanych kasami online jest wiele nieścisłości i zamieszania na rynku kas fiskalnych. Ostatnio znalazłem bardzo fajną stronę, na której znalazłem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Kto musi zmienić dotychczas używaną kasę na kasę online i kiedy, komu będzie przysługiwać odliczenie za
zakup kasy i najważniejsze, co to są kasy online i jak działają. Tego wszystkiego dowiedziałem się ze strony https://kasyonlinekielce.pl

#82 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 10:27

Firma http://www.ddserwis.eu/ dostarcza urządzenia fiskalne oraz konfiguruje oprogramowanie dla firm. Najwyższe standardy technologiczne, produkowane przez firmy takie jak: Elzab, Posnet i inne.

#83 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:51

Jeśli ktoś z Was szuka miejsca gdzie można zakupić papier do kas to polecam http://www.abcdrukuj...rolek-1016.htmlPapier bezpyłowy, bezdrzewny, wysokiej jakości. Polski producent.

#84 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 14:45

Ja sobie chwale kasę fiskalną Posnet Ergo. Ale kasę trzeba dobierać do potrzeb działalności żeby na darmo nie przepłacać. Polecam kasywwl.pl . Wachowa obsługa i dobierają kasę do potrzeb klienta. Mają tanie kasy fiskalne jak na Warszawa najlepszych polskich firm jak Elzab, Posnet czy Novitus.

Ich kasy fiskalne są na dzielnicy Targówek, Praga i podobno w Wołominie

#85 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 13:31

To prawda przy biznesie stacjonarnym kasa fiskalna jest konieczna, dlatego warto wybrać ją mądrze i z dopasowaniem do potrzeby prowadzenia biznesu. Dlatego jeżeli będziesz chciał ją dobrze wybrać to polecam sprawdzić ofertę sklepu kasy fiskalne Opole gdzie sam również ją kupowałem i muszę przyznać, że naprawdę był to dobry wybór bo jak do tej pory nic się nie psuje ;)

#86 Guest_Nikola

Guest_Nikola
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 21:36

Jak odblokować stan kasy fiskalnej elzab delta max e ?

#87 Guest_Nikola

Guest_Nikola
  • Goście

#88 Guest_Nikola

Guest_Nikola
  • Goście

#89 Guest_Nikola

Guest_Nikola
  • Goście

#90 Guest_Nikola

Guest_Nikola
  • Goście

#91 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:50

Dlaczego tak spamujesz?

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#92 qasanek

qasanek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 16:40

Ja mam firmę z przyczepami samochodowymi i taka mi wystarcza https://kasyfiskalne...tus-nano-e.html

#93 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:26

Jaką kasę byście zaproponowali firmie usługowej wystawiającej max jeden paragon miesięcznie?

#94 Ada671

Ada671

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaZamość

Napisano 09 marzec 2019 - 18:28

Macie bardzo ciekawe propozycje. Koniecznie muszę je rozważyć.. :)

#95 Guest_serfer58

Guest_serfer58
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 08:40

Ja prowadzę mały sklep i korzystam z kasy fiskalnej Elzab od firmy D&D SERWIS. Kasa działa bez zarzutów, jak dotąd nie wymagała żadnej naprawy. Jest prosta w obsłudze, nie zacina się, wszystko działa sprawnie.

#96 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:35

Ja polecam firmę Lan Studio i tam kupowałem kasy fiskalne do mojego sklepu. Firma oferuję również systemów Optima Comarch, dostosowanych do różnych typów działalności.

#97 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:06

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę ma na kasy fiskalne oferuję firma  ERTIM z Rzeszowa. Firma oferuję sprzedażą najlepszych sprzętów elektronicznych, służących do transakcji bezgotówkowych oraz prowadzenia sprzedaży detalicznej w dobrej cenie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasy fiskalne forum, kasy fiskalne opinie, kasy fiskalne w internecie, kasa fiskalna elzab, kasy fiskalne elzab, kasy fiskalne posnet, forum o kasach fiskalnych, kasy fiskalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych