Skocz do zawartości

wróć do serwisu Moja Firma 118 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_balbinka

Guest_balbinka
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:44

Zgadza się, te z elektroniczną kopią są dużo bardziej praktyczne . Swoją też zakupilam na kasierze.pl. Wcześniej przejrzałam cały internet i nic lepszego nie znalazłam, także dla mnie najlepszy wybór.

#42 Guest_karola83

Guest_karola83
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 12:48

Ja korzystam z kasy fiskalnej od firmy Fiscash. Używam jej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Świetnie spełnia swoje zadania

#43 ZbigniewOkolnik

ZbigniewOkolnik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 maj 2016 - 11:18

Elekroniczna kopia moim zdaniem to fajna opcja. Jak dla mnie wygodniej jest mieć paragony zapisane w takiej formie, niż trzymanie rolek papieru, które i tak blakną. Swoje kasy z taką opcją zakupiłem w sklepie Procash z Warszawy, tam właśnie sprzedawca przedstawił mi różnice między kasami z elektronicznym i papierowym zapisem, ostetecznie zdecydowałem się na nowoczesny model , zastanawialiśmy sięk nawet w żartach czy damy radę ją obsłużyć, ale jak nam pokazali jak działą to dla nas teraz pestka :D

#44 Guest_Marcel

Guest_Marcel
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 13:09

Ja od jakiegoś czasu używam kasy od Novitus, zamówiłem ze strony kasiarze.pl i bardzo mi służy, fajna, łatwa w obsłudze. Polecam biggrin.png

#45 web51.pl

web51.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Napisano 08 maj 2016 - 17:35

Jak macie dobry program do księgowości to rozważcie zakup drukarki fiskalnej, komfort użytkowania dużo większy.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Promocja w internecie.

#46 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 16 maj 2016 - 16:13

Dobór kasy fiskalnej zależy od tego w jakim miejscu będzie użytkowana, od ilości pozycji oraz operacji. Kiedyś w osiedlowych czy wiejskich sklepach spożywczych stosowano wyłącznie kasy fiskalne, obecnie stosuje się drukarki fiskalne, ponieważ mają więcej opcji konfiguracji z systemami sprzedażowo magazynowymi
Osobiście polecam kasy firmy novitus http://utechlublin.pl/kasy-fiskalne/

W lokalach gastronomicznych fajnie sprawdzają się małe kasy, natomiast w większych sklepach bardziej rozbudowane jednostki. Tak jak mówiłem przeważnie są to drukarki z dodatkowymi kolektorami danych lub czytnikami kodów.

#47 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 16 maj 2016 - 16:32

Z elektroniczna kopią, taniej będzie bo na rolki nie wydasz.

#48 Guest_Lordtom

Guest_Lordtom
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 13:12

Z elektroniczna kopią, taniej będzie bo na rolki nie wydasz.

Popieram, a jak masz dobry program do zarządzania danymi z kasy to juz wogle malina biggrin.png

Ja jakieś 2 mce temu otwierałem sklepik z gadżetami dla zwierząt (taki zoologiczny, ale bez zwierząt smile.png ) i chyba z mc szukałem czegoś odpowiedniego. W końcu wybrałem polski Ipos duet i narazie jest ok smile.png

#49 Guest_martyna72

Guest_martyna72
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 13:33

Zdecydowanie kasa z elektroniczną kopią danych. Mam taką od firmy Fiscash i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest prosta w obsłudze i bardzo wydajna. 

#50 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 12:56

Najlepsze są z elektroniczną kopią wydruku. Jak już uda ci sie zakupić kasę fiskalną to tutaj http://cenabiznesu.pl/ jest bardzo ciekawy artykuł - "W jaki sposób księgować przychody z kasy fiskalnej", zawiera bardzo cenne informacje, warto przeczytać.

#51 malaga

malaga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:43

Dla osób, które są z Krakowa, polecam tę firmę: kasy fiskalne Kraków, mają duży wybór kas i innych urządzeń, w tym urządzeń gastronomicznych. Do tego bieżący serwis i pomoc w razie jakichkolwiek pytań z mojej strony.

#52 Guest_magdalenka22

Guest_magdalenka22
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 14:50

Od kilku lat używam kasy z Fiscash i jestem z niej bardzo zadowolona. Działa płynnie, nie jest trudna w obsłudze i świetnie sprawdza się we własnej działalności gospodarczej

#53 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 14:36

Od siebie mogę polecić taką kasę jak Mini E 3K, posiada ona funkcję kopii elektronicznej paragonów. Jeszcze przed zakupem warto zapoznać się z tym artykułem. Do tego jest małą i oferuje pracę mobilną. Póki co korzystam z niej około 3 miesięcy i nie miałem z nią żadnych problemów.

#54 Guest_gertss

Guest_gertss
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 13:44

Kasę można za dobre pieniądze dobrać sobie na stronie kasyfiskalne.studio-ebit.pl. Plusem jest tutaj na pewno fakt, że poza sprzedażą firmą Ebit oferuje też kompleksowy i szybki serwis o czym się miałem okazję raz przekonać na własnej skórze. Rzetelna ekipa, są w stanie sprawnie zareagować, przez co sklep ma krótszy przestój w pracy. Polecam!

#55 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 12:01

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://kasawfirmie.pl. Z tego co się orientuję, to DKKmed ma naprawdę ciekawą ofertę. Są tam bowiem dostępne solidne kasy w konkurencyjnych cenach. Wybór jest ogromny.

#56 dk12

dk12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój

Napisano 19 wrzesień 2016 - 14:02

Jeśli jesteś ze Śląska to tutaj możesz dostać kasę ELZAB Mini E, o której wcześniej wspominali w tym temacie zadowoleni użytkownicy http://www.delta-kasy.pl/mini-e.html

#57 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 08:52

Serdecznie polecam firmę JNS w Łodzi mają duży wybór kas fiskalnych, więc na pewno można wybrać coś do własnych potrzeb.

#58 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 11:31

Polecam firmę Madex świetna firma serwis telefoniczny czynny całą dobę , Bardzo pomocni ludzie pomagają w dokumentach do urzędu skarbowego szkoleniu czy zaprogramowaniu kasy . Podaje ich stronę www.kasyok.pl

#59 maksiu432

maksiu432

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 09:18

Ogólnie mają fajną stronę tylko nie mogę się z nimi skontaktować nie odpowiadają na żaden telefon :/

Ślusarz Warszawa

#60 urszula35

urszula35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 21:25

Hej. U mnie w średniej wielkości sklepie doskonale sprawdza się jedna z kas fiskalnych novitus. Ma efektywny system drukujący i sprawny system wymiany papieru, co bardzo ułatwia jej użytkowanie. Każdy ma inne potrzeby, dlatego warto poszukać sklepu, który gwarantuje nam szeroki wybór sprzętu, ale przy okazji też usługi serwisowe, b to jest po prostu bardzo wygodne. Jeśli jest ktoś z Warszawy to można zapoznać się z http://www.warszawa-....pl/oferta.html

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasy fiskalne forum, kasy fiskalne opinie, kasy fiskalne w internecie, kasa fiskalna elzab, kasy fiskalne elzab, kasy fiskalne posnet, forum o kasach fiskalnych, kasy fiskalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych