Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tłumaczenia - zatrudniać czy outsourcować?

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Elefer

Elefer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 13:26

Mogę polecić firmę MLP  tłumaczenia opole , oni na pewno ogarną Ci te Twoje tłumaczenia, polecam sprawdzić ich ofertę na pewno będziesz zadowolony. 

#22 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 13:32

Witam, od kilku lat współpracuję z biurem tłumaczeń MCT (www.mct-tlumaczenia.pl) i mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi tego biura innym! Tłumaczenia są zawsze dostarczane na czas i nie wymagają poprawek. Ceny również są atrakcyjne, szczególnie jeśli porównujemy z biurami z Warszawy

#23 Sebastian Fibiński

Sebastian Fibiński

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2018 - 18:02

Korzystałem z usług https://mct-tlumaczenia.pl. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko, w kilka godzin miałem gotowe dokumenty, tak więc mogę polecić.

#24 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 20:23

To prawda, też często korzystam z takich rozwiązań. Szkoda czasu na szukanie odpowiedniego tłumacza w danym rejonie, a tym bardziej na zatrudnianie tłumaczy w swojej firmie. I tak nigdy nie wiesz jakie tłumaczenie będzie ci w przyszłości potrzebne. Sprawniej, szybciej i też taniej jest korzystać z biura tłumaczeń online, gdzie dostępni są najlepsi specjaliści. Tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi zajmują się na przykład w biurze https://123tlumacz.pl. Dla mnie takie rozwiązanie jest najwygodniejsze, a tłumaczenie masz zrobione nawet dużo szybciej, niż jak to zlecasz w biurach stacjonarnych.

#25 Sureon

Sureon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 14:41

Z dobrych firm oferujących takie usług mogę polecić tą:  Magdalena Kozłowska - Miasto Tekstu naprawdę znają się na rzeczy , już wielokrotnie zlecałem im coś do tłumaczenia i wszystko było okej. 

#26 Guest_Sylwekkk

Guest_Sylwekkk
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 11:53

Ja tłumaczenia przekazuje firmie zewnętrznej ze względu na mniejsze koszty. Często potrzebuję tłumaczeń polsko-francuskich dlatego korzystam z usług biura Tf-representant.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych