Skocz do zawartości

Tani ale dobry program księgowy

wróć do serwisu Księgowość 129 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Alicjawwa

Guest_Alicjawwa
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 13:26

Ja miałam do czynienia z wieloma programami i najbardziej polecam Pit Scan. Prosty w obsłudze, brak błędów, niedrogi. 

#42 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 10:39

Pit Scana nikt nie zna przypuszczam. Osobiście sugeruję inwestycję w naprawdę dobre i sprawdzone oprogramowanie jeżeli idzie o programy księgowe. Ważne jest to że do programu księgowego musimy mieć zaufanie. Ciężko natomiast o zaufanie do programu/producenta, który jest nieznany.... Polecam zatem przede wszystkim Comarch ale również takich graczy jak Reset2 czy Insert - słowem, wszytskich producentów obecnych na polskim rynku od lat.

#43 Guest_Karolinawwa

Guest_Karolinawwa
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:03

Pit Scana nikt nie zna przypuszczam. Osobiście sugeruję inwestycję w naprawdę dobre i sprawdzone oprogramowanie jeżeli idzie o programy księgowe. Ważne jest to że do programu księgowego musimy mieć zaufanie. Ciężko natomiast o zaufanie do programu/producenta, który jest nieznany.... Polecam zatem przede wszystkim Comarch ale również takich graczy jak Reset2 czy Insert - słowem, wszytskich producentów obecnych na polskim rynku od lat.

A dla osoby poczatkującej co polecicie dobry program do księgowości czy współpracę z biurem rachunkowym?

#44 Guest_Agnes

Guest_Agnes
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 15:33

A dla osoby poczatkującej co polecicie dobry program do księgowości czy współpracę z biurem rachunkowym?

To zależy, możesz na początku skorzystać z usług biura rachunkowego. Jak będziesz zorientowana co i jak to możesz wtedy zakupić program, wtedy długoterminowo inwestycja sie zwróci smile.png

Polecam Insert, wada długo czeka się na połączenie z doradcą technicznym.

#45 Guest_marlena

Guest_marlena
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 16:38

To zależy, możesz na początku skorzystać z usług biura rachunkowego. Jak będziesz zorientowana co i jak to możesz wtedy zakupić program, wtedy długoterminowo inwestycja sie zwróci smile.png

Polecam Insert, wada długo czeka się na połączenie z doradcą technicznym.

Insert jest w porządku. Długo korzystałam a mój mąż nadal korzysta w swojej kancelarii adwokackiej. A jak chcesz coś z dobrą pomocą techniczną to Reset2 ma perfekcyjną.

#46 Guest_Marcjanna

Guest_Marcjanna
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 13:29

Obecnie korzystam z pitprojekt.pl, ale szukam czwegoś innego. Nie podpasował mi, mao intuicyjny, robi błędy.

#47 Guest_Marcelinn

Guest_Marcelinn
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 15:04

Polecam program Lefthand.Jest sprawdzony i w bardzo dobrej cenie. Na ich stronie wszystko dokładnie wytłumaczone. Mam nadzieję, że pomogłam

#48 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 22:05

Obecnie korzystam z pitprojekt.pl, ale szukam czwegoś innego. Nie podpasował mi, mao intuicyjny, robi błędy.

Mam podobne doświadczenia jeśli chodzi o pitprojekt, obecnie pracuję na e-pity, ale też nie jestem zadowolona.

#49 Guest_Luk

Guest_Luk
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 13:45

Spróbujcie R2księga/R2fk. Bardzo dobre programy.

#50 Guest_Margaret

Guest_Margaret
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 18:30

Ja współpracowałam z biurem rachunkowym, teraz zaczęłam sama prowadzić księgowość na prostym programie i jestem zadowolona, póki co bez większych problemów.

#51 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 18:32

Ja współpracowałam z biurem rachunkowym, teraz zaczęłam sama prowadzić księgowość na prostym programie i jestem zadowolona, póki co bez większych problemów.

A na czym pracujesz?

#52 Guest_Semozi

Guest_Semozi
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 19:54

Tani dobry program księgowy to zdecydowanie wfirma. Mają bardzo duże doświadczenie, ale jeżeli nie jesteś ich pewny, to nie ma problemu - można przez 30 dni przetestować ten program bez żadnych zobowiązań.

#53 Guest_michalina

Guest_michalina
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 14:09

można przez 30 dni przetestować ten program bez żadnych zobowiązań.

...jak wszędzie^^. W lefthand masz na to konto 35 dni, co pozwala na spokojnie zamknąć dany miesiąc. Osobiście polecam, mają wsparcie techniczne na bardzo wysokim poziomie i nie żądają dopłat za pomoc przy każdej możliwej okazji. 

#54 Guest_Semozi

Guest_Semozi
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 13:37

...jak wszędzie^^. W lefthand masz na to konto 35 dni, co pozwala na spokojnie zamknąć dany miesiąc. Osobiście polecam, mają wsparcie techniczne na bardzo wysokim poziomie i nie żądają dopłat za pomoc przy każdej możliwej okazji. 

No właśnie nie wszedzie, ale dzięki za odpowiedź. W sumie pomoc i konsultacje w razie pytań by się przydały... 

#55 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 14:48

Długo pracujesz na tym programie? 

#56 Guest_janudydd

Guest_janudydd
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 21:36

polecam lefthand, w firmie mojego taty go używają i jest spoko. sama nawet na nim rpacowałam jakis czas, prosty w obsłudze i niezawodny wink.png

#57 Guest_michalina

Guest_michalina
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 13:36

Długo pracujesz na tym programie? 

Tak, w poprzednim miejscu pracy około 6 m-cy, i teraz na stałe od ponad dwóch lat. 

Spoko jest również to, że później przy aktualizacjach też można delikatnie negocjować cenę. 

#58 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 12:50

Tani dobry program księgowy to zdecydowanie wfirma. Mają bardzo duże doświadczenie, ale jeżeli nie jesteś ich pewny, to nie ma problemu - można przez 30 dni przetestować ten program bez żadnych zobowiązań.

tak samo jest też w ifirmie - tutaj masz porównanie gus-pkd.pl/porownanie-ksiegowosci-internetowej-online-wfirma-pl-czy-ifirma-pl/ 

#59 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 10:37

Tak, w poprzednim miejscu pracy około 6 m-cy, i teraz na stałe od ponad dwóch lat. 

Spoko jest również to, że później przy aktualizacjach też można delikatnie negocjować cenę. 

Czy trzeba przejść szkolenie, żeby zacząć na nim pracę. Jestem poczatkującą księgową i wiem, że bedę pracowac nad tym programie. Czy wystarczy mi instrukcja i pierwsze zapoznanie się z programem? 

#60 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 13:33

ja co prawda nie korzystam z lh a z r2fk ale żadnego szkolenia nie przechodziłem.

nie wiem jak jest w lh ale u mnie w r2fk wszystko było raczej intuicyjne i miałem dobrą pomoc w programie dzięki której mogłem się bez kłopotu odnaleźć. co ciekawe jak zamawiałem program informowali mnie że jest infolinia producenta i wsparcie techniczne i w każdym przypadku można do nich dzwonić. koniec końców okazało się że nie było potrzeby nawet bo wszystko było proste i intuicyjne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych