Skocz do zawartości

Zdjęcie

Import, export a wymiana walut

wróć do serwisu Moja Firma 226 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Maciex

Guest_Maciex
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 10:56

W kantorze internetowym, w którym wcześniej wymieniałem walutę rzeczywiście otrzymywałem tylko rachunek. Bezsprzecznie wolę zatem Amronet, bo tu z fakturą nie ma najmniejszego problemu- wystawiana jest zawsze, po każdej transakcji.

#22 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 23:39

Eksportuję swoje wyroby do UK i otrzymuje wpłaty w walucie, a więc muszę korzystać z kantorów. Ostatnio też najczęściej w Amornet.pl wymieniam, dlatego że nie płacę wygórowanego spreadu i dosłownie w 15-20 minut mam PLN na koncie. Przelew za darmo.

#23 Guest_Mati88

Guest_Mati88
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 23:15

Tanio i szybko można wymienić walutę w AMRONET.PL. Podczas transakcji nie są pobierane spready co jest dużym atutem tej platformy.

#24 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 19:45

Owszem, zamiast spreadu jest pobierana prowizja- moim zdaniem naprawdę mała, bo wynosi max. 0,2%. Tak więc jeśli wymieniam przez www.amronet.pl 1000 zł, to tylko 2 zł płacę.

#25 Guest_fox34

Guest_fox34
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 10:19

Pewnie, że kantor internetowy to najlepsze wyjście. Ja korzystam z platformy Amronet.pl, ponieważ spread został tam zastąpiony przez stałą prowizję- tylko 0,2% od danej kwoty. Firma organizuje też częste promocje, więc można wymieniać jeszcze taniej.

#26 Guest_agata_m

Guest_agata_m
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 10:54

Kantor amronet.pl też oceniam b. pozytywnie, przede wszystkim dlatego, że obsługa jest rzetelna- gdy zadzwoniłam do biura udzielono mi wyczerpujących, jasno sprecyzowanych informacji. FV otrzymałam zaraz po wymianie.

#27 Guest_magnetic

Guest_magnetic
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 19:21

FV po każdej transakcji to dla przedsiębiorców duże udogodnienie, zatem myślę, że jeśli ktoś wymienia walutę w ramach firmy, warto właśnie w Amronet.

#28 Guest_Agnieszka22

Guest_Agnieszka22
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 19:45

Ja zazwyczaj wymieniam przez Amronet.pl. Podczas transakcji nie są pobierane spready. Cała operacja trwa bardzo szybko i bezproblemowo.

#29 Guest_Brita

Guest_Brita
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 15:12

[color=rgb(34,34,34);font-family:Arial, 'sans-serif';font-size:8pt;]Tak jak ktoś powiedział już na forum- wreszcie mamy w Internecie kantor, który wystawia fakturę. Dla mnie to istotna sprawa, a co za tym idzie oferta Amronet mi pasuje w sama raz, szczerze zachęcam przedsiębiorców i nie tylko, bo poza wszelkimi formalnościami, o które firma należycie zadbała, można zaoszczędzić na wymianie walut.[/color]

#30 Guest_Owli

Guest_Owli
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 20:55

Cześć aktywni uczestnicy, widzę, że sporo osób działa tu na rynkach Europejskich, zapraszam wszystkich poszukujących aktywnych tłumaczeń, oraz wsparcia ze strony marketingu i sprzedaży  zagranicą w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, oraz Rosji na stronę http://tlumaczonline.com/tlumaczenia

#31 Guest_guru87

Guest_guru87
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 17:15

Jeśli chodzi o wymianę waluty, bardzo doceniam platformę Amronet. Są przyjaźnie nastawieni do klienta, swobodnie można zadzwonić, o wszystko dopytać, a nawet wynegocjować wysokość kursu.

#32 Guest_klara

Guest_klara
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 20:07

Dokonałam tu dziś transakcji. Poszło szybko i sprawnie. Kurs lepszy niż w kantorze na mieście. Na pewno ponownie skorzystam z platformy Amronet..

#33 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 17:01

Amronet można zaufać, to rzetelna marka. 

#34 Guest_ser_gio

Guest_ser_gio
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 10:47

Zarabiam w zagranicznej firmie, która wypłaca mi EUR i też w Amronecie wymieniam ostatnio. Jest taniej niż w innych e-kantorach i znacznie sprawniej przebiega transakcja.

#35 Guest_luśka

Guest_luśka
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 18:01

Lubię kantor Amronet- przyjazny i nowoczesny zarazem.

#36 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 12:25

PLN na EUR po średnim kursie FOREX poszło w Amronet:) Negocjowanie kursu to fajna sprawa. Obsługa bardzo miła zresztą.

#37 Guest_Max

Guest_Max
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 22:49

Nie tylko miła ale i rzetelna. Dzwoniąc do biura Amronet.pl udzielono mi wyczerpujących informacji w przystępny sposób.

#38 Guest_natala

Guest_natala
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 18:37

Załoga Amronet jest kompetentna- także miałam okazję się przekonać. Sama platforma zaś dopracowana świetnie.

#39 ania69

ania69

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 16:10

Jak zostać rzeczoznawcą : http://plurl.pw/jpg642 <-- warte przypatrzenia się ;) 

#40 Guest_miko7

Guest_miko7
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:15

Wśród kantorów online Amronet ma u mnie pierwsze miejsce:) Stały klient.                                              

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych