Skocz do zawartości

Biuro rachunkowe Wrocław

biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_MP Profit Sp z o.o.

Guest_MP Profit Sp z o.o.
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 23:29

[font="'times new roman';"]Polecam biuro rachunkowe MP Profit Sp. z o.o. [/font]

[font="'times new roman';"]Fachowa obsługa,cena do uzgodnienia, odbiór dokumentów od klienta, a do końca roku promocje i zniżki dla nowych klientów. Więcej na [/font]

[font="'times new roman';"][color=#800080;]www.mp-profit.com.pl[/color][/font]

#2 Guest_jj

Guest_jj
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 21:09

Ja od wielu lat korzystam z usług biura http://www.korf.pl Oprócz księgowości wspierają mnie od strony prawnej, z czego kilka razy musiałem korzystać.

#3 Guest_Marek88

Guest_Marek88
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 04:23

Ja gorąco polecam biuro rachunkowe Goja http://www.kojotybiz...c.php?p=251#251

Mają bardzo fajne ceny a do tego do tego bardzo szeroki zakres usług. Wspólpracuję z nimi już od wielu lat. Pozdrawiam

#4 Guest_Wrocławiak

Guest_Wrocławiak
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 01:27

Ja polecam NOBIS przy Grabiszyńskiej. Mam niewielkie, jednoosobowe przedsiębiorstwo. Z biurem kontaktuję się głównie przy pomocy platformy internetowej szybkafaktura.pl, więc nie tracę czasu na dojazdy czy telefony. Faktury wystawiam w tym samym programie, więc od razu są widoczne w biurze. Bardzo wygodne i niedrogie rozwiązanie.

#5 Guest_propek1234

Guest_propek1234
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:43

Warto się zastanowić nad biurem księgowym w wielu przypadkach. U mnie tak było, że księgowość z zewnątrz stała się koniecznością. Dużą pomocą jest dla mnie biuro Super Księgi-www.superksiegi.pl. Mają szeroką ofertę, pomagają praktycznie na każdym etapie prowadzenia biznesu.

#6 mattis

mattis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 15:14

zróbcie update w temacie bo chyba większość postów jest stara ;) Coś z platformą online by się przydało

#7 delma

delma

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 11:09

we Wrocławiu jest dobre biuro rachunkowe na ulicy Łęczyckiej 3/4 Super Księgi . Rewelacyjna, fachowa pomoc,, dobre ceny, nawet dostęp on line do dokumentacji   www.superksiegi.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych