Skocz do zawartości

baner reklamowy firmy

wróć do serwisu Moja Firma 51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 07:56

Prowadzę firmę zajmującą się montażem sprzętu biurowego. Chcę rozreklamować moją firmę i zastanawiam się, czy warto zainwestować w baner reklamowy. Czy ktoś orientuje się może, jaki jest koszt umieszczenia reklamy na tym banerze?

#2 wjstanisz

wjstanisz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 14 wrzesień 2013 - 02:55

Wszystko zależy od tego gdzie ten baner będzie umiesczzony - jaką odwiedxalnośc ma ta strona i ile zagwaeantuje ci wyświetleń lub klików.

Generalnie banery nie są zbyt efektywną formą reklamy w internecie. Polecam wydać te pieniądze w płatne linki google, pozycjonowanie lub email marketing.

#3 JanuszU

JanuszU

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:27

Mimo, że powierzchnia banerów stale rośnie (teraz są na topie mega billboardy czy nawet pełnoekranowe reklamy) to ich efektywność utrzymuje się na niskim poziomie (klikalność na poziomie ułamków procenta).

#4 Guest_nadia

Guest_nadia
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 07:36

Myślę że baner to dobry sposób, ale warto również zainwestować w google analytics u mnie się sprawdza. Reklama w internecie to teraz podstawa.

#5 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:33

Ja bym jeszcze dodał do tego http://www.reflect.p..._gadzetow.html] gadżety[/url] i mamy szeroki wachlarz instrumentów marketingowych do zastosowania. 

#6 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 21:47

A może warto pomyśleć nad stworzeniem "szumu" wokół własnej marki. Ostatnio czytałem artykuł o koncernach samochodowych http://www.monitorin...-marketing.aspx

które się tak promują przy współpracy z znanymi osobami. Może warto zlecić takie działania jakieś agencji e-PR. Na rynku jest wiele podmiotów które mają doświadczenie w takich działaniach. 

#7 ka_mień

ka_mień

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 luty 2014 - 21:27

hmm, a nie chodziło przypadkiem o taki klasyczny baner reklamowy? to - wbrew Flashomw sieci - wciąż całkiem niezła, klasyczna forma reklamy, która - jęśli tylko mamy uprzejmych znajomych w topowych punktach miasta - pozwala zwrócić uwagę na swoją markę za naprawdę niewielkie pieniądze... ja zamawiałem banery na http://www.onlinepri...31-aa&ci=007945 - ta przyjemnośc kosztowała może i nie mało, ale moja firma informatyczna naprawdę zyskała nowych klientów, szczególnie tych starszych ludzi, do których mrugająca reklama w necie raczej nie przemawia ;)

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 19:12

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu.

Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladnyNastępnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"a zobaczysz gdzie jest i co robi.Dokładność pomiaru do 150cm. 

#9 Denciak

Denciak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 15:59

Lepszy chyba będzie banner wyświetlany w internecie, lub jakaś forma reklamy internetowej na portalach zajmujących się podobnym zagadnieniem jak firma.

#10 maxrex

maxrex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 16 marzec 2014 - 18:00

Jeżeli mówimy o tradycyjnym banerze służącym do reklamy to polecam przejrzećhttp://www.trzyslowa...anery-reklamowe i zapoznać się z opcjami. Oczywiście reklama internetowa jest przyszłością ale przecież nie można wyeliminować klasycznych środków:)

#11 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 marzec 2014 - 15:18

Na pewno opłaca się inwestować w bannery reklamowe - zawsze jakiś klient sie zjawi :)

Twoja agencja reklamowa - projekt + druk  - zapraszam na www.hekama.pl

Kubki z nadrukiem od 5 zł netto! kubkireklamowe.slask.pl

#12 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 13:44

Pytanie o jaki baner chodzi-klasyczny wewnętrzny lub zewnętrzny czy może banner do zamieszczenia w sieci?

Myślę, że obydwie te opcje nie mogą być jedynymi formy reklamy...warto zainwestować w inne materiały reklamowe.

Jeśli nie wiesz jak się zareklamować, gdzie albo nie wiesz jak to zrobić, polecam skontaktować się z kimś, kto zajmuje się tym na co dzień.a z doświadczenia polecam Agencję Grande Mohito: http://grandemohito.pl/

Czasami zdarza im się dać ciała, np. ja coś miałam źle z drukiem wizytówek, wyszły nie takie, jak w projekcie. Firma zachowała się bardzo ok i wzięła problem na siebie. Nie płaciłam drugi raz za dodruk i transport. 
Ciekawa opcja bo każdy może popełniać błędy ale nie każda firma, postąpiłaby w taki sposób i wzięła koszty na siebie.

Za to, że się tak zachowali, jeszcze bardziej ich cenię smile.png I, żeby było jasne, to była ich propozycja, a nie moja smile.png

#13 krzysiu89

krzysiu89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 maj 2014 - 09:58

to zalezy od tego jakiej wielkości będzie baner. banery to fajna sprawa, ale może pomyśleć też o dodatkowej reklamie?

#14 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 05 luty 2015 - 14:44

co do reklamy to:

banery, ulotki, wizytówki, plakaty, rollupy, naklejki na samochód strona www

jeśli chodzi o stronę www, trzeba ją rozreklamować np. pozycjonowanie, marketing szeptany, dodawanie ogłoszeń itd.

dodatkowo upominki i gadżety reklamowe dla klientów - długopisy, kubki, czapki, koszulki, smycze, zapaliczki czy cukierki z logo :)

Twoja agencja reklamowa - projekt + druk  - zapraszam na www.hekama.pl

Kubki z nadrukiem od 5 zł netto! kubkireklamowe.slask.pl

#15 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 luty 2015 - 11:48

Czy chodziło ci o baner reklamowy taki tradycyjny zawieszany na ścianach budynku? Czy taki w internecie?

#16 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 14:55

Myślę,że autorowi chodził o baner tradycyjny.Zawieszany na ścianie albo na specjalnym stojaku na banery. Oprócz odpowiedniego miejsca kluczowy jest projekt. Baner powinien przykuwać oko. Być odmienny od wszystkich.

W firmie jakiś czas zamówiliśmy projekt takiego druku wielkoformatowego tutaj: http://www.apla.eu/ - jest to profesjonalne studio graficzne, działa obecnie na całą Polskę. Na stronie można przejrzeć sobie ich realizacje. Można oczywiście zamówić u nich jeszcze montaż.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy tak więc jestem zdania, że warto jest dopytać się o dokładną wycenę.

Pozdrawiam. 

#17 harmidon

harmidon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 18:40

Banery w internecie bardziej szkodzą niż pomagają :D ja osobiście tego nie czytam. a większość ma adlobcka :P dlatego nie ma to jak banery reklamowe ktore stoją sobie koło ulic :D w korku mozna zdobyć klienta , dlatego polecam Banery reklamowe Suwałki z mojej miejscowości :D

Stwórz własne Magnesy na samochód ! :)

#18 Guest_ernest

Guest_ernest
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 13:56

dokladnych kosztow nie znam ale napewno jesli sam wykonasz projekt takiego baneru to sporo zaoszczedzisz. Nie trzeba byc grafikiem zeby temu podolac, wystarczy skorzystac ze stronki 4create.eu i dostosowac wybrany wzor szablonu do swoich oczekiwan.

#19 Alina Szwed

Alina Szwed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 11:38

Baner Reklamowy najlepiej wielkoformatowy ze zdjęciami i namiarem będzie dobrą opcją reklamy dla Pana. Istotne jest miejsce jego ekspozycji bo to od niego zależy skuteczność reklamy. Oczywiście profesjonalnie przygotowany ale prosty i czytelny projekt bo czasem za dużo informacji lub niedobrana z tłem kolorystyka liter zupełnie psuje reklamę i tworzy ją nieczytelną i niezauważalną wśród innych. Najlepszy będzie producent reklam z kompleksową indywidualną obsługą klienta w niskich cenach przy wysokiej jakości wydruku i materiałów .Taką firmą drukującą od 18 lat jest nasza drukarnia ;D Maxtom z Biskupińskiej 26 w Krakowie 

#20 Monita

Monita

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2015 - 16:26

Banery wcale nie są takie drogie. Ja zamawiałam swoje tutaj: http://www.favore.pl...opomorskie.htmli zdecydowanie polecam usługi firmy Pol-Art. Wszystko profesjonalnie wykonane, a cena niewielka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych