Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do czego przewoźnikowi spedycja?

wróć do serwisu Logistyka 76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 01 luty 2018 - 01:27

Potrzebne jest to przede wszystkim, aby doskonale planować trasy. Wiem coś na ten temat. W firmie korzystamy z usług Transmobil, bo to najlepszy monitoring GPS na rynku. Nic się nie tnie, działa 24h/7, można korzystać z telefonu, aplikacja przypomina o wielu ważnych rzeczach, no i oczywiście jest opcja eco drivingu.

#62 Guest_Karmel

Guest_Karmel
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 20:34

Troche nie ogarniam jak to dziala. Jedyny monitoring gps z jakim mialem doczynienia to ten ktory zainstalowali mi w aucie panowie z Konsalnet. gps.konsalnet.pl hege Mozesz cos wiecej przyblizyc o tej apce?

#63 kamarek

kamarek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 16 luty 2018 - 12:44

Zarówno bezpieczeństwo kierowcy, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych można uzyskać poprzez wdrożenie systemu opartego na lokalizacji gps. Taki system oferuje gpsguardian.pl/oferta/monitoring-gps/, instalując specjalny nadajnik gps zyskujemy pewność, że kierowca jedzie zgodnie z celem, nie używa samochodu służbowego do prywatnych wyjazdów, a także w każdej chwili możemy śledzić jego położenie, co przyczynia się do podniesienia bezpieczeństwa jego pracy. Oczywiście najbardziej zauważalne będzie zmniejszenie zużycia paliwa, czy oszczędność związana z naprawami i częściami do pojazdów.

#64 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 08:34

To prawda, wiele spedycji nie myśli o zarobku przewoźnika, ale z drugiej strony stawki na rynku są kiepskie. Firmy dają minimalne stawki bo też chcą zarobić jak najwięcej, byleby ktoś przewiózł. Dlatego zmieniłem ostatnio spedycje i od niedawna pracuje w van cargo, ale w filii w Koszalinie, słyszałem że rzetelnie wykonują swoją pracę i narazie jestem zadowolony.

#65 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 11:07

Spedytor to mega odpowiedzialny zawod i nie wyobrażam sobie żeby u nas w m&w spedition czy innej firmie nie było spedytora bo tak naprawdę to wszystko hula dzięki nim. Transport się rozwija i widać ze sa braki w pracownikach zwlaszcza w naszym przypadku to potrzeba przewoznikow bo zlecen nie ubywa i to w sumie dobrze.

#66 Guest_melchiorrr

Guest_melchiorrr
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 12:06

Właśnie w kwestii dobrej firmy to mogę polecić Maximus Spedycja. Dla mnie dobra i przede wszystkim terminowa firma. Do tego z własnym zapleczem, więc jak coś trzeba np. przeładować albo przemagazynować to oni tym się właśnie też zajmują. Dobra firma, normalne ceny

#67 Guest_Grzesiek77

Guest_Grzesiek77
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 21:20

Jeśli natomiast poszukiwałbyś firmy specjalizującej się w spedycji, mogę polecić Ci diera.pl. Korzystałem z ich usług już niejednokrotnie i zawsze stawali na wysokości zadania.

#68 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 12:11

Spedycja jest bardzo ważna szczególnie ta międzynarodowa, nowoczesne możliwości i transport ciężarowy daje duże możliwości rozwoju firm w wielu krajach. Obecnie na linii Polska- Niemcy obserwuje się wzrost przewozów towarów o nawet 20% rocznie. Sam sprzedaję wózki widłowe i korzystam z transportu ciężarowego TSL Nordic , bardzo ciekawe rozwiązania.

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#69 Guest_Krzysi3kPl

Guest_Krzysi3kPl
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 11:29

Jeśli chodzi o firmę świadczącą usługi spedycyjne to ja mogę polecić diera.pl. Korzystamy ze spedycji drogowej na terenie Polski i Czech. Zawsze wywiązują się ze swoich obowiązków na czas.

#70 Guest_Sprawdzonafirma

Guest_Sprawdzonafirma
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 12:41

Polecam firmę spedycyjną Magtrans - rzetelna i zaufana firma, nie musisz mieć obaw, bo każdą akcje dobrze ogarniają. Polecam

#71 Adam980

Adam980

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2018 - 18:36

Spedytor w małej firmie nie jest konieczny. Ja, gdy potrzebuję, korzystam z usług zewnętrznych firm. Aktualnie współpracuję ze Sky Spedition. Jest terminowo i bez większych zgrzytów. Jak na moją małą firmę, taka współpraca w zupełności wystarcza - korzystam kiedy chcę, nie muszę płacić za etat :)

#72 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 19 październik 2018 - 09:04

Nie da się bez spedytora.

#73 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 09:24

Gdy chcemy dokonać przeprowadzki najlepiej skorzystać z profesjonalnej firmy przewozowej. Oszczędzi to nasz czas. 

#74 Guest_Marrek

Guest_Marrek
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:13

Sam długo szukałem dobrej firmy. Natykałem się na te lepsze i gorsze przez pare lat mojej działalności ale w końcu współpracuje z bardzo dobrą firmą blau speed i chyba już przy niej zostanę 

#75 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:07

Ja jestem zadowlony ze współpracy z blau speed, szybko, tanio i ładunek zawsze bezpieczny

#76 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:03

Patryk

Ja jestem zadowlony ze współpracy z blau speed, szybko, tanio i ładunek zawsze bezpieczny

Zgadzam się ! To świetna firma

#77 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 14:10

Polecam Blau-Speed! Według mnie obecnie najlepszy przewoźnik/firma spedycyjna na rynku 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych