Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do czego przewoźnikowi spedycja?

wróć do serwisu Logistyka 104 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 09:34

Jeśli się znajdzie odpowiednią spedycje to jak najbardziej !

Ja jeżdżę od pół roku w PKS 24 , robota poukładana na kraju płacą mi 2.80 wraz z pustymi km.

Słyszałem że mają robotę, wiec gdyby ktoś chciał mogę podać numer do babeczki która wszystko dopina. biggrin.pngcool.png

#42 Guest_michal882

Guest_michal882
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 20:48

W mojej firmie przewóz towarów to ważna kwestia, Dlatego zlecam ją zawsze firmie Optima LG - prawdziwi fachowcy, jestem zadowolony z naszej współpracy

#43 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 09:49

wg mnie to moze dzialac tak jak kilku operatorow telefonii na tych samych stacjach. Jeżeli chodzi o transport i spedycje to najbardziej ruchliwa granica Polski jest chyba z Niemcami, w okolicach Poznania widac jak duzo jest firm spedycyjnych jak np MW Spedition z Obornik, jedna z lepszych spedycji w tym rejonie

#44 Guest_Maćkos

Guest_Maćkos
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 18:50

W Warszawie ma siedzibę Chrismar Transport&Logistics i jest to moim zdaniem chyba najlepiej zorganizowana firma transportowo-spedycyjna, która działa na rynku nie od kilku lat, a od ponad 25. Nie spotkałem się z hejtem na jej temat.

#45 Guest_Feds

Guest_Feds
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 07:34

Jeśli chodzi o spedycję to jak najbardziej polecam bloga na ten temat: tsl-blog.pl/  - można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy 

#46 Guest_And

Guest_And
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 13:51

Zdecydowanie masz rację jeżeli chodzi o mazowieckie firmy transportowo-spedycyjne. Chrismar jest liderem pod wieloma względami o czym świadczy renoma firmy i jej ciągły rozwój.

#47 Guest_artek77

Guest_artek77
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:16

Zaufana firma transportowo-spedycyjna to zielonogórski Perfect Trans. Wszystko ogarniają szybko, nie ma z ich strony błędów a współpracujemy  ponad rok. Plus magazynowanie, rozładunek, załadunek, sprawdzanie ilości towaru jeśli komuś potrzebne. 

#48 Guest_wert

Guest_wert
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 08:33

erfetew

#49 Guest_sasa

Guest_sasa
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:00

bez spedycja daleko nie zajedzie

#50 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 08:53

Kierowcy potrzebują spedycji, nie każdy zna wszystkie trasy, poza tym jeżdżąc np do Belgi nie ma sensu wracać na pusto, więc spedycja Ci załatwi ładunek na powrót. Bardzo chwalę sobie M&W Spedition z okolic Poznania ( Oborniki), ja mieszkam w Poznaniu wiec mam blisko, głównie jeżdżę do Belgii i Holandii, kierowca sam może decydować ile chce jeździć, nie ma umów wiążących na stałe

#51 TirowiecWiechu

TirowiecWiechu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:38

Spedycja to ważny czynnik firmy zajmującej się transportem dzięki temu czynności które są wykonywane przez taką firmę są dobrze zaplanowane i nie ma wielu problemów które pojawiają się w przypadku braku usług spedycyjnych. W Polsce istnieje wiele firm świadczących usługi spedycyjne niektóre z nich to  SM Logistic czy Spedycja Polska. Firmy te i inne są przydatne podczas prowadzenia własnego biznesu oraz optymalizacji kosztów i podniesieniu zysków.

#52 pawliak1

pawliak1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:40

Spedycja to ważna kwestia, dlatego trzeba mieć ludzi, którzy faktycznie się na tym znają, podejdą do tego logistycznie. Czołową firmą, zajmującą się transportem krajowym (Warszawa) jest http://bsktransport.pl/oferta/transport-krajowy. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta.

#53 Guest_Lukas

Guest_Lukas
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:03

Musisz mieć wszystko zaplanowane w przypadku transportu ładunków. Zarówno krajowych jak i zagranicznych. Zaczyna się od monitorowania zamówień, poprzez transport samego ładunku, jego dostarczenie i sprawy 'papierkowe'. Teraz jest to coraz bardziej zautomatyzowane i kierowcy korzystają z szeregu aplikacji - np. Webeye, która umożliwia wiele czynności określających stan faktyczny danego zlecenia i możliwy rezultat - które zapewniają lepsze wyniki i duże zyski. Brat który jeździ po Europie (m.in. Niemcy, Francja, Węgry) twierdzi, że pakiet takich aplikacji umożliwia dużo więcej zarówno kierowcy, jak i szefowi. Dobra jazda = lepsze zarobki. 

#54 Guest_Mateo

Guest_Mateo
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 08:49

Musisz mieć wszystko zaplanowane w przypadku transportu ładunków. Zarówno krajowych jak i zagranicznych. Zaczyna się od monitorowania zamówień, poprzez transport samego ładunku, jego dostarczenie i sprawy 'papierkowe'. Teraz jest to coraz bardziej zautomatyzowane i kierowcy korzystają z szeregu aplikacji - np. Webeye, która umożliwia wiele czynności określających stan faktyczny danego zlecenia i możliwy rezultat - które zapewniają lepsze wyniki i duże zyski. Brat który jeździ po Europie (m.in. Niemcy, Francja, Węgry) twierdzi, że pakiet takich aplikacji umożliwia dużo więcej zarówno kierowcy, jak i szefowi. Dobra jazda = lepsze zarobki. 

My też niedawno postawiliśmy na tą aplikację. Chociaż stronię od takich nowości, ta sprawdziła się świetnie. Mogę monitorować czas pracy keirowcy w czasie rzeczywistym, stan pojazdu, do tego jest kilka opcji poprawiających znacząco bezpieczeństwo kierowców więc i oni są z tego zadowoleni.

#55 Guest_Artem

Guest_Artem
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:51

Przewoźnik współpracując z firmą spedycyjna usprawnia swoją pracę i nie musi martwić się zbędnymi formalnościami bo firma wszystko organizuje.Dobra relacja na linii przewoźnik - spedytor też jest tu atutem. Dla mnie spedycja godna polecenia to MW Spedition z Obornik koło Poznania, mają też dobre warunki zatrudnienia dla przewoźników a wiem ze takich też obecnie szukaja. 

#56 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 08:22

Warto nawiązać współpracę z firmą www.net-cargo.pl, która profesjonalnie zajmuje się spedycją międzynarodową. W swojej ofercie mają między innymi transport kontenerowy, organizowanie przewozu koleją, a także transport drobnicy do i z portów: Gdynia, Gdańsk, Hamburg. Firma jako najwyższy punkt stawia na jakość usługi oraz dbałość o najmniejszy szczegół przy jej wykonywaniu.

#57 Guest_Adam77

Guest_Adam77
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 02:19

Jeśli chodzi o spedycję międzynarodową to ja korzystałem z usług firmy Diera. Zawsze profesjonalnie i terminowo wywiązywali się z wszelkich zobowiązań.

#58 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:08

Ja polecam serdecznie WebEye

#59 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 09:11

Jak przejechałem granicę to po 150 km padła mi elektryka. Zadzwoniłem do szefa, a on powiedział że już aplikacja WebEye powiedziała mu o alercie i wie jak wygląda sytuacja. Przydatne szczególnie w takich wypadkach. Co do oszczędności paliwa to nie wiem, ale pomaga lepiej jeździć, bez jazdy na jałowym biegu - wystarczy poczytać raporty.

#60 Guest_Escobar

Guest_Escobar
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 11:12

Jak przejechałem granicę to po 150 km padła mi elektryka. Zadzwoniłem do szefa, a on powiedział że już aplikacja WebEye powiedziała mu o alercie i wie jak wygląda sytuacja. Przydatne szczególnie w takich wypadkach. Co do oszczędności paliwa to nie wiem, ale pomaga lepiej jeździć, bez jazdy na jałowym biegu - wystarczy poczytać raporty.

A jak sytuacja wygląda w WebEye pod względem ceny? Dają jakieś rabaty jak duża flota?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych