Skocz do zawartości

Magazyn workowy, czy magazyn przelotowy?

magazyn workowy magazyn przelotowy

wróć do serwisu Logistyka 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Czarli

Guest_Czarli
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:38

Mam pytanie odnośnie rodzaju magazynu, który mogę wykorzystać na składowisko opon. Czy polecacie mi bardziej magazyn przelotowy, który charakteryzuje się m.in. bardziej uporządkowanym kierunkiem przepływu towarów, czy może workowy, który z kolei ma lpeszą efektywność wykorzystania stanowisk przeładunkowych?

#2 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 21:21

Najlepszym rozwiązaniem są regały paetowe wyposażone w specjalne uchwyty do składownia opon. Tu powinien znaleźć odpowiednie rozwiaznie dla siebie.

#3 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2015 - 15:07

Jeśli szukacie profesjonalnych regałów do swojego magazynu, zajrzyjcie do Log System - Regały półkowe do dużych obciążeń typu LSP - LOG-SYSTEM. Wysokiej jakości metalowe regały magazynowe w atrakcyjnych cenach. Polecam.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 13:40

To chłopinie pomogliście, reklamując swoje produkty pod pretekstem udzielenia fachowej odpowiedzi...

#5 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 14:44

Niezależnie od magazynu należy pamiętać jeszcze o tym, by korzystać z jak najlepszych opakowań na produkty. My zawsze kupujemy pojemniki na owoce z Erg-System, żeby mieć pewność, że wszystko zachowa świeżość:)

#6 Jarecki85

Jarecki85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:44

Jakbyś czasami potrzebował odpowiedniego sprzętu do swojego magazynu to zajrzyj na Magazynuj.pl. Ja sam bardzo często kupuje tam różne rzeczy, ponieważ oferta jest naprawdę szeroka, a ceny konkurencyjne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych