Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrakty ze spedycjami rozwiązaniem dla przewoźników?

wróć do serwisu Logistyka 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 13:35

Bolączką małych przewoźników przewożących towary do i z Europy Zachodniej jest zmienna ilość zleceń. W czasach niepewnej koniunktury warto rozważyć podpisanie stałego kontraktu ze spedycją. Powrót do artykułu: Kontrakty ze spedycjami rozwiązaniem dla przewoźników?

#2 Guest_Josre

Guest_Josre
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 13:36

Nie jestem taki pewny, czy warto się wiązać kontraktem stałym ze spedycją. Może się okazać, że samemu często będzie się w stanie złapać lepsze zlecenia. Nie wiem, czy przypadkiem nie jest tak, że spedytor wymaga gotowości, czyli że nie mogę brać innych zleceń, jak mam ze spedytorem umowę. Nie jest tak?

#3 Guest_Global Inkaso

Guest_Global Inkaso
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 08:23

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy.

Specjalizujemy się w windykowaniu firm transportowych!!!!

Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.!

Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw

W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee). 

Zapraszamy do kontaktu:

Global Inkasoul. Ostrowskiego 30 lok. 30453-254 Wrocławtel.: +48 71 79 66 000kom.: +48 608 691 334e-mail: biuro@globalinkaso.plwww.globalinkaso.pl

#4 SootLogistyka

SootLogistyka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 11:08

Istnieją też rozwiązania takie jak aplikacja SOOT. Dzięki platformie przetargowo-aukcyjnej, przewoźnicy mogą zgłaszać swój udział w przetargu na konkretny transport. Organizator aukcji wybiera najkorzystniejszą pod względem finansowym ofertę. System ten pozwala na nieograniczony udział w aukcjach, a co za tym idzie przewoźnicy mają dostęp do wielu ofert, spada również ryzyko braku zleceń. Po więcej informacji zapraszamy na: soot.pl

#5 Guest_alek

Guest_alek
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 12:03

od czasu do czasu różne towary wozi u mnie Optima z Warszawy. firma ma doskonałe podejście do klientów, każdemu poświęci odpowiednio dużo czasu, wyjaśni co trzeba. jeszczenidgy nie miałem problemu z dowozem czegoś na czas, a przyznam, że czas jest u mnie sprawą kluczową. stawki też nie są najgorsze więc duży plus za cennik. sama wycena trwa dosłownie chwilę, a niektóre firmy jak się prosi o wycenę to można czekać w nieskończoność....

#6 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 maj 2015 - 19:24

no cos w tym jest. Patrze na swoj przypadek: ja wole wspolpracowac ze spedycja http://www.net-cargo.pl/ niz szukac przewoznika. Wole zeby ktos inny znalazl odpowiedzialna firme transportowa ;)

#7 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 maj 2015 - 15:32

Jeśli o firmy transportowe chodzi, myślę, że mogę polecić wam firmę http://www.banextransport.pl/ . Jest to bardzo dobra firma spedycyjna zajmująca się transportem międzynarodowym na linii Polska - Grecja. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt do transportu ciężarowego. 

#8 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 12:30

korzystamy z usług Zmudatrans ( www.zmudatrans.pl ) dzięki temu jesteśmy spokojni o ładunek. Mamy pewność, że zawsze dotrze do celu w nienaruszonym stanie i na czas. Zmudatras oferuje nam min. transport, przeładunek i spedycję. Polecam

#9 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 00:26

Myślę, że lepiej się dogadać z firmą transportową. Jest bowiem wiele busów, które obsługują różne trasy. Są bowiem np. busy z Małopolski do Belgii czy też innych państw. Wystarczy zerknąć do Internetu. Jest wiele lepszych rozwiązań niż kontrakty ze spedycjami.

#10 Ela78

Ela78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 14:59

Mój mąż korzysta już od długiego czasu z usług firmy Symlog http://symlog.eu/  Zawsze na czas nigdy nie miał problemów z formą mają bardzo dobrą opinie. Pracują tam doświadczeni,profesjonalni i kompetentni ludzie.Mają szeroki wachlarz usług. Indywidualnie podchodzą do każdego zamówienia. Mój mąż zawsze jest zadowolony z ich usług dlatego z nimi współpracuje od dawna. 

#11 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:15

ja mam kontakt do M&W Spedition i osttanio ciagle od nich zamawiam transport bo są w stanie najszybciej sie zorganizowac i nawet jak zadzwonie na ostatnią chwilę to i tak potrafią mi wyslac kierowce bez zadnych problemów, dobra spedycja. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych