Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 127 odpowiedzi w tym temacie

#121 Tosca

Tosca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 21:01

No to kosztuje tyle, co nic. Chętnie się wybiorę, bo to przecież nie tylko deweloperzy, ale i architekci, wnętrzarze, banki i wiele ciekawych ofert, z których sporo można wyciągnąć. Choćby współpracę. :)

#122 Guest_takta

Guest_takta
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 18:54

Mi się podobają Apartamenty Milczańska, lokalizacja mi bardzo tam pasuje, mieszkania ładne słoneczne i ustawne no i cena ok jak ten rejon miasta

#123 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:30

Ja kupiłem mieszkanie od Family House na Osiedlu Poznańskim pół kilometra od Poznania. Dojazd jest okej, a kontakt z deweloperem nie pozostawia nic do życzenia. Myślę, że to dobra decyzja, bo opinie mają niezłe

Jak w temacie, szukam mieszkania w Poznaniu, pochodzę z innej części Polski, dlatego nie wiem, które dzielnice są lepsze, które gorsze i gdzie warto kupić mieszkanie. Proszę o wskazówki mieszkańców Poznania.

#124 agatazabek

agatazabek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 26 luty 2019 - 11:09

My kupiliśmy pod Poznaniem https://osiedle-rozalin.pl/- jestem bardzo zadowolona  z wyboru, cisza spokój, ale też niedaleko do Poznania

#125 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 09:18

Osiedle Poznańskie ma dobre opinie. Mój znajomy kupił tam mieszkanie pod inwestycje i mówił mi, że wszystko przebiega zgodnie z umową. Poza tym fajna okolica.

#126 Guest_Enia

Guest_Enia
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 12:08

Ja kupiłam mieszkanie na Osiedlu Poznańskim. Cóż, na początku było trochę problemów, ale teraz już wszystko jest okej. Bardzo zależało mi na tej lokalizacji, więc długo się nie zastanawiałam

#127 Guest_Natan

Guest_Natan
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:02

A co myślicie o Osiedlu Poznańskim? Zastanawiam się czy nie kupić tam mieszkania. Gadałem z koleżanką, wkrótce odbiera tam mieszkanie i mówi, że jest zadowolona. 

#128 Dobrzezamieszkasz

Dobrzezamieszkasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 11:40

Zanim kupisz mieszkanie zajrzyj na dobrzezamieszkasz.pl Doradzamy jak kupić mieszkanie zwracając uwagę na kruczki :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych