Skocz do zawartości

Polscy deweloperzy - których unikać?

deweloper polecany deweloper

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Dormir

Guest_Dormir
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 13:10

Przymierzam się do kupna swojego pierwszego mieszkania, przyznam szczerze, że za bardzo się na tym nie znam, choć jakieś tam pojęcie mam. W każdym razie wydaje mi się, że dobre miejsce, żeby wymienić się opinią na temat polskich deweloperów - piszczcie proszę, którego dewelopera wedłgu was należy się wystrzegać jak ognia. To ułatwi życie mi i innym kupującym w przyszłości.

#2 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:37

Tak naprawdę to na rynku jest tylko kilku dobrych deweloperów. Więc o wiele łatwiej napisać kto jest dobry, oczywiście musisz określić gdzie chcesz kupić mieszkanie bo nie w każdym mieście inwestują Ci sami deweloperzy. Z wlanego doświadczenia mogę Ci polecić Ronsona, kupiłem od niego mieszkanie w Łomiankach - Warszawa.

#3 Guest_Arews

Guest_Arews
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 10:33

Ja w ogóle staram się unikać korzystania z usług develpoerów. Wolę raczej wszystko załatwiać na własną rękę, co w dobie internetu nie jest zadaniem trudnym. Wystarczy sprawdzić takie portale jak zybel.pl

#4 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 11:03

Najlepiej przeglądaj mieszkania jakie są na takich portalach jak http://www.ihouse.pl/ lub gumtree czasem można tam trafić na dobrą ofertę sprzedaży i pomnąc pośredników. 

#5 Guest_Adriano

Guest_Adriano
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 10:48

Nie ma jakiejś złotej reguły, którzy deweloperzy są odpowiedni, a których unikać. Czasem kilka inwestycji może pójść rewelacyjnie, a na następne zaczną się nabywcy skarżyć. Trzeba przeglądać wiele portali internetowych. Ja szukają na przykład mieszkania na sprzedaż Gdańsk przejrzałem setki stron www Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: deweloper, polecany deweloper

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy