Skocz do zawartości

Jaki program do e-mailingu wybrać?

program do e-mailingu system do e-mailingu

wróć do serwisu Moja Firma 65 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_inerss

Guest_inerss
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 15:36

Parę osób polecało mi biuro Target Media i ostatecznie faktycznie od nich zamawiałem dane konsumenckie. Powiem tak – jestem zaskoczony na plus. Przede wszystkim szybko i na jasnych warunkach. Dane są sprawdzone, dopasowane do moich potrzeb jeśli chodzi o grupę docelową. Kontakt do agencji jest na ich portalu – target-media.pl. Warto napisać, szybko odpisują na wiadomości.

#62 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 16:22

Podpowiadałbym kontakt z biurem Target Media. Pewna marka, współpracuję z nimi jeśli chodzi o bazy danych już dość długo. Dobry kontakt, szybka odpowiedź i pełna informacja, można o każdy szczegół dopytać. Wszystkie dane kontaktowe są u nich na stronie target-media24.pl. Najczęściej korzystam z ich baz prywatnych, ale obsługują też B2B.

#63 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:39

Nie dawno trafiłam na stronę http://mailsales.pl/...anie-na-mailach i dowiedziałam się z niej o zarabianiu na bazach danych. Czym wy się kierujecie wybierając takie bazy danych firm do np. mailingu czy kampanii sms? Czy takie formy promocji są nadal skuteczne? Ile może kosztować taka baza danych? Jeśli ktoś ma doświadczenie w temacie - chętnie posłucham. Wiem, że zadałam masę pytań ale serio mnie to zaciekawiło i chciałam dowiedzieć się jak to wygląda z waszej strony.

#64 Fantastic Studio

Fantastic Studio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:20

Cześć,

Ostatnio zainteresowaliśmy się tematem i napisaliśmy o tym na naszym blogu. Zaczęliśmy od tego kiedy można wysyłać mailing w Polsce, a potem porównaliśmy ze sobą dwie chyba najsłynniejsze platformy pod względem warunków. Zamieściliśmy też kilka innych opcji do wyboru. Ciekawych zapraszamy do lektury tutaj :)

Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia i weekendu. 

Zespół Fantastic Studio 

#65 Lipcowy

Lipcowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 22 lipiec 2017 - 20:27

a ta forma, pisania maili do ewentualnych klientów jest legalna? mi się wydaje, ze nie.

#66 Guest_Przytomny

Guest_Przytomny
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 00:47

Boski jest ten temat. Prawie wszystkie wpisy to oczywista (a niby przypadkowa) reklama różnych opcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych