Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Wózek widłowy - jakiej firmy?

wózek widłowy

wróć do serwisu Logistyka 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 juzina

juzina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaHrubieszów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:09

U mnie w firmie również używamy wózków widłowych, dodatkowo zamontowaliśmy do nich wagi, które znacznie poprawiły wydajność pracy. Zlikwidowaliśmy ilość niepotrzebnych przejazdów, co zmniejszyło emisję spalin. Dodatkowo spadło ryzyko wypadków, a jak wiemy bezpieczeństwo pracownika jest najważniejsze. My akurat korzystamy z wag od https://www.tamtrongroup.com/pl , może im Wam okażą się one niezbędne.

#22 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 00:59

Od siebie polecam firmę Maglo, bardzo profesjonalne podejście oraz duży wybór wózków widłowych w dobrych cenach.

#23 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 16 listopad 2020 - 22:15

Ja od ponad roku użytkuję wózek widłowy marki Mitsubishi. Służy mi głównie do transportowania ciężkich palet w magazynie. Wózek zamówiłam od firmy www.hm-serwis.com.pl. Maszyna jest ekonomiczna, wydajna i prosta w obsłudze. Myślę, że spełni Twoje wymagania.

#24 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 06:25

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości sprzętu do swojej firmy, typu wózki widłowe oraz podnośniki, platformy itd. to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega Poznań. Przede wszystkim konkretne podejście do klienta, jasne warunki i duże możliwości także jeżeli chodzi o dalsze serwisowanie, czy możliwości wynajmu. 

#25 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 23 luty 2021 - 09:48

W razie wątpliwości możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy www.zuhwozki.szczecin.pl. Zajmują się sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych z napędem gazowym, elektrycznym i spalinowym. Oferują wysokiej jakości maszyny renomowanych marek w przystępnych cenach. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.

#26 KaroPaku

KaroPaku

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2021 - 19:52

Jeśli nadal potrzeba wózków widłowych o odpowiedniej jakości, to osobiście pozwolę sobie polecić łódzką firmę Maglo. Przystępne ceny, miła obsługa. Przy okazji zostawię link: https://www.maglo.com.pl/produkty:)

#27 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 16:06

Polecam ofertę firmy UTB Polska oferującej wynajem wózków widłowych wiodących marek. Wózki są w rewelacyjnym stanie. Dodatkowo firma oferuje serwis urządzeń oraz akumulatorów.

#28 Guest_Bogumił

Guest_Bogumił
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 19:43

Firma Trax Polska oferuje naprawę i regenerację akumulatorów do wózków widłowych różnego typu. Sprawny akumulator to podstawa w tych urządzeniach. Polecam usługi Trax, jestem z nich bardzo zadowolony.

#29 Guest_mariusz3335

Guest_mariusz3335
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2021 - 06:22

Jeżeli chodzi o wózki i nie tylko to osobiście polecam firmę maglo, sam u nich kupowałem wózek i jestem bardzo zadowolony 

maglo.com

#30 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2021 - 10:29

Najlepsze wózki widłowe oferuje firma LTX Polska. Polecam ich ofertę.

#31 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 sierpień 2021 - 12:49

Firma Movincar, to dystrybutor wózków widłowych. Handlują wózkami widłowymi różnych marek, jak Manitou, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Hyster, takich typów, jak, wózki czołowe, magazynowe, terenowe, paletowe itd. Obsługują w zakresie transportu wewnętrznego zakłady produkcyjne, magazyny, dobierają sprzęt, aby zoptymalizować procesy transportu

Kontakt:
Movincar Polska Sp. z o.o. 
ul. Komorowicka 83 
43-300 Bielsko-Biała
Tel. 664 984 156
biuro@movincar.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych