Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wózek widłowy - jaki wybrać?

wróć do serwisu Logistyka 77 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Gamm45

Guest_Gamm45
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:42

Polecam wózki widłowe od liftom.pl, dla nas również okazały się bardzo przydatne na hali. Przestępne ceny teraz maja, warto wejść na stronę i zrobić rozeznanie. :)

#62 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 23 maj 2018 - 11:21

Wg. mnie najlepszym dostępnym wózkiem widłowym dostępnym na rynku jest STILL RX70 - 30T dostępny na http://utbpolska.pl

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#63 Guest_Jearecki

Guest_Jearecki
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 10:38

Zdecydowanie właśnie firma Bilift jest dobrym rozwiązaniem. Bardzo lubię z nimi współpracować, bo mają dużo wózków i różne formy wynajmu, więc każdy znajdzie coś dla siebie (wiadomo każdy ma inny biznes i potrzebuje innych rozwiązań). Niemniej jednak firma działa kompleksowo w tym zakresie. Same wózki są funkcjonalne, bezawaryjne i w pełni sprawne technicznie. Zwrócę jeszcze uwagę na jeden detal, ale istotny: brak ukrytych kosztów.

#64 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 10:27

@Jaerecki - lepiej byłoby zamiast polecenia dać więcej sensownych argumentów, na jaki wybór się zdecydować. Tak, jak dali zrobili to przedmówcy...

#65 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:05

Potrzebne części do wózków transportowych można zamówić bez problemu w firmie Dulawa. Zawsze mam pewność wysokiej jakości i korzystnej ceny.  Solidna firma z wieloletnią praktyką.

#66 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 20:59

Ja polecam również zwrócić uwagę na ofertę https://kmm.info.pl/ ponieważ znajdziesz u nich również wózki widłowe wysokiej klasy z dokładnie przedstawioną specyfikacją na stronie internetowej, także sprawdzisz od razu czy spełniają twoje wymagania co do mocy, udźwigu, czy m.in długość wideł. My zdecydowaliśmy się nawiązać z nimi współpracę i jak najbardziej polecam ponieważ można liczyć na dobry zakres cen i do tego profesjonalną pomoc na każdym etapie. 

#67 Mariuszw

Mariuszw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 16:06

A czy znacie może jakieś dobre pojemniki magazynowo-transportowe? Zastanawiam się obecnie, czy na przykład oferta https://pbtechnik.co...-i-transportowebyłaby dobrym wyborem. Co na ten temat sądzicie?

nic nie przyniesie ci zadowolenia jeśli nie postarasz się o nie sam

#68 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:39

Wydają się masywne, raczej się nie rozlecą

#69 rolandzolesna

rolandzolesna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 12:09

Podłączam się do tego wątku, i warto wspomnieć o ECI bo robią na prawdę solidne oprzyrządowanie, a może lepiej byłoby nazwać to osprzęt do wózków widłowych ?. Korzystam np. z platformy do podnoszenia osób , przedłużek do wideł i innych ułatwiających logistykę udoskonaleń. Plus jest taki że jakość jest wysoka, cena dobra a firma sama wszystko produkuje, 

Gdzie ich znajdziecie? A no tu: https://www.eci.com....zkow-widlowych

#70 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 15:54

Jeśli o kupno, wynajem i serwis to pod każdym względem sprawdzi się firma http://www.ipz.com.pl/ z Kołbaskowa nieopodal Szczecina. Są megasolidni. W grę u nich wchodzi kupno, wynajem i serwis właśnie. Znają umiar z cenami, dlatego trzymam się ich od lat.

#71 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 10:11

Jeżeli chcesz stawiać na najwyższą jakość i jednocześnie mieć pewny serwis wózków widłowych to śmiało mogę polecić Ci firmę Lemarpol. Prowadzą działalność związaną z tego typu sprzętem od ponad 23 lat. W ich magazynie znajdziesz wózki widłowe spalinowe, elektryczne oraz terenowe zarówno nowe jak i używane ( mają ich ponad 350szt.). Dlatego myślę, że warto sprawdzić ofertę na ich stronie internetowej i umówić się na spotkanie. Tym bardziej, że współpraca w zakresie wynajmu również wygląda obiecująco.

#72 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 16:09

Jeśli o to chodzi to sprawdźcie sonie firmę HM Serwis z Katowic  http://hm-serwis.com.pl/ Oferują serwis, wynajem, sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych a także  części do wszystkich marek wózków widłowych. Naprawy wykonują na terenie województwa śląskiego, wynajem na terenie całej Polski. Co do marki to mają Yale, Hyster, Toyota. Ja wybrałem Hyster i bardzo dobrze się sprawdza.

#73 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:49

W niektórych sytuacjach bardziej opłaca się taki wózek wynająć. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#74 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 01 luty 2019 - 09:41

Zależy czy chce się kupić nowy czy używany, do jakiego typu pracy itp. Najlepiej pojechać do sklepu żeby doradzili. Ja np. kupowałem od firmy http://cswim.pl/ używany Hyster. Świetna cena. Jedyne co, to po dwóch latach trzeba było oddać do nich do serwisu. No ale też sprzedają części do wózków widłowych Hyster, więc również fajnie.

#75 Guest_Eryk70

Guest_Eryk70
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 19:44

Spory wybór wózków widłowych znajdziesz też w ofercie firmy zuhowozki.szczecin.pl. Co do wyboru to najlepiej zastanowić się na czym Ci najbardziej zależy i jaki ciężar będzie chciał nimi przewozić. Na pewno pracownicy firmy Ci podpowiedzą co wybrać, aby być zadowolonym.

#76 Guest_raff77

Guest_raff77
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:24

Zgadzam się, też mamy wózek od IPZ, to bardzo solidna firma, mają doświadczenie na rynku. Wózki są tam w dobrych cenach, my akurat wynajmujemy i warunki wynajmu są bardzo dobre, wózek dobrze działa, także po całości jesteśmy zadowoleni z wyboru.

#77 Guest_Kamil55

Guest_Kamil55
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:06

Ja zdecydowałem się na wózki widłowe spalinowe. Mają dużą moc i gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata. Wózki zamówiłem w bardzo dobrej cenie od firmy zuhwozki.szczecin.pl. Oprócz sprzedaży oferują także wynajem, serwis i montaż instalacji LPG.

#78 Guest_WIka

Guest_WIka
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 12:29

Polcema skontaktować się z firmą www.maglo.com.pl mają profesjonalne doradztwo oraz pełną obsługę 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych