Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

wróć do serwisu Logistyka 78 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:22

Ja nie za bardzo chciałem uczestniczyć u sprawach i wybrałem Beker Polska załatwili wszystko za mnie a pieniądze bardzo szybko otrzymałem na konto.

#62 Guest_Gregory

Guest_Gregory
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 13:32

Inna sprawa, że nie zawsze jest się w stanie (ja np. długo leżałem w szpitalu i nie mogłem sam uczestniczyć w załatwianiu wszystkich spraw). U mnie walką o odszkodowanie zajęli się ludzie z advoco i byli naprawdę sprawni, na plus jest też to, że na bieżąco informują jak toczy sie sprawa.

#63 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:45

Firma doradcza pomoże, jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z wysokości oferowanych pieniędzy.

#64 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 04 luty 2017 - 22:31

Najlepszym i najprostszym, a zarazem najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy odszkodowawczej. Profesjonaliście potrafią więcej uzyskać pieniędzy, aniżeli my sami. Poczytajcie sobie opinie o EuCO . Dają wiele do myślenia.

#65 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 09:56

Proponowałbym popytać w Wokandzie. To stowarzyszenie które pomaga osobom poszkodowanym w różnych wypadkach, albo w wyniku błędów lekarskich. U mnie to była ta druga sprawa, zostałem poszkodowany przez niekompetentnego lekarza. Namiary do stowarzyszenia są na ich stronie wokanda.org.pl. Mają szeroki zakres obsługi, pomagają na każdym etapie łącznie nawet z pomocą ekonomiczną.  

#66 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 23:35

Znam bardzo dobrego agenta z EuCO, który nam pomógł. Jego adres mailowy to a.kita@euco.pl . Gość jest świetny!

#67 kolorofon1

kolorofon1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 maj 2017 - 22:11

Można samemu to załatwić, ale ja jednak wolałem skorzystać z pomocy profesjonalistów jakim jest firma Poena. Samodzielnie znając życie mało co bym wywalczył, a ubezpieczyciel na pewno by zaniżył wysokość odszkodowania jak zwykle mają w zwyczaju to robić.

#68 Guest_tarzy

Guest_tarzy
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 22:13

Samemu, to latami można się bujać.Ja też tak chciałem zrobić i wyszło jak wyszło. Koniec końcem oddałem sprawę do Europejskiego Centrum Odszkodowań i nie żałuję.

#69 krysia1

krysia1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 maj 2017 - 23:08

dzięki za informacje

#70 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 23:53

Pewien jestem tego, że większość odszkodowań jest i tak zaniżanych - wiem bo pracowałem kiedyś w ubezpieczalni :-) Możliwości są dwie albo walczyć samemu co jest dość trudne, ale poprosić o pomoc firmę tego typu - http://www.solace.pl/z doświadczenia wiem, że jak ubezpieczalnia dowiaduje się, że sprawę przejęła profesjonalna firma to od odpuszcza sprawy, szczególnie jak wie, że przegra, więc nie tylko macie możliwość uzyskania większej kwoty, ale co ważne dużo szybciej.

#71 Guest_arekkk

Guest_arekkk
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 08:07

Ja to od razu po wypadku wiedziałem że o jakiekolwiek pieniądze to będę walczył z prawnikiem u boku. Bez takiej obsługi to jest się łatwym łupem dla ubezpieczyciela żeby wypłacił najmniejszą możliwą kwotę. Miałem z polecenia kontakt do kancelarii Lexa i spisali się bez zarzutu. Przede wszystkim szybka obsługa, ubezpieczyciel dość szybko pękł i wypłacił ponad 200 tyś odszkodowania, a chciał początkowo niecałe sto...

#72 Guest_kora

Guest_kora
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 22:58

Samemu, to latami można się bujać.Ja też tak chciałem zrobić i wyszło jak wyszło. Koniec końcem oddałem sprawę do Europejskiego Centrum Odszkodowań i nie żałuję.

Opinie o EuCO są faktycznie bardzo dobre. Klienci ich cenią i nie ma się co dziwić. Firma od ponad 10 lat jest na rynku.

#73 Andrew377

Andrew377

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:59

Czasem otrzymać ubezpieczenia OC jest ciężko, gdyż firmy ubezpieczeniowo posiadają skomplikowane regulaminy a agenci są nastawieni by utrudnić wypłatę. Proponuje skorzystać z firmy oferującej odkup odszkodowania po wypadku np. https://www.debitum.com.pl/i zaoszczędzić sobie trudu. Na stronie są wszystkie potrzebne informacje.

Pozdrawiam

#74 Guest_gochna

Guest_gochna
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 20:28

Ja mogę polecić skorzystanie z usług firmy odszkodowawczej. Sama tak zrobiłam i nie żałuję. Zostawiam adres mailowy świetnego agenta z tej firmy a.kita@euco.pl

#75 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:35

Trzeba zgłosić szkodę. U nas w firmie to idzie trochę inaczej - po prostu załatwienie takich tematów przerzucamy na naszego partnera - Unique Service Partner. Chcemy żeby po prostu pracownik miał auto zastępcze i działał dalej, a to firma zewnętrzna załatwiała wypłatę odszkodowania i naprawę auta. Co ciekawe - kiedy my bezpośrednio wszystko załatwialiśmy, to kwoty odszkodowania były zaniżane. Później firma nam właśnie odzyskiwała te środki - po długim czasie. Skutecznie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#76 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 14:53

Mi odzyskaniu odszkodowania po wypadku pomogła profesjonalna firma odszkodowawcza Advoco. Udało im się wywalczyć znacznie wyższą kwotę niż początkowo proponował ubezpieczyciel.

#77 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 11:29

Najlepiej to zadzwonić do EuCO. Oni tam wszystko wyjaśnią.

#78 Guest_rio

Guest_rio
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 22:50

Popiera ! Firma super!!!!

#79 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 13:36

Uzyskanie zadośćuczynienia nie jest taką prostą sprawą, jak niektórym może się wydawać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych