Skocz do zawartości

Praca bez szkolenia bhp

wróć do serwisu Kadry 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_glicerin82

Guest_glicerin82
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:48

Szkolenia musza być. W niektórych firmach przeprowadza szkolenia inna firma, np. e-behapowiec.pl i takie rozwiązania są bardzo fajne, bo wiadomo, że pracownicy sami dobrze nie znają a potrafią prowadzić takie szkolenia… ;)

#22 Patryk Kuliński

Patryk Kuliński

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 styczeń 2018 - 20:51

Dziękuję za informację, dam mu czas na wypłacenie całości do końca tyg, dlatego, że w wypowiedzeniu napisali, że z powodu: złej sytuacji ekonomicznej mnie zwalniają, lecz jeśli nie zapłacą to z pewnością złożę skargę, tym bardziej, że ma bardzo małą wiedzę co do prawa i myślę, że inspekcja będzie miała do czego się doczepić. Jakie pracodawca może ponieść koszty za brak szkolenia bhp i brak badań lekarskich w tym przypadku, czyli już wiemy, że tego nie zrobili ( 8 miesięcy pracowałam) bo 2 tyg temu zakończyłam wypowiedzenie z nim.

Może dostać mandat, jeżeli do tej pory nie dostawał to pewnie skończy się na 1 tysiącu zł, ale może być jeden mandat za każde wykroczenie. Jeżeli jest jakieś poważne łamanie praw pracowników to PIP może sprawę skierować do sądu a tam w teorii do 30 000 zł.

#23 Guest_Wanda

Guest_Wanda
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 23:15

Zawsze można zrobić sobie szkolenie albo technika bhp. Ja wybrałam tą drugą opcję i w 1,5 roku w szkole policealnej dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory zrobiłam sobie technika. Zajęcia odbywały się w weekendy więc dla mnie to było wygodne. Dzięki tym kwalifikacjom znalazłam dużo lepszą pracę.

#24 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:16

Jeśli poszukujesz firmy która przeprowadzi szkolenie BHP, polecam www.bhpactive.pl . Przede wszystkim któtkie terminy i profsjonalna obsługa.

#25 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 16 luty 2018 - 10:09

Praca bez szkolenia BHP? To niezgodne z przepisami

#26 gregorz111

gregorz111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 luty 2018 - 12:53

Praca bez szkolenia bhp jest niemożliwa, jest to niezgodne z prawem. Zawsze przed rozpoczęciem pracy trzeba przejść takie przeszkolenie, nie jest ono długie.

#27 Frodo1988

Frodo1988

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 08:24

Tak jak kolega pisze, żadna firma nie zatrudni pracownika, który nie ma szkoleń z zakresu bhp.

http://szkoleniebhp..../szkolenia-bhp/

#28 fenrisen

fenrisen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 09:30

Szkolenia bhp to konieczność i muszą być. Żeby je zrobić musisz się zgłosić do jakiejś firmy, która takie przeprowadza, na przykład tutaj: http://www.bhpnawigator.com.pl/

#29 gertenis

gertenis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 13:23

Lepiej jednak zrobić takie szkolenie żeby nie narazić się na problemy. Ja robiłem tu http://www.bhpnawigator.com.pl/i jestem zadowolony.

#30 Mikołajj55

Mikołajj55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 13:33

Szkolenia BHP są bardzo ważne i nie ma co ukrywać, gdzie teraz jest dużo firm które oferują przeprowadzenie takich szkoleń.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych