Skocz do zawartości

Kredyty dla firm: na start, inwestycyjne, hipoteczne, leasing.

kredyt na start kredyty dla firm kredyt dla nowopowstałych fi kredyt hipoteczny dla firm leasing

wróć do serwisu Moja Firma 78 odpowiedzi w tym temacie

#21 ArturMMM

ArturMMM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 03:31

Sam brałem auto na firmę w leasing w Raiffeisen i jestem zadowolony wysokością rat :) Ale żeby nie było, że reklamuję, polecam samemu sprawdzić ofertę i ocenić ;)

#22 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 05:00

Z pewnością sprawdzę :-) Oddział raiffeisen mam rzut beretem od mieszkania, więc przejdę się z chęcią, bo akurat planowałem wziąć jakiś samochód a może leasing okaże się dobrą opcją

#23 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 05:20

Rzeczyiście lepiej takie rzeczy w banku załatwiać. Ale ja np coś w tym stylu, co piszesz, na początek firmy wziąłem w IDEA BANKU bo oni mają mega dobre zasady i nieduże te raty.. ogarnij sobie stronkę: ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus  - w każdym razie, warto!

#24 Guest_LiS

Guest_LiS
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 18:34

Moim zdaniem kredyt na samochód to nie jest dobre rozwiązanie. Jeżeli chcemy nowe auto i mamy firmę to już warto wziąć je w leasing. Ja wziąłem parę lat temu swój, Raiffeisen mi obliczył wszystkie koszty, porównał to z kosztami wzięcia kredytu i miałem czarno na białym, że to się będzie bardziej opłacało, co później poparła moja księgowa.

#25 Trol

Trol

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 18:47

Bardzo dobra ofertę posiadają pozabankowe firmy w sieci. Ja korzystałem ostatnio z leasingu w platforma finansowa.pl Szybko, łatwo i dopasowane do mojej osoby. Jak to mówią czas to pieniądz.

#26 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 07:36

Jesli ktoś z Was jest zainteresowany wzięciem kredytu na firmę polecam zajrzeć sobie jeszcze do tego tematu:

http://www.forum-kre...brac-93591.html

Jest tutaj informacja o tym jaki kredyt dla firm wybrać. Aktuanie najlepsze kredyty dla firm mają trzy banki

idea bank

fm bank

oraz biz bank

Nad idea bankiem proponowaabym sie jednak zastanowić. Często mają wiele dodatkowych opłat do kredytów, o których nie mówią. 

#27 LukaszK

LukaszK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:06

Nie spieszyłbym się z braniem kredytu. W ciągu ostatniego miesiąca poszukiwałem najlepszych opcji i zdecydowanie lepiej wypadł leasing. Najciekawszą ofertę miał dla mnie Raiffeisen, Widzę że nie tylko ja byłem zadowolony ostatnio, chociaż każdy powinien zobaczyć indywidualnie co mu wychodzi najlepiej.

#28 Guest_Henryk

Guest_Henryk
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 13:05

Długo szukałem, wniosek pare razy odrzucony aż w końcu trafiłem tutaj: www.funduszkredytowy.eu 150tyś otrzymałem, dwa dni rozpatrywali wniosek.

#29 Guest_severus

Guest_severus
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 10:38

Leasing (nie tylko samochodowy) polecam wziąć w Raiffeisen. Dobre warunki, super podejście do klienta - moim zdaniem chyba najlepsza firma na rynku.

#30 Guest_getap

Guest_getap
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 17:57

Jedna z wielu, ale muszę się przyznać, że zaskoczyli mnie i to dość mocno. Slyszałem różne opinie, ale jak poszedłem do RL dowiadywać się o warunki leasingu to przyjeli mnie super, wszystko wytłumaczyli, ogólnie obsluga 10/10

#31 dkfinanse

dkfinanse

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 październik 2016 - 23:05

Pomogę uzyskać kredyt gotówkowy/firmowy/konsolidacyjny oraz leasing. Więcej informacji na biuro@totalkredyty.pl

#32 Guest_takafumi

Guest_takafumi
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 22:13

Firmy, szczególnie większe, mogą skorzystać z leasingu operacyjnego, który w firmach pomaga w zarządzaniu np flotą pojazdów. Sam polecam Raiffeisen Leasing, który jest w moim odczuciu jedną z najbardziej rzetelnych firm na rynku.

#33 Guest_mirosław4556

Guest_mirosław4556
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 14:02

W tamtym roku miałem komplikacje jeśli chodzi o działanie biznesu i dużo mi wtedy pomogła konsolidacja kredytów. Za całość była odpowiedzialna firma brokerska Easy Finance. Przeprowadzili mnie suchą stopą przez te finansowe zawirowania i udało się dość szybko wyjść na plus, także ich mogę polecić. Mają doświadczenie i też takie wyczucie tematu, których niestety inni doradcy finansowi często już nie mają.

#34 Guest_miriam545

Guest_miriam545
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 17:54

Finansowo to na pewno dużo mi dało kredytowanie. To była jedyna opcja, żeby jakoś z firmą ruszyć z miejsca i trochę zainwestować. Kredyt pod inwestowanie pomogła mi zorganizować firma Easy Finance -easy-finance.pl. Broker jest z Poznania, ale z tego co wiem to obsługują nie tylko polskie firmy, ale też zagraniczne. Łatwo się spłaca, całość jest odpowiednio rozłożona w czasie, firma wzięła pod uwagę moje możliwości i moją finansową wydolność, także ja się nie muszę teraz martwić – skąd wezmę środki na spłatę i tak dalej.

#35 wulczan3d

wulczan3d

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 luty 2017 - 11:39

Rzeczywiście podczas myślenia nad biznesem to, co należy przede wszystkim wziąć pod uwagę to finanse. W większości przypadków kredyt jest jedynym rozwiązaniem. Chociaż oczywiście kwestii, które trzeba przemyśleć jest o wiele więcej. Zresztą, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to polecam poczytać tutaj: https://www.mbank.pl...ksiegowosc.html i dowiedzieć się o czym warto pamiętać.

#36 remi

remi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 00:55

Jakiś czas temu przeczytałem o bardzo ciekawej firmie http://efl.pl/pl/pozyczka/, która jest częścią banku Credit Agricole. Oferują pożyczki na samochody i nie tylko. Moim zdaniem warto sprawdzić bo mają dużo pozytywnych opinii :)

#37 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 16:32

Jeśli szukacie bardzo dobrej opcji na pierwszą czy kolejną pożyczkę dla waszej firmy to według mnie dobrą opcją są pożyczki pozabankowe. Ostatnio korzystałem z AASA i muszę powiedzieć że bardzo rzetelna i sprawdzona firma na rynku w Polsce, pożyczka bez większych zaświadczeń, z szybką decyzją, spłata w ratach między 12 a 24 miesiące, bez ukrytych kosztów i z możliwością wypłaty czekiem GIRO - nie zła opcja dla wielu firm !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#38 Korek1

Korek1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:33

dla osób, które interesuje dobry i korzystny kredyt dla firm, ja polecam skorzystać z usług http://wojciechkwitowski.pl. To jest doradca kredytowy, który po przeanalizowaniu Waszej sytuacji dobierze dla Was dobry kredyt w odpowiednim banku. 

#39 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 09:57

Czasem wzięcie kredytu jest nieuniknione, kiedy faktycznie chcemy by nasza firma się rozwijała, gdy chcemy wdrażać nowe rozwiązania, innowacje, czy najzwyczajniej podnosić kwalifikacje naszych pracowników wszelkimi szkoleniami. Oczywiście, to wszystko potrzebuje nakładów, które z czasem się zwrócą, więc jak najbardziej można się wspomóc kredytem dla firm. Ważne, by kredyt miał zrozumiałe warunki umowy, wygodne dla nas raty (dopasowane do naszych możliwości). Jeżeli stawiacie na rozwój, to zapoznajcie się z ofertą https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm, gdzie dodatkowo możecie liczyć na niezawodne doradztwo kredytowe.

#40 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 14 maj 2017 - 23:46

Sprawdźcie sobie koniecznie tę ofertę http://monumentfund.pl . Oferują pożyczki pozabankowe na dowolny cel biznesowy dla przedsiębiorców zabezpieczone na nieruchomości. Jest tam naprawdę minimum formalności. Super sprawa!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt na start, kredyty dla firm, kredyt dla nowopowstałych fi, kredyt hipoteczny dla firm, leasing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych