Skocz do zawartości

Nadanie przesyłki kurierem

przesyłki kurierskie kurierzy firmy kurierskie

wróć do serwisu Logistyka 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 12:01

Czy jest jakaś firma kurierska, albo czy jest jakiś sposób na to, żeby osoba prywatna skorzystała z usług firmy kurierskiej i nadała pesyłkę kurierem. Moi znajomi często korzystają z kurierów, ale wysyłają rzeczy z firmy. Nie mam pojęcia jak skorzystać z kuriera jako osoba prywatna. Jest na to jakiś sposób?

#2 monkep

monkep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 550 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 czerwiec 2013 - 17:58

Nie ma żadnego problemu, żeby osoba prywatna skorzystała z usług firmy kurierskiej. Należy wybrać sobie firmę (np. przez wyszukiwarkę internetową), przygotować przesyłkę, zamówić kuriera itp. O kosztach można dowiedzieć się telefonicznie lub ze strony internetowej.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 07:54

tu poszukaj www.kurierem.pl - to porównywarka kurierów i wybierz jakiś serwis brokera kurierskiego. One właśnie tym różnią się od niektórych firm kurierskich, że przez nie może zlecić także osoba prywatna

#4 Gracek90

Gracek90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 08:32

Ja osobiście polecam ci kuriera Wysyłam Taniej. Jak dla mnie mają najlepsze oferty, zwłaszcza jeżeli chodzi o wysyłki towarów za granicę.

#5 Guest_PawełO

Guest_PawełO
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 22:40

Pewnie że jest taka możliwość, jak nie chciałbyś zbytnio przepłacać poszukaj rozwiazania na allekurier, mają tańszcze ceny niż nie jeden inny przewożnik. A osoba prywatna bez problemu może korzystać z usług firmy kurierskiej. 

#6 Guest_rybka

Guest_rybka
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 23:20

Zobacz na Safepak.pl tam mają umowy z paroma firmami kurierskimi, a wszytsko można załatwić prze internet. Bardzo wygodne, nieprawdaż? 

#7 Guest_ladyshining

Guest_ladyshining
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 14:34

ja zawsze korzystamz  fastpost, moim zdaniem mają bardzo dobry cennik i szybko dostarczają przesyłki, zawsze sa na czas, poza tym bardzo dobry kontakt jets z nimi, odpowiadają na wszystkie pytania.

#8 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:28

Dzień dobry,

jeśli chcecie mieć gwarancje, że Wasz towar jest dobrze spakowany i przesyłka jest dostarczona w całości i na cza, przy niskiej cenie zapraszam do zapoznania się z firmą Mr.Shipper

Shipper kompleksowo wspomoże Twoją firmę w magazynowaniu, pakowaniu i wysyłce produktów, zakupionych w Twoim sklepie internetowym. Wystarczy, że Klient dokona zakupu, a resztą zajmie się już nasz zespół! a jak?
Zintegrujemy Twój system z naszym wewnętrznym systemem wysyłkowym, do którego będziesz miał stały dostęp, i mógł swobodnie kontrolować terminowość nadawanych przesyłek.
Urlop to juz nie problem, TY odpoczywasz, a my pracujemy za Ciebie!

Mr Shipper ma konkurencyjne ceny,

zapraszamy do kontaktu, z miłą chęcią wyjaśnimy wszystkie szczegóły :)

690-698-918

#9 allonzo13

allonzo13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 21:03

Fajną ofertę na przesyłki ma firma kurierska Riders, http://riders.com.pl. Rozważamy właśnie rozpoczęcie z nimi współpracy w zakresie dostarczania dokumentów. Opinie mają bardzo dobre, tak że warto sprawdzić :) Zobacz sobie na ich stronę :)

#10 Guest_Toy

Guest_Toy
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 22:45

Ja jak korzystam , tzn jak wysyłam np paczkę do brata do Anglii to korzystam z takiej firmy Europaka . Która zas z kolei współpracuje z inymi firmami kurierskimi . generalnie  jest tu usługa "od drzwi do drzwi " - czyli odbiór przesyłek przez kuriera we wszystkich dniach roboczych, a przesyłke po prostu nadajesz w systemie wink.png

#11 Guest_grosik

Guest_grosik
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 23:20

równiez korzystałam z  firmy europaka jak wysyłałam paczke z rzeczami do Anglii . Bardzo szybka wysyłka , przesyłka jest dostarczana w ciagu 4 dni .5 to jest  maks 

#12 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 06 październik 2016 - 12:55

Czy jest jakaś firma kurierska, albo czy jest jakiś sposób na to, żeby osoba prywatna skorzystała z usług firmy kurierskiej i nadała pesyłkę kurierem. Moi znajomi często korzystają z kurierów, ale wysyłają rzeczy z firmy. Nie mam pojęcia jak skorzystać z kuriera jako osoba prywatna. Jest na to jakiś sposób?

Jasne, jak wejdziesz na tę stronę: https://www.globkuri...nik-uslugi.html, to zobaczysz, że wystarczy tylko założyć darmowe konto w tym serwisie, wpisać podstawowe dane, wycenić paczkę i zamówić kuriera. Założenie konta jest najbardziej opłacalne, bo można wtedy dostać fajne rabaty. Ich oferta jest dostosowana zarówno do klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Współpracują z wieloma najbardziej znanymi firmami kurierskimi, więc paczki zawsze dochodzą na czas. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam ;)

#13 viper3

viper3

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 październik 2016 - 19:49

Firmy kurierskie są dostępne dla wszystkich, osoba prywatna też może nadać przesyłkę, na pewno InPost świadczy takie usługi.

#14 provvincja

provvincja

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 15 październik 2016 - 14:06

Firma kurierska Riders, http://riders.com.pl - polecam! Solidna firma, my współpracujemy z nimi regularnie przy wysyłce dokumentów dla naszych klientów, są niezawodni! :) 

#15 Guest_Pilak

Guest_Pilak
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 17:26

faktycznie, Euro-paka jest mocno przydatną stronką. tak na prawdę wszystko w jednym miejscu- mozna spokojnie wybrać przewoźnika, sprawdzić cenę...a do UK to moim zdaniem cena w ogóle nie jest wygórowana!

#16 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 10:43

ostatnio korzystałem z firmy europaka.pl jak chciałem wysłac palete do Szkocji . dobrze umożliwa tego typu rzeczy poza tym jezeli czegoś nie jestemy pewni to zawsze mozemy sie skontaktowac telefonicznie  z doradcą 

#17 Guest_Ulfik

Guest_Ulfik
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 21:39

do Szewcji też ma Europaka? a to nawet nie wiedziałam. ale fajnie, bo korzystałam z ich usług do Anglii i było bezproblemowo i bardzo terminowo. a teraz jak do skandynawii więc powiększają widać sieć kierunków

#18 Guest_Elsa

Guest_Elsa
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 09:35

hehe kolega nie napisał do szwecji tylko do szkocji wink.png ja szczerze nie mam pojęcia czy wysyła paczki na skandynawie m bo nigdy sie tym nie interesowałąm  . natomiast , przez europake wysyłałam paczke do niemiec . bardzo szybko doszła . ceny również firma ma bardzo przystepne 

#19 Guest_obbi

Guest_obbi
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 23:10

no ja przez euro-pakę wysłałam do UK i paczka cała (a było tam szkło) i w 5 dni doszła! także bardzo się cieszyłam że zdecydowałam się na konkretnego przewoznika!

#20 Guest_Olis

Guest_Olis
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 06:28

no wlasnie, sama trafiłam ostatnio na euro pakę i jestem bardzo zadowolona bo paczka faktycznie doszła bardzo szybko!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przesyłki kurierskie, kurierzy, firmy kurierskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy