Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

mandaty a praca w Policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1107 odpowiedzi w tym temacie

#1101 Guest_pawel07

Guest_pawel07
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 21:27

mam pytanie jeśli brat był skazany odsiedział wyrok i ma zawiasy jeszcze za włamanie to czy jest sens starać się do policji???Przecież ja nie odpowiadam za jego czyny ja jestem czysty nie mam żadnego mandatu i nie miałem nigdy wcześniej.

#1102 Guest_geniek

Guest_geniek
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 08:48

paweł07 niestety.chyba ze mineło juz 10 lat od zakonczenia kary to taka osoba wtedy moze juz ubiegac sie o to ze widnieje jako niekarana.Do policji przeswietla sie:ojca matka lub innego prawnego opiekuna oraz rodzenstwo.

#1103 Guest_adasko

Guest_adasko
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 09:53

złożyłem dokumenty do policji 4 stycznia na stołeczna , czy mogę złożyć jeszcze jeden komplet na wojewódzką ?

#1104 Guest_pawel07

Guest_pawel07
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 13:15

geniekale to jest chore jak ja mogę odpowiadać za kogoś innego nie mieszkałem z nim i nie mieszkam nadal ja mam swoją już rodzinę a on swoją. Posłem może być osoba z wyrokiem a policjantem już nawet mandat dyskwalifikuje co to jest za kraj... mimo wszystko będę próbował pewnie może się uda...

#1105 Guest_geniek

Guest_geniek
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 22:37

pawel007 no to powodzenia ale niestety juz tak jest.Takie maja procedury i tyle. A poza tym to w policji nie jest taka miod robota tez

#1106 Guest_fidor

Guest_fidor
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 22:55

po cholere wy sie tak glupio pytacie czy mandaty dyskwalifikuja? ???? przeciez i tak kto ma sie tam dostac po znajomosci to i tak sie dostanie.... znam kolesia co mial problemy z prawem w mlodosci i jego rodzina tez swieta pod tym wzgledem nie byla a puzniej sie ozenil z corka pani jakiejs nadinspektor z komendy glownej i dzis jest dzielnicowym.TO MOWI PRZECIEZ SAMO PRZEZ SIE. Np syn jakiegos komedanta mogl kiedys miec nawet w zawiasach i to mu nie przeszkada a syn takiego zwyklego kowalskiego ktory mial mandat 10 lat temu 20zl za zle parkowanie to juz mu bedzie to przeszkadzao na ABO.To jest tylko fikcja psychologiczna naboru zeby ludzie se nie burzyli ze to az tak perfidnie wyglada.....

#1107 Guest_Alexxa

Guest_Alexxa
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 17:45

mam pytanie jeśli brat był skazany odsiedział wyrok i ma zawiasy jeszcze za włamanie to czy jest sens starać się do policji???Przecież ja nie odpowiadam za jego czyny ja jestem czysty nie mam żadnego mandatu i nie miałem nigdy wcześniej.

oczywiscie, nawet jesli Twoja rodzina ma problemy z prawem, Ty mozesz starc sie o przyjecie do policji. w zaden sposob nie jestes powiazany z taim przestepstwem. Dołączona grafika

#1108 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 19:40

dostałem mandat za zakłuczanie porządku 100złi  50 za  nieprzyzwoite słowa czy mimo to mg ubiegać sie na stanowisko w policji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych