Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

mandaty a praca w Policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1107 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kandytat

Guest_kandytat
  • Goście

Napisano 05 październik 2009 - 02:17

...praca.wp.pl/kat,18453,title,Szef-policji-dostal-mandat,wid,10924854,wiadomosc.html?ticaid=18dd8&_ticrsn=5 Jak to jest,jak ktos ma mandat to sie o prace w Policji ubiegac nie moze(bo karany),a jak juz pracuje (to moze byc karany) ..kwestia druga czy wprowadzenie takiego kryterium jako jeden z elementow postepowania nie doprowadzi do jakiegos absurdu za chwile w Policji polowa ludzi okaze sie ze nie ma prawa jazdy(a to raczej wazne uprawnienie i przydatne w tej sluzbie)..i czy nie lepiej postawic inne wymagania dodatkowe przed kandydatem niz to czy posiada mandat i dlaczego w jednych wojewodztwach posiadanie mandatu ma znaczenie w postepowniu kwalifikacyjnym a w innych zas nie ???

#2 Guest_sokrates

Guest_sokrates
  • Goście

Napisano 05 październik 2009 - 10:40

tyle pytań a żadnych odpowiedzi....

#3 Guest_Maya

Guest_Maya
  • Goście

Napisano 08 październik 2009 - 01:35

We wtorek byłam złożyć dokumenty w Wojewódzkiej Komendzie i....niestety Pani w pokoju rekrutacyjnym nie przyjęła moich dokumentów ponieważ w kwietniu 2008 roku dostałam mandat za zaparkowanie samochodu w niedozwolonym miejscu. Jestem osobą jak to się ładnie nazywa o nieposzlakowanej opinii i nieskazitelnego charakteru, skończyłam studia prawnicze, nigdy nie miałam zatargów z prawem...mam tylko jeden mandat i to w dodatku za złe parkowanie... to jest smiechu warte, że z powodu tak błachego wykroczenia czyjeś marzenia zostają skreślone...ABSURD!!!!!!!

#4 Guest_kandytat

Guest_kandytat
  • Goście

Napisano 09 październik 2009 - 21:27

No witam w klubie,moje dokumenty przyjeli bez problemu w polowie wrzesnia,Pani pytala o mandaty itd tzn dokladnie analizowala to co napisalem..powiedziala ze 29 09 bedzie spotkanie organizacyjne i tam dostaniemy skierowania na egzaminy. Pojechalem i zdziwila sie polowa przybylych "kandydatow" bo od pazdziernika weszlo to "dziwne" rozporzadzenie i zadzialalo niejako wstecz(bravo),wiec sie zdiwilismy i dostalem decyzje ktora brzmi tak..."Przełożony właściwy w sprawie postępowania kwalifikacyjnego może przerwaćpostępowanie kwalifikacyjne w każdym czasie, z przyczyn innych niż określonew ust. 1 pkt 2, pisemnie zawiadamiając o tym kandydata do służby, bez podania uzasadnienia"....jeszcze piekniej :D A ja dla przykladu MAY-u jestem po pedagogice opiekunczej i spolecznej i posiadam tytul ratownika medycznego ,a skreslily mnie dwa mandaty na przestrzeni dwoch lat jeden za brak dokumentu(tj prawa jazdy i drugi za przekroczenie predkosci 70na50)..nie ublizajac nikomu ale osoby ktore odbieraly te skierownia to ok 50% nie przeskakuje przez kozla .. jakies jaja to sa!

#5 Guest_kandytat

Guest_kandytat
  • Goście

Napisano 09 październik 2009 - 23:45

..a jezeli twierdzisz ze plecaki sie nie dostaja do Policji to ja z autopsji znam takie przypadki..powodzenia zycze koledzy i kolezanki

#6 Guest_kandytat

Guest_kandytat
  • Goście

Napisano 09 październik 2009 - 23:46

przepraszam do nie do tego forum

#7 Guest_po OPP

Guest_po OPP
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 12:42

To jest śmiech.... Ja skończyłem służbę kandydacka w OPP dostałem bardzo pozytywną opinie służby, nie udało mi się zaliczyć MS, lecz spróbowałem za rok, gdyż ta praca mi odpowiadała i nie odpuściłem, rok czasu czekałem na ten powtórny egzamin psychologiczny, zaliczyłem go:), następnie przeszedłem badania lekarskie i pozostawał mi tylko wywiad zorganizowany, ale niestety przez kogoś humory, kto wprowadził takie przepisy że z mandatem nie mozna służyć w policji, podziękowano mi i przez 2 lata mam z głowy... (mandat: 50zł wjazd samochodem do lasu) TO TERAZ CHCE SIĘ SPYTAĆ PO CO PAŃSTWO WYDAŁO TYLE PIENIĘDZY NA MOJE PRZESZKOLENIE I BADANIA... Dla mnie to jest absurd...... Niech Komendant Główny Policji się trochę zastanowi, bo pewnie obudzi się w 2012 r. przed ME gdzie nie bedzie miał mkto zabezpieczać stadionów, miast i bezpieczeństwa Europejczyków....

#8 Guest_tak samo

Guest_tak samo
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 23:45

Sytuacja jw. Powiedzcie mi z jakich wojewodztw jestescie, bo moje dokumenty w lubelskim tez wstrzymali ze wzgledu na mandaty... Co jest poprostu dyskryminacja. Pracuje jako przedstawiciel robiac dziennie ok 400km, kazdemu moze zdarzyc sie otrzymanie mandatu, wystarczy chwila nieuwagi.. Chore przepisy.

#9 Guest_adams

Guest_adams
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 15:33

to jest zupełnu bezsens..mam taką samą sytuacje jestem z Torunia,mandat dostalem w wakacje wiec 2 lata w dupe teraz.

#10 Guest_...kandydat...

Guest_...kandydat...
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 20:36

No to swietnie ja 3 tygonie temu miałme MS....a mandaty tez posiadam....tylko ja papiery zlozylem w kwietniu.......to teraz tylko podziekowac za starcony czas i pieniadze........

#11 Guest_dzidek

Guest_dzidek
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 20:54

Mam taka sama sytuacje przeszełem wszystko MS i WZ i uzyskałem 170 punktów ,a kilka dni po tym jakos na pcozatku pazdziernika dowiedziałem sie ,ze odpadam bo mam mandat z 2 września 2008 za rpzekroczenie prędkosci. Policja płącze ,ze nie ma kasy obcinaja im iliard złotych z budżetu ,a wyrzucaja kase w błoto najpierw egzaminując takich jak ja bo przeszedłem wszystko ,a potem po wszystkim wywalaja na zbity pysk. A kto mi zwróci za dojazdy do poznania>?? 100zł za kazdy jeden wypad...

#12 Guest_kandydat

Guest_kandydat
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 22:01

No to pięknie ja mandat dostałem w sierpniu 2008 za przekroczenie prędkości dokumenty złożyłem w czerwcu tego roku przeszedłem testy z wiedzy i sprawności czekałem z niecierpliwością na dalszy ciąg postepowania i teraz się dowiaduje o czymś takim przecież połowa kandydatów ma jakiś mandat a co z policjantami w służbie jak dostaną mandat wylecą z pracy?

#13 Guest_dzidek

Guest_dzidek
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 22:38

Ci co maja mandaty i są kandydatami bez względu na zaawansowanie postępowania poleca np. jestem juz po wszystkim czkam na wcielenie w szeregi zdobyłem 170 punktów i też lecę,a np generalny inspektor dostał na pcozatku października mandat za przekroczenie prędkosci jak ejchał w trasie 300 zł i 8 punktów! ja dostałem we wrzesniu 2008 200zł i 6 punktów czyli kto tu jest piratem drogowym???

#14 Guest_Kandydat

Guest_Kandydat
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 12:39

co za bzdura. dlatego ja się już nie ubiegam o przyjęcie do tej popie***lonej firmy. Mam mandat za przejście na czerwonym świetle 50 zł i powiedzieli że to jest przeszkodą. a ubiegałem się w Warszawie o przyjęcie do KSP

#15 Guest_Attention

Guest_Attention
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 13:30

Obejrzyjcie sobie wczorajsze Fakty na TVN.

#16 Guest_dzidek

Guest_dzidek
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 13:44

widziałem fakty i dla takich jak my to może byc szansa z,eby jednak przebrnąć to wszystko. Ciekawe jak to bedzie dziewcyzna mi mowi ,ze to zasłona dymna i z,e to jest chwilowe i tak pojde do skzołki chciałbym z,eby miała racje...

#17 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 14:59

żenada ! Skończyłem studia , służyłem 9 lat w 1PSK w Lublińcu - w tym 3 wyjazdy na misję . Choroba mojej żony zmusiła mnie do odejścia z wojska ! Postanowiłem wstąpić do policji, Na WZ klepano mnie po plecach i mówiono że takich ludzi potrzebują! Dalej lekarze i finał ! przerwanie rekrutacji! Wracając z jednostki jechałem bez pasów , zatrzymał mnie mały policjancik :D chudy i swoim wyglądem naprawdę stwarzał wrażenie ze biorę udział w " ukrytej kamerze " co najlepsze jechałem w mundurze i gdy wyszedłem z auta i stanąłem obok niego miałem wrażenie że rozmawiam z 6 letnim dzieckiem ;D no tak chciał pokazać że ma przewagę - czysty pagon i ta muskularna budowa ciała ! ;) wlepił mandat świżak !- chu@ z nim! :) na misji siedziałby zasrany i zapłakany gdzieś w namiocie hehe ! Prawda jest taka że obronność naszego kraju sięga zera a do służb mundurowych przez zwykłe ludzkie błędy nie trafiają ludzi dla których policja czy wojsko było pasją ! Normalny człowiek który jest otwarty na świat,zabiegany w codziennym załatwianiu przeróżnych spraw popada w drobne konflikty z prawem - mandaty ! A większość kandydatów co zamulają w domu i gówno o ludziach i życiu na ulicy wiedzą trafią do psiarni heh ...

#18 Guest_dzidek

Guest_dzidek
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 15:48

własnie takie cwaniaki z czystym pagonem co wujek załatwił sa najgorsi.sam jestem wysoki i dosyc dobrze zbudowany jak patrze kto chodzi po ulicach ci młodzi to zal normalnie mi tego państwa sam bym ich dwóch patrolujących gołymi rekami rozniósł. Miejmy nadzieje ,ze to wszystko sie ruzy i za jakis czas bedizmey sie smiac z tej afery mandatowej chodzac w bmundurkach policji. Krzysiek skąd jestes i ile miałem punktów ogolnie??

#19 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 16:57

Obecnie mieszkam w Częstochowie , zdobyłem 169 pkt. Testy psychologiczne podobnego typu bardzo często przechodziłem w armii a wywiad zorganizowany wyglądał w moim przypadku jak picie dobrej kawy w gronie znajomych przy okazji pozdrawiam obiecującą złote góry komisję KWP KATOWICE;) Pfff ... :P Żal tyłek zakrywa jak to wszystko wspominam ;D Dzidek - wracając do patrolu rzeczywiście trudno by im było wzbudzić jakikolwiek strach :D Na sprawnościowym do policji widziałem jak kobiety marudziły ze tipsy się połamały inne płakały że nie wyszedł przewrót bądz nie doleciała piłka lekarska :) Naprawdę wolałbym patrolować sam - czułbym się bezpiecznie nie ponosił odpowiedzialności za nie wyszkolonego partnera ... Faktem jest to że przez długi okres czasu miałem styczność z komandosami w tym także kobietami które nie ukrywam nie raz powaliły mnie na ziemię(szacuneczek) ;) prawdziwa krav maga nie jakieś symulacje jak na szkółce w policji , tu nie było plastikowych noży tylko bagnety tak ostre że można było się nimi ogolić ;D Nie chce tu dalej porównywać - Wszyscy powinniśmy zwrócić uwagę na wyszkolenie - i na jego konsekwencje w czasie służby , jestem doskonałym strzelcem , broń znam i ufam jej jak swojej żonie ale jak przyszłym funkcjonariuszom podczas szkolenia można wytłumaczyć technikę strzelecką nie tracąc ani jednego pocisku ! Wiem że policja dostaje mało pieniędzy ! ale gdzie logika ?! gdzie bezpieczeństwo ?! Cyrk żeby zrobic 100% cięcia na amunicje

#20 Guest_bandyta z mandatami

Guest_bandyta z mandatami
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 17:10

to jest chore, nie da sie tego jakos ominąc??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych