Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w napisaniu podania o miesz...

wróć do serwisu Sektor Publiczny 95 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 28 listopad 2011 - 16:38

witam wszystkich potrzebuje wzoru podania o mieszkanie jakie kolwiek socjalne ,spoldzielcze itp. jestem w trakcie rozwodu pozew zlozylam dopiero miesiac temu nie otrzymuje jeszcze alimentow gdyz sprawa sie jeszcze nie odbyla pracuje nie mam zbyt wielkiego dochdu 900zł z tego oplacam pokoj w ktory mieszkam z synem 6 letnim bardzo prosze o pomoc ka983@wp.pl

#82 Guest_mysia82

Guest_mysia82
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 11:57

proszę o pomoc w napisaniu podania o przydział mieszkania komunalnego. mam 20 miesięcznego synka a mieszkamy z mężem i teściami . Proszę o pomoc jak najszybciej. Czekam.Mój adres agnieszkabielecka@interia.eu.

#83 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 12:18

prosze o wzor na adres linkin67@wp.plz gory dziekuje

#84 Guest_Mrs.sorjigrices

Guest_Mrs.sorjigrices
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 12:57

Szanowni Państwo. Dzięki za e-mail, które potrzebują kredytu, zanimdalszego postępowania w sprawie transakcji trzeba będzie wypełnić pożyczkiformularz zgłoszeniowy i odesłać z powrotem na więcej informacji Uwaga: jesteś dowyślij do nas swoje inne e-mail, abyśmy mogli nadal kontaktmyślał, żeFormularz wniosku kredytowego FILL i powrótpełne imię i nazwiskoImię i nazwiskokrajwiekseksKomórkakwota potrzebnakredyt CzasCel kredytumiesięczny dochódTak więc czekają z formularza wypełnianego w porządkudziękiMrs.sorjigricesE.MAIL.mrs.sorjigricess@gmail.com

#85 Guest_barry

Guest_barry
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:58

Type text or a website address or translate a document.CancelEnglish to Polish translationPolishGermanEnglishbarry uczciwy Company Incorporated pożyczki, Oferujemy prywatne, komercyjne i pożyczki osobiste w przedziale od 3000 do 100.000.000 dolarów USD.Interested osoby powinny skontaktować się z nami poprzez pożyczkodawcy Imię i nazwisko: pani Kasia szczerze mówiąc, oferujemy kredyt w wysokości 2% stopy procentowej, pamiętać, że wszystkie wiadomości powinny jest przekazywana do wiadomości e-mail: barryhonestloancompany10@gmail.com

#86 Guest_morriss

Guest_morriss
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 14:14

lukasz-mokwa@wp.pl

#87 Guest_asia

Guest_asia
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 00:15

Proszę o maila ze wzorem jak napisać podanie o mieszkanie socjalne asia9876@onet.pl z góry dziękuję

#88 Guest_Gabi@

Guest_Gabi@
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 16:47

Jak mam napisac podanie o mieszkanie do remonty prosze o pomoc dzienkuje

#89 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 03:46

mieszkam wraz z rodziną(5osób)mieszkaniu 40m3 zawilgoconym,okna stare(tylko pomalowane)by było czysto w prywatnej kamienicy którą prowadzi właściciel strasząc o dzwignięcie czynszu co rok.choc mam stała prace zarabiam nie mało na dodatek mam przysadzone alimenty na dzieci z pierwszego związku.(była partnerka) natarczywie nie daję nam spokoju chodzi pijana i awanturuję się,co prowadzi do częstych kłutni,stać nas opłacać mieszkanie z gminy(urzędu) ale za każdym razem dostajemy odmowne już ponad 2 rok.rozumię losy biednych nie posiadających stałych dobrych dochodów ale pod uwagę biorę ludzi którzy codzień piją alkohol a dostają mieszkania z gminy od ręki.jeszcze ops oplaca im opłaty..to jest SPRAWIEDLIWE?????Proszę o pomoc o sformułowanie opisanie jak mam raz a porządnie napisać motywację byśmy mogli dostać mieszkanie z dala od mojej byłej partnerki-by uchronić dzieci..proszę pisać. pacik5@interia.pl

#90 Guest_patrycja

Guest_patrycja
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 17:40

bardzo prosze o przesłanie mi wzoru wniosku na mieszkanie socjalne patryszka8954@wp.pl

#91 Guest_Pani Stella.

Guest_Pani Stella.
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 02:10

Odpowiedni wniosek do stella7355@yahoo.com~~V~~HEAD=dobj ZA POŻYCZKI RODZAJU OFEROWANYCH NA 2% stopa procentowa lub bez zabezpieczenia.{Pożyczkobiorcy Danych}Twoje Imię i Nazwisko:Twój Email:Numer telefonu komórkowego:Twój adresTwój Kraj:Czy masz konto:Stan konta:Data urodzenia:Miesięczny dochód:Stan cywilny:płeć:Źródłem spłatyHave You zastosowana przed:Kwota pożyczki Potrzebny:Czas trwania kredytu:Przeznaczenie kredytu: Pani Stella.

#92 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 11:10

Witam wszystkich jeżeli ktoś chce podanie o przyznanie mieszkania proszę pisac na adres e-mail będe wysyłał w załączniku wzór podania Pozdrawiam soliders1908@interia.pl

witam  jestem matka 2 dzieci 4 i 1,5 roku  zyje w konkubinacie z ojcem dzieci u niego   niemam nigdzie meldunku  dzieci i on  sa zamedowani  u niego  .jest to prywatna kamienica   gdzie własciciel   od nowego roku dzwiga czynsz  niestac  nas bedzie oplacic  wszystkiego i utrzymac sie  z jednej pensji    .Postanowiłam złozyc  wniosek o mieszkanie    tylko niewiem jak i o jakie  prosze  o odp na meila www.Agusia118@vp.pl i z góry dziekuje

#93 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 23:10

witam jestem mamą 2 tygodniowego synka wcześniej mieszkłam z rodzicami ale ich eksmitowali. teraz mieszkam tymczasowo bez zameldowania u chłopaka i jego mama i rodzeństwem. nie mieścimy się wszyscy w mieszkaniu ponieważ jest małe. nie stać mnie na wykupienie ani wynajem ponieważ nigdzie nie pracuje.serdecznie proszę o pomoc.wzory podania wysyłajcie na adres:monika_lol03@o2.pl

#94 Guest_EWA28

Guest_EWA28
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 01:15

WITAM wynajmujemy z chłopakiem mieszkanie w łodzi mamy rocznego syna, ze wzgląd na niego pytalismy o mieszkanie komunalne odmuwili nam poniewasz przekraczlismy ich normy metrowe . otuz wynajmujemy pokuj i posiada on 18m meble kuchenne i kabina prysnicowa zajmuje nam sporo miejsca. wpokoju panuje totalna wilgoc ściany sa tak przewilgocone ze farba znich odpada nawet po remoncie pokoju wyglada on jak by sie poprostu ciągle sypał, nastepne co dochodzi to dzielenie toalety z auto-szkołą jest to bardzo uciązliwe poniewasz niedbają oni o pożądek ani jej nie sprzatają a uczniowie co trochę z ubikacji kożysają, przecionek mały nas tylko dzieli który równiez nie jest sprzatany mam dośc utrzymywania czystosci po tych brudasach. STWIERDZE jeszcze fakt ze podłoga zapada sie poraz drugi w toalecie a właściciela to nie obchodzi.Mój chłopak już raz musial sam napraiwac podłoge w toalecie bo niemozna było zniej kożystac i nie moglismy doprosic sie również o jej naprawy . Czynsz nas juz przerasa płacimy ponad 300zł plus dodatkowe rachunki nie jest nam łatwo mieszkac w takich warunkach a tym bardziej dzielic toalete z takimi ludzmi, nie mamy dokąd isc ani niestac nas na kupno mieszkania, chłopak pracuje sam ja niemam zadnych juz dochodów i jestem bezrobotna. Zwracam sie z prozbą  o pomoc do ludzi któzy znają sie na tego typu sytuacjach, czy jest szansa na zdobycie mieszkani SOCJALNEGO!! jakie pismo by zwruciło ich uwage,szczerze nie znam sie na tym i nie mam nikogo kto by mnie pokierował potrzebuje osoby która by wiedziała co zrobi, jak już pisałam odmówili mi mieszkania komunalnego przez fakt ze przekraczam ich metrową norme ale czy tylko to ma przesądzic że mieszkanie mi sie ma nie należec może istnieje jakis sposób by pokonac ich ten system. Czekam na jakiekolwiek sugestie bądz rade proszę i z góry dziękuję!!! roberto_g7@wp.pl

#95 Guest_Zuzanna

Guest_Zuzanna
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 06:54

Witam bardzo prosze o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie komunalne zazalo12346@o2.pl

Z gory dziekuję!!!!!!!!!!

#96 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 19:33

Witam potrzebuje porad i pomoc w napisaniu wniosku o przydzielenie mieszkania . Prosze o pomoc i odezwanie sie na emaila monia0094@interia.pl  mam jeszcze kilka pytań . Dziekuje serdecznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych