Skocz do zawartości

awans

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 00:29

jak jest u Was z awansami? chodzi mi o stanowiska szeregowe, bo tych jest najwięcej. obecnie jestem referentem (mam X kat.), pracuję w U. Gminy ponad 3 lata. mam wyższe wykszt. (mgr). czy mogę awansować na inspektora? i czy awans zawsze wiąże się z podwyżką?

#2 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 08:20

a jak u was wyglada sytuacja wprowadzania nowych regulaminow wynagradzania?macie jakies podwyzki, awanse?czy od inspektorow bez wyzszego wyksztalcenia zdegradowano??

#3 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:52

Własnie czytam nowy regulamin wynagradzania obow. w moim urzedzie. Tam napisane jest,ze "ustala sie szczegolowe wymagania kwalifikacyjne dot.pracownikow niezbedne do wykonywania pracy na poziomie minimalnych wymagan okreslonych w rozporzadzeniu".Wiec prosze o wyprowadzenie mnie z bledu jesli zle rozumuje:skoro dotychczas zatrudniony inspektor ma srednie wyksztalcenie, a zgodnie z nowym rozpozrzadzniem, tudziez i regulaminem, winien miec wyzsze,to ma byc on teraz podinspektorem czy moze ma sie go zwolnic???prosze jakies osoby, ktore sie praktycznie zajmuja tymi aspektami, badz maja tez takie przypadki w swoich miejscach pracy (urzedach), o podpowiedz.dzieki za informacje i zycze milego dniaP.s.z tego co sie dotyczatalam w rozporzadzeniu to inspektor ma miec wyksztalcenie wyzsze kierunkowe, i nic nie wspomniania o tym,iz "nabyte prawo" do bycia inspektorem jest nie do ruszenia:)

#4 Guest_LENA

Guest_LENA
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 15:48

Janku mogę Ci powiedzieć jak było w moim przypadku. Od momentu zatrudnienia w UM byłam mł. referentem. Po 4 latach pracy otrzymałam awans na podinspektora (niejako z "urzędu" bo spełniałam wymagania). 3 miesiące temu sama napisałam pismo do szefa z prośbą o zmianę stanowiska z podinspektora na inspektora (spełniałam wymagania - staż pracy i studia wyższe). Szef awans zatwierdził i dał 100 zł brutto podwyżki. Śmiechu warte!!! Ale z dwojga złego lepsze to niż nic...Co do podwyżki to zależy ona tylko i wyłącznie od woli szefa i sytuacji finansowej gminy.

#5 Guest_QxsiIOqOBwqbJ

Guest_QxsiIOqOBwqbJ
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 04:17

I will be putting this dazzling isinght to good use in no time.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych