Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Szkółka Policyjna

wróć do serwisu Sektor Publiczny 707 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Ehhh

Guest_Ehhh
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 18:05

Do policji nie idzie się za pieniadzem, albo chce się byc funkcjonariusz albo nie. Jesli pieniadze maja decydowac o tym czy pojdziesz do Policji czy nie to lepiej nie idz, bo nie chciałbym miec kogos u boku co jest karierowiczem...a dwa robote trzeba kochac a nie bo mam pieniadze chcesz zarabic duze pieniadze to skoncz studia i idz do Banku.

#42 Guest_Ehhh

Guest_Ehhh
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 18:06

Marcino tak apropo podwyżaszają od przyszłego roku zarobki.

#43 Guest_Ehhh

Guest_Ehhh
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 18:07

Do policji nie idzie się za pieniadzem, albo chce się byc funkcjonariusz albo nie. Jesli pieniadze maja decydowac o tym czy pojdziesz do Policji czy nie to lepiej nie idz, bo nie chciałbym miec kogos u boku co jest karierowiczem...a dwa robote trzeba kochac a nie bo mam pieniadze chcesz zarabic duze pieniadze to skoncz studia i idz do Banku.

#44 Guest_Marcino

Guest_Marcino
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 12:03

Zarobki Jak co roku w budżetówce podnoszą. Ehhh masz racje do policji nie idzie sie po zarobek jak ktos szuka kariery to niech idzie do telewizji. Pozdrawiam

#45 Guest_kandydat-przyjęty

Guest_kandydat-przyjęty
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 15:07

Witam wszystkich!!! Do ludzi którzy przyjęci już są na 31 grudnia: Czy wiecie że pierwsze dwa tyg.należy odsłużyć na opp Piaseczno. W ineresie każdego z kandydatów powinno być załatwienie sobie zakwaterowania na ten okres mniej wiecej do 14 stycznia ponieważ NA TEN CZAS KANDYDACI NIE MAJĄ ZAKWATEROWANIA I WYZYWIENIA. Piszcie czy macie plany na nocleg i co zabieracie na ten czas. Pozdrawiam i do zobacznia.

#46 Guest_Lalek

Guest_Lalek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 12:37

Witam Serdecznie.Czy mógłby ktoś z was drodzy Doświadczeni koledzy napisać co dokładnie zabrać na ta szkółkę chodzi mi nie tylko o ciuchy cywilne ale o podpowiedź, dotyczącą przydatnych elementów umundurowania ? Z góry Dziękuje.

#47 Guest_onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Guest_onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 17:20

hej dowiedzialam sie ze jest jakas szkolka policyjna w krakowie-ten zawod to normalne moje marzenie wszystko bym oddala za to zeby byc policjantką!obecnie uczę się w innej szkole,ale w kazdej chwili gdybym miala mozliwosc poszlabym do takiej szkolki;) PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS,NAPISZCIE JAK WIECIE COS NA TEMA SZKOLKI W KRAKOWIE ALBO JAKIEJS KTORA JEST NAJBLIZEJ KRAKOWA i jak sie tam dostac kiedy trzeba zlozyc papiery itp.a najlepiej stronke internetowa albo jakis kontakt.z gory dzieki:-)

#48 Guest_Czekając na ...

Guest_Czekając na ...
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 23:18

Witam.Słuchajcie ma ktoś może jakieś materiały, które mogą sie przydać na szkole policyjnej np jakieś skrypty czy coś.Może ktoś wie gdzie takie coś jest na necie.Z góry dziękuje.

#49 Guest_oli

Guest_oli
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2010 - 11:35

Słuchajcie... Jak to jest w przypadku studentów zaocznych? Jest możliwość wyjeżdżania ze szkółki na zjazdy i egzaminy w dni sobota-niedziela?

#50 Guest_mmmm

Guest_mmmm
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 12:01

może ktoś przybliżyc pytania z testu multi??

#51 Guest_marlenka

Guest_marlenka
  • Goście

Napisano 01 luty 2010 - 09:47

witam niebawem kacze technikum i chce isc do szkolki policyjnej do lublina czy tam taka jest i ille trwa wie ktos moze chce zostac policjantka

#52 Guest_MARLENA

Guest_MARLENA
  • Goście

Napisano 01 luty 2010 - 09:53

ktos wie o szkółce policyjnej w lublinie i jakie zasady tam panyja

#53 Guest_beti

Guest_beti
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 12:39

hej przeszłam pozytywnie komisję lekarską w MSWiA W łODZI juz miesiąc czekam na dalsze kroki i nic....czy wie ktoś kiedy teraz planowane są przyjęcia do szkólek policyjnych. jestem z okolic Łodzi.

#54 Guest_Beti

Guest_Beti
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 13:45

to zalezy od wielu czynnikow :P ale do szkolek mozesz isc nawet 1,5 miesiaca po przyjeciu do polcji chociaz ten okres jest rozny ale uposarzenie dostajesz z chwila wstapienia a nie pojscia do szkoly

#55 Guest_BECIA76

Guest_BECIA76
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 15:28

wITAM A MOŻE KTOS WIE CZY TATUAŻE SĄ PRZESZKODĄ W PRZYJĘCIU DO POLICJI

#56 Guest_Jaaa

Guest_Jaaa
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 23:13

Czy można odbywać szkółkę bez zakwaterowania, tzn. dziennie dojeżdżać??

#57 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 15:45

Hej mam pytanie mieszkam w małej miejscowości pomiędzy Płockiem a Kutnem to jest wojewódżctwo Mazowieckie która szkółka mieści się najbliżej tych miejscowości a i czy po zakończeniu zajęć można opuścić internat i wrócić do domu a następnego dnia dojechać pa pozdro

#58 Guest_tatad

Guest_tatad
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 16:49

wydaje mi się, że nie mozna opuszczać szkołki w tygodniu, jedynie na weekendy i to tez po jakims okresie i pod warunkiem, ze akurat nie przypada nam słuzba. ale mogę sie mylić :)

#59 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 22:38

Czy wie ktoś do jakiego stopnia ogranicza się niekaralność rodziny czy naprzykład jak jak ktoś ma już swoją własną rodzinę to znaczy żona mąż i dzieci to wlicza się do nich swoich rodziców i rodzeństwo

#60 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 22:43

Czy wie ktoś ile warzy ta piłka lekarska którą się rzuca przy zdawaniu egzaminu części praktycznej z góry dziękuje za wszystkie pozytywne odpowiedzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych