Skocz do zawartości

Zdjęcie

zakup węgla - materiał, czy energia

węgiel koszty zużycia materiałów

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oleńka

Oleńka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 29 maj 2013 - 14:53

Kupiliśmy kilka ton węgla kamiennego jako opał w dwóch budynkach gospodarczych (hurtowniach). Czy ten wydatek to koszt zużycia materiałów, czy koszt nabycia energii?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 07:59

Energii. To nie materiał, to paliwo stałe

#3 Guest_wera

Guest_wera
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 07:09

ja już wiele razy zamawiałam węgiel u www.krex.com.pl/paliwa.html mają tam węgieł i inne opały

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 13 październik 2017 - 15:05

Ja znów wiele dobrego słyszałam o https://kuppanwyngiel.eu/ - zresztą, ich strona internetowa wygląda bardzo profesjonalnie i dostosowana jest do składania zamówień przez internet, więc coś musi w tym być. Zauważyłem, że transportują węgiel na teren całego kraju, co także jest dużym ułatwieniem - nie trzeba, jak kiedyś osobiście fatygować się na Śląsk, aby kupić dobrej jakości opał.

#5 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 15029 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 13 październik 2017 - 16:01

Ja znów wiele dobrego słyszałam o https://kuppanwyngiel.eu/ - zresztą, ich strona internetowa wygląda bardzo profesjonalnie i dostosowana jest do składania zamówień przez internet, więc coś musi w tym być. Zauważyłem, że transportują węgiel na teren całego kraju, co także jest dużym ułatwieniem - nie trzeba, jak kiedyś osobiście fatygować się na Śląsk, aby kupić dobrej jakości opał.

Jak trzeba być nierozgarniętym, żeby wrzucać gó...ną reklamę w temacie, którego się nie rozumie, no jak?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych