Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Własny biznes internetowy

wróć do serwisu Moja Firma 43 odpowiedzi w tym temacie

#21 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 10:56

Sklep Internetowy to świetny pomysł. Ale jest kilka rzeczy o których należy pamiętać, prócz biurokracji oczywiście. Przedewszystkim nie warto oszczędzać na samym sklepie - warto zlecić jego stworzenie solidnej i doświadczonej Firmie, która w razie problemów Ci pomoże, a jeśli będziesz chciał coś ulepszyć/rozbudować, to będziesz mógł rozszerzyć współpracę. Znajomy współpracował z Firmą Interfeo.com . Jest niezwykle zadowolony. Fakt, sklep wygląda i działa świetnie.

#22 EmiliaH

EmiliaH

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 14:53

Moim zdaniem trzeba dobrze zastanowić się w jakim kierunku chcemy się rozwinąć. Przede wszystkim dużo czytać i pozyskiwać nową wiedzę. Na blogu Most Wanted i na ich kanale na youtube znajdziesz filmiki, które nakierują Cię na dobry tor rozwoju. 

#23 Hektorka

Hektorka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 09:19

Co do systemu płatności - najlepiej jest mieć kilka, bo klienci lubią mieć wybór. Poza tym wiele osób ma konta na danym serwisie i nie lubi korzystać z innych dodatkowo wprowadzając dane ręcznie i tracąc przy tym czas. Poza tym, jeśli chodzi o sklepy internetowe to trzeba się na pewno wykazać, bo konkurencja rośnie z dnia na dzień. Warto też przy tym zainwestować w rozbudowaną platformę e-commerce, która będzie dodatkowo zachęcać do korzystania z usług firmy. Tutaj można się dowiedzieć więcej: http://www.ideo.pl/e-commerce/Myślę, że tam są zawarte najważniejsze podstawy, o których powinno się przeczytać przed założeniem sklepu internetowego.

#24 AnnaB123

AnnaB123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:37

W przypadku biznesu internetowego warto zadbać o szczegóły. Klient powinien mieć dostęp do zróżnicowanych produktów, do różnych metod płatności i  przesyłki. Wszyscy lubimy mieć wybór. O tego typu rzeczach warto pomyśleć przed uruchomieniem biznesu - tak jak o stworzeniu wygodnej w obsłudze i pięknej platformy sprzedażowej. Nie polecam korzystania z darmowych rozwiązań, bądź z 'gotowców' - brak wsparcia, trudności  w rozbudowie. Ja zleciłam stworzenie mojego sklepu firmie Interfeo, właśnie z polecenia - jestem niezmiernie zadowolona. 

#25 Guest_Filippa

Guest_Filippa
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 22:51

Naprawdę warto jest zainwestować w dobry hosting. CHociaz mozna znaleźć dobry hosting w dobrej cenie, tak jak my u nas. Mamy w zeohosting.pl i jestesmy bardzo zadowoleni

#26 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 23:12

Sporą kwotę zgarnia się na handlu samochodami, na chwilę obecną największy popyt jest na samochody z USA, jest na nie w polsce spore zapotrzebowanie, na stronie http://www.usaimport.pl/znajduje się wiele informacji na temat zarobku w ten sposób 

#27 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 07:57

jak sie ma dobry pomysł to się wszystko da. tylko niestety nawet w biznesie internetowym trzeba mieć kasę na start. Na pewno mniej niż przy stacjonarnym, ale jednak. na początku działalności to o kredyt ciężko, ale jak coś to jeszcze są pożyczki pozabankowe, więc w sumie jak się chce to sie da ;) 

#28 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 23:21

Warto zainwestować i skorzystać z usług profesjonalnych osób, które zajmują się tworzeniem stron. Szczególnie na początku. Jeśli nie masz żadnej oferty na oku, to osobiście mogę polecić platformę www.themeforest.net.pl. Wystarczy spojrzeć na opinie w internecie i cennik, a na pewno się przekonamy, że będzie to dobra inwestycja.

#29 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 04 październik 2017 - 08:43

dokładnie, kasa jest wszędzie n start potrzebna, a innej opcji niż pożyczka pozabankowa to raczej nie ma. ja brałam kasę stąd: https://wnet-pozyczka.pl/mogę polecić bo nie było żadnych problemów. kwota nie była duża, jakieś 8 tysięcy ale też nie zapałaciłm za to dużo 

#30 mrs.sophie

mrs.sophie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 13 październik 2017 - 12:17

Co do pytania o system płatności internetowych to ja w moim butiku korzystam z Paybynet - http://www.paybynet.pl/. Klienci są bardzo zadowoleni, informacja o wpłacie faktycznie dociera błyskawicznie no i zaleta dla mnie to to, że pieniądze docierają w systemie 1:1 i nie muszę ich rozksięgowywać :)

#31 milkmarek

milkmarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 październik 2017 - 18:43

Sklep internetowy - dobry pomysł na biznes. Trzeba tylko trafić na niszę rynkową i dobrze się zareklamować :)

#32 andrzej81

andrzej81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 październik 2017 - 13:43

Dzięki za polecenie mi firmy Interfeo. Jakiś czas temu zastanawiałem się nad założeniem własnego biznesu - dokładniej chodziło mi o sklep internetowy. Po założeniu firmy i zajęciu się towarem, zamówiłem wycenę i tak od słowa do słowa doszło do tego, że zostałem szczęśliwym posiadaczem własnego e-sklepu. 

#33 monika8

monika8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 październik 2017 - 11:14

Teraz tych firm jak grzybow po deszczu powstaje.

#34 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 25 październik 2017 - 14:53

Moim zdaniem warto próbować swoich sił nawet w trudnych branżach. Najczęściej w sieci kupujemy odzież i buty. W chwilę, po wpisaniu frazy hurtownia obuwia w wyszukiwarkę można znaleźć sporo ofert. Dobry produkt, plan na promocję i biznes ma szansę się udać.

#35 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 31 październik 2017 - 10:40

Teraz wszyscy chcą robić biznes w internecie, a to wcale takie łatwe i proste nie jest.

#36 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 11:43

W ogóle ten Twój pomysł jest naprawdę dobry. Niestety nie znam się na kosztach takiego przedsięwzięcia, ale mogę Ci doradzić w sprawie strony internetowej. Firma Coolbrand tworzy naprawdę świetne projekty stron internetowych oraz sklepów internetowych. Dodatkowo zajmują się pozycjonowaniem stron, więc mogliby Ci pomóc się wybić. A co do ich stron - są mega. Od jakiegoś czasu już podziwiam ich pomysłowość i oryginalność. Tworzą świetne designy, zdecydowanie wyróżniają się swoimi projektami.

#37 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 13:18

Strona www, to absolutna podstawa w przypadku każdego biznesu. Tworzenie stron internetowych wymaga jedna dużych umiejętności, zlecaj ją tylko doświadczonym firmom, zapłacisz trochę więcej, jednak otrzymasz w zamian profesjonalnie wykonaną stronę, odpowiednim wyborem będzie na przykład https://solv.pl/strony-internetowe/

#38 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 18 sierpień 2020 - 21:46

Ja jak zaczynałem ze swoim biznesem online to nie miałem zbyt dużego budżetu dlatego zdecydowałem się jednak postawić na RedCart ze względu na oprogramowanie oraz dodatkowych funkcjonalnościach, aby sklep był bezpieczny dla klienta, ale również nie wymagał od nas dużej pracy przy składaniu zamówień w hurtowni. Warto też wspomnieć, że to platforma o najlepiej rozbudowanej ofercie dropshippingowej w naszym kraju, jeśli zastanawiacie się właśnie nad skorzystaniem z takiej możliwości :)

#39 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 25 sierpień 2020 - 11:28

To jeden z fajniejszych pomysłów na biznes, ale wcale nie taki łatwy jak wydaje się początkowo. Można np. wykonywać samodzielnie biżuterię i ja online sprzedawać. Na https://www.korallo....brykaty-srebrne dostępne są półfabrykaty do jej wykonywania. Ale stworzenie sklepu nie oznacza, że od razu będziesz sprzedawać. Biznes to duży nakład pracy i kosztów. 

#40 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 20 październik 2020 - 16:02

Własny biznes internetowy prowadzę z sukcesami już jakiś czas, mam teraz tylko problemy z płacami, księgowa nie daje rady wszystkich rozliczać, jest za dużo pracowników. Dlatego myślę o outsourcingu, tutaj http://www.portalmed...urcing-pac.htmljest na ten temat ciekawy artykuł. Zaoszczędzę na tym też pieniądze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy